Pitanje u vezi sat-a

[N]utella^^

Obećava
Poruka
79
Ja kada sam kupio to jest ugradio satelitsku imao sam mogucnost da kupim neku karticu i moj sat apart imao je tacan prorez za tu karticu (kao kartica za banku tog oblika i velicine) i kartica ta mi je trajala 1 mesec mogao sam da gledam neke kanale koje sada naravno ne mogu posto mi isteklo i to je kostalo nesto smesno ...(npr imao sam premiere kanale ima ih 7 i samo se pustaju filmovi bez reklama ali na nemackom (sto mi i odgovaralo posto sam se rodio u austriji) i jos neke dodatne programe koji su prilicno dobri)Dali neko zna dal to moze neko da napravi koliko kosta itd ... ??
:zimag::zimag::zimag: z:)z:)z:)
 
Pozdrav, mozda je ovo na greska mesto, ali moram da pitam sledece:
moj drug koji je trenutno u italiju ima reciver TeleSystem Ts3.1F Free To Air i nezna kako da stavi kodove za digi tv a nezna ni kako da proveri jeli mu resiver ima opciju za podmeni kako bi ubacio kljuceve i dali uopste taj software ima nagra 2
ako mi neko moze pomoci, neka mi pise.
hvala unapred!
 
da ozb reci mozda ima jos neko slican problem sa nabavljanjem te kartice ali to se nesto skida sa neta ali mi nije jasno kako ubaci sadrzaj taj sto omogucava da gledam neke kanale sto sada nemogu npr svi ti extra kanali sa filmovima samo je crna slika nema nista :S nije mi jasno u cemu je fora ali stwarno sam nesto bedno placao npr od 600 do 1000 dinara mesecno ali ima tih 7 kanala sto sam samo gledao i samo filmove bez reklama bez prestanka i to sve extra filmovi posle svakog filma ima ono kao pregled filmova u koliko sati i to to je mnogo bolje nego da odes u video klub i te gluposti ...


:zjelka2::zjelka2::zjelka2::zskace::sneskoz::sneskoz::zjelka::zimag::zimag::zimag:


I jel vazno da napomenem koji je sat uredjaj ako ima neku oznaku xD
 

Back
Top