ikonice

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
imam jedan problem pa me zanimam kako ga resiti,u pitanju su ikonice a problem je sledeci naziv svake ikonice je podebljan znaci u okviru gde su slova tu je ispod i neka boja i zanima me kako to resiti?
 
Nisi lepo objasnio,u cemu je problem.Ako je ono sto ja mislim da je,uradi sledece.
Desnim klikom,klikni na ikonicu My Computer,pa klikni na Properties.Klikni na Advanced pa na Seings vezano za Performance,pa na "Let windows chose what's best for my computer.Idi na Apply pa na ok.
 
Photoshop sa Clone Stamp, Healing Brush ili Maska da uklonis, daj sliku jedne ikonice jer nisi bas najlepse objasnio.


Da sredjuje svaku ikonu u fotosopu???? Budite ozbiljni malo....


Ja sam skontao da on hoce da mu bude providan ovaj deo gde je naziv ...


ovo.jpg
 
izvinjavam se nisam bas najbolje objasnio moja greska :) tako kao sto branaaa kaze trebaju ikone na desktopu da mi budu providne,probacu sad ovaj nacin pa javim
 
nije pomoglo,u svakom slucaju hvala

Nisi lepo objasnio,u cemu je problem.Ako je ono sto ja mislim da je,uradi sledece.
Desnim klikom,klikni na ikonicu My Computer,pa klikni na Properties.Klikni na Advanced pa na Seings vezano za Performance,pa na "Let windows chose what's best for my computer.Idi na Apply pa na ok.
 

Back
Top