Toma ne da ruku Demokratama

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
pol-nikolic.jpg


PREDSEDNIŠTVO Srpske napredne stranke odlučilo je pre dva dana da ova partija neće ulaziti u koaliciju sa demokratama - saznaju ”Novosti”.
”Tomisti” su na pomenutom sastanku stranačkog vrha otvorili novi scenario i zajednički nedvosmisleno odlučili da bi ih paktiranje sa DS, čak i kao moguća opcija, neopravdano stavilo u defanzivni položaj i otupilo oštricu njihovog opozicionog delovanja. Pogotovo posle snažnog udarca koji su demokratama zadali na Voždovcu.
Ovaj kategoričan stav SNS i obrt usledio je svega dve nedelje pošto je njihov lider Tomislav Nikolić za naš list nagovestio mogućnost da DS bude u budućoj vladi SNS, ali kao slabiji partner.
Saznanja ”Novosti” u sredu je potvrdio i lider naprednjaka.
- Želimo da pobedimo demokrate, a ne da idemo u koaliciju sa njima - kratko je poručio Nikolić.

http://www.novosti.rs/code/navigate...e da ruku&kword_add=toma nikolic, naprednjaci
 
pol-nikolic.jpg


PREDSEDNIŠTVO Srpske napredne stranke odlučilo je pre dva dana da ova partija neće ulaziti u koaliciju sa demokratama - saznaju ”Novosti”.
”Tomisti” su na pomenutom sastanku stranačkog vrha otvorili novi scenario i zajednički nedvosmisleno odlučili da bi ih paktiranje sa DS, čak i kao moguća opcija, neopravdano stavilo u defanzivni položaj i otupilo oštricu njihovog opozicionog delovanja. Pogotovo posle snažnog udarca koji su demokratama zadali na Voždovcu.
Ovaj kategoričan stav SNS i obrt usledio je svega dve nedelje pošto je njihov lider Tomislav Nikolić za naš list nagovestio mogućnost da DS bude u budućoj vladi SNS, ali kao slabiji partner.
Saznanja ”Novosti” u sredu je potvrdio i lider naprednjaka.
- Želimo da pobedimo demokrate, a ne da idemo u koaliciju sa njima - kratko je poručio Nikolić.

http://www.novosti.rs/code/navigate...e da ruku&kword_add=toma nikolic, naprednjaci


Ал' пази му "озареног и радосног погледа" у светлу будућноС!!!

:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Poslednja izmena:
pol-nikolic.jpg


PREDSEDNIŠTVO Srpske napredne stranke odlučilo je pre dva dana da ova partija neće ulaziti u koaliciju sa demokratama - saznaju ”Novosti”.
”Tomisti” su na pomenutom sastanku stranačkog vrha otvorili novi scenario i zajednički nedvosmisleno odlučili da bi ih paktiranje sa DS, čak i kao moguća opcija, neopravdano stavilo u defanzivni položaj i otupilo oštricu njihovog opozicionog delovanja. Pogotovo posle snažnog udarca koji su demokratama zadali na Voždovcu.
Ovaj kategoričan stav SNS i obrt usledio je svega dve nedelje pošto je njihov lider Tomislav Nikolić za naš list nagovestio mogućnost da DS bude u budućoj vladi SNS, ali kao slabiji partner.
Saznanja ”Novosti” u sredu je potvrdio i lider naprednjaka.
- Želimo da pobedimo demokrate, a ne da idemo u koaliciju sa njima - kratko je poručio Nikolić.

http://www.novosti.rs/code/navigate...e da ruku&kword_add=toma nikolic, naprednjaci

Toma odmah sebi zatvara jedna vrata...ne znam samo kako ce sa Kostunicom...ja mislim nikako...a i brate mnogo je uzleteo za kratko vreme...secam se samo kad je Tadicu govorio u tv duelu `gospodine bivsi predsednice`....
 
Dakle šta sad vi koji napadate Tomu?
neće sa demokratama, pa vam ni to ne valja? :) :) :)

Ako iko ne voli ove sadasnje demokrate to sam ja, ali ni Toma svojim nastupima, ponasanjem, izjavama, pa i delima ne uliva bas nikakvo novo a ni staro poverenje..

Covek koji je sad ovako, sad onako se ne snalazi sam sa sobom, i ne dao bog da mu damo da vodi zemlju...

Pa sad razmislimo zajedno gde bi se stanili sa njim na celu u bilo kojem obliku...

Priznaces Alkesandre da i tebe ovakve izjave ne samo iritiraju vec dovode u sumnju tvojlih licnih ubedjenja..

Tacka
:rtfm:
 

Back
Top