Sad leteci tanjir nad Crvenim trgom !

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
20091218_nlo.jpg


desk - 18. decembar 2009. u 17.03

Džinovski, neidentifikovani leteći objekat, u obliku piramide, viđen je na nebu iznad Moskve pre nekoliko dana, preneo je danas „Skaj njuz”.

Ovo je podstaklo spekulacije među stanovnicima da je grad posetio vanzemaljski brod. Piramidalni objekat lebdeo je satima iznad Crvenog trga u ruskoj prestonici, navode očevici.

Mutni, sivi oblik uhvaćen je okom kamere, a postoje najmanje dva snimka, jedan tokom dana, a drugi po noći - oba su postavljena na internet.

Skeptici navode da bi trebalo da postoji hiljade snimaka, a ne samo dva, ako je objekat stvarno bio satima na nebu.

Ruska policija nije još komentarisala slučaj. Izveštaji o objektu pojavili su se svega nekoliko dana nakon što su ruski zvaničnici izjavili da je kvar na njihovom projektilu odgovoran za pojavu neobične, spiralne svetlosti iznad Norveške.

(copy)
 
20091218_nlo.jpg


desk - 18. decembar 2009. u 17.03

Džinovski, neidentifikovani leteći objekat, u obliku piramide, viđen je na nebu iznad Moskve pre nekoliko dana, preneo je danas „Skaj njuz”.

Ovo je podstaklo spekulacije među stanovnicima da je grad posetio vanzemaljski brod. Piramidalni objekat lebdeo je satima iznad Crvenog trga u ruskoj prestonici, navode očevici.

Mutni, sivi oblik uhvaćen je okom kamere, a postoje najmanje dva snimka, jedan tokom dana, a drugi po noći - oba su postavljena na internet.

Skeptici navode da bi trebalo da postoji hiljade snimaka, a ne samo dva, ako je objekat stvarno bio satima na nebu.

Ruska policija nije još komentarisala slučaj. Izveštaji o objektu pojavili su se svega nekoliko dana nakon što su ruski zvaničnici izjavili da je kvar na njihovom projektilu odgovoran za pojavu neobične, spiralne svetlosti iznad Norveške.

(copy)

Ma to sad Norvezani njima da teraju inat...
 
The truth is out there...

Bilo je leto, po podne oko 4 sata...

Isao sam tada Dunavskom ulicom sa jednim prijateljem..
.Zagledao sam se u neki izlog sa muzickom opremom, kada mi on rece: "Vidi ono!" i pokaza na nebo...

Na nebu je, pored Sunca, bilo jos jedno, malo Sunce!

Zapanjio sam se.

Usli smo u jedan komision koji je bio vrlo blizu i ja sam zamolio da mi daju dvogled da pogledam to na nebu...Secam se da mi je prodavac trazio licnu kartu..

Kroz dvogled se videlo da je to sto je blestalo kao Sunce ustvari jedan pravilni trougao koji je gotovo stajao u mestu...

Odnosno kretao se jako, jako lagano i to osnovicom (a ne spicom!) u napred...

Vec je ceo narod gledao u nebo...

To je trajalo par sati, a kada se pocelo smrkavato objekat je iscezao...
 
Bilo je leto, po podne oko 4 sata...

Isao sam tada Dunavskom ulicom sa jednim prijateljem..
.Zagledao sam se u neki izlog sa muzickom opremom, kada mi on rece: "Vidi ono!" i pokaza na nebo...

Na nebu je, pored Sunca, bilo jos jedno, malo Sunce!

Zapanjio sam se.

Usli smo u jedan komision koji je bio vrlo blizu i ja sam zamolio da mi daju dvogled da pogledam to na nebu...Secam se da mi je prodavac trazio licnu kartu..

Kroz dvogled se videlo da je to sto je blestalo kao Sunce ustvari jedan pravilni trougao koji je gotovo stajao u mestu...

Odnosno kretao se jako, jako lagano i to osnovicom (a ne spicom!) u napred...

Vec je ceo narod gledao u nebo...

To je trajalo par sati, a kada se pocelo smrkavato objekat je iscezao...

hm, a da nije bio MIR ili ISS
 
Bas su super snimci. Pregledala sam par snimaka i svi su od razlicitih autora sto znaci da je videlo vise ljudi. Znaci ima tu nesto... istinito. Nismo sami definitivno u ovom univerzumu, bili bi budale da verujemo da nema nicega tamo negde.
Doduse nije mi bas najjasnije zasto niko od ruskih zvanicnika nije dao nikakav komentar.
 
Poslednja izmena:
Bas su super snimci. Pregledala sam par snimaka i svi su od razlicitih autora sto znaci da je videlo vise ljudi. Znaci ima tu nesto... istinito. Nismo sami definitivno u ovom univerzumu, bili bi budale da verujemo da nema nicega tamo negde.
Doduse nije mi bas najjasnije zasto niko od ruskih zvanicnika nije dao nikakav komentar.


to je balon. nista spektakulatno. sad sam pogledao snimak.

hot%20air%20ballon.jpg
 
Poslednja izmena:
Bas su super snimci. Pregledala sam par snimaka i svi su od razlicitih autora sto znaci da je videlo vise ljudi. Znaci ima tu nesto... istinito. Nismo sami definitivno u ovom univerzumu, bili bi budale da verujemo da nema nicega tamo negde.
Doduse nije mi bas najjasnije zasto niko od ruskih zvanicnika nije dao nikakav komentar.

Zamisli zvanican komentar u ovom stilu---Nije nam jasno o kakvoj anomaliji se radi.
Takvom izjavom se stvara panika u narodu.
Za par dana sve se zaboravi i nema nikakvih problema.Idemo dalje do sledeceg NLO-a.
 
20091218_nlo.jpg


desk - 18. decembar 2009. u 17.03

Džinovski, neidentifikovani leteći objekat, u obliku piramide, viđen je na nebu iznad Moskve pre nekoliko dana, preneo je danas „Skaj njuz”.

Ovo je podstaklo spekulacije među stanovnicima da je grad posetio vanzemaljski brod. Piramidalni objekat lebdeo je satima iznad Crvenog trga u ruskoj prestonici, navode očevici.

Mutni, sivi oblik uhvaćen je okom kamere, a postoje najmanje dva snimka, jedan tokom dana, a drugi po noći - oba su postavljena na internet.

Skeptici navode da bi trebalo da postoji hiljade snimaka, a ne samo dva, ako je objekat stvarno bio satima na nebu.

Ruska policija nije još komentarisala slučaj. Izveštaji o objektu pojavili su se svega nekoliko dana nakon što su ruski zvaničnici izjavili da je kvar na njihovom projektilu odgovoran za pojavu neobične, spiralne svetlosti iznad Norveške.

(copy)

Istine ima poprilicno,prema mom misljenju.Lici na onaj slucaj u engleskoj pre 13 godina,na prolece,ako se ne varam.Taj ,,trougao,, je preleteo preko dve najvaznije vazduhoplovne baze tamo,a videlo ga na stotine ljudi,u sta se ne treba sumnjati.Izgovor za taj slucaj je bio svemirski otpad z;) .Mogu da mislim sta ce sad izmislit z:hm:
 

Back
Top