Splav Black panters

bio pre par godina, bilo lepo vreme, otisao dan ranije, po podne , rezervacija..od pocetka uvece pa do iza ponoci, sve ok, vodio goste iz unutrasnjosti. posle nas ostala ludnica, ko zna sta je bilo do zore

previse ljudi, volim malo intimniju zabavu, ali preporucujem. imao sam u starom telefonu njihov broj. mora neko da ima
 
obzirom da se toma panter izglupirao na farmi i nalupao, ocito da je prostacina kafanska bez mere, najprostijim recnikom se obracao odraslim zenskim osobama, bezumno i bezmere, ne zna da se kontrolise, ili je uporan u drskosti, a sve pred kamerama nacionalne tv pink

ko da ide tamo kod ciganskog soviniste neobrazovanog, ali agresivnog
 
Poslednja izmena:
toma je iz neznanja prekrsio osnovno pravilo za muzicare...progovorio je, a to sto je progovorio uvrede i neobrazovanost, nedostatak opste kulture. bolje da je znao i uspeo da drzi jezik za zubima. kad cuti i svira moze da prodje.
 
ne znam da mi je neko odvratan kao ovaj stvor koji veze nema sa životom,kamo li sa muziciranjem i ciganskom muzikom.
saban barjamovic je car romske muzike.i to je romska muzika koju ja izuzetno postujem.ovaj naturščik sa slike zaista ne znam čime privlači ljude na svoj splav.ja mu ne bih došla sve i da mi plati.
inače moja pesma,koja me u srce dira je
 
Ja sam bio prosle nedelje, bilo je fenomenalno, ambijent, atmosfera bolja nego ikad... Splav je u potpunosti nov, osoblje veoma ljubazno, cene su pristupacne.... Splav radi svakog dana sem utorka valjda.... za petak i subotu je potrebno rezervisati par dana unapred.... Sviraju uvek naravno pantersi, koji su izuzetni muzicari i znaju samo tako da naprave odlicnu atmosferu, ko je bio zna o cemu pricam... Sviraju sve, ne samo romsku muziku.... imaju valjda i svoj sajt pa bi tamo trebalo da pise broj tel. za rezervacije... z:)
 
Ja sam bio prosle nedelje, bilo je fenomenalno, ambijent, atmosfera bolja nego ikad... Splav je u potpunosti nov, osoblje veoma ljubazno, cene su pristupacne.... Splav radi svakog dana sem utorka valjda.... za petak i subotu je potrebno rezervisati par dana unapred.... Sviraju uvek naravno pantersi, koji su izuzetni muzicari i znaju samo tako da naprave odlicnu atmosferu, ko je bio zna o cemu pricam... Sviraju sve, ne samo romsku muziku.... imaju valjda i svoj sajt pa bi tamo trebalo da pise broj tel. za rezervacije... z:)
Лепо је што се теби допало.
Очекујемо ускоро да мачкице засвирају и у Хајату, исти је амбијент...
Поента вица са тим сплавом на почетку је исто оно што је било и са Реком некада, са Последњом Шансом, са Белим градом, са Копаоником, ...ако видиш паралелу, онда не морам да ти цртам, ако не видиш, није ни важно.
 
Bili smo na splavu u petak i bilo je zanimljivo za nas koji izlazimo svakih 10 godina. Oseti se da je atmosfera drugačija i da ekipa koja dolazi nije ista zbog koje je splav došao na glas. Klopa je dobra, muzika sa pojačalima i gomila devojaka koje koje pokušavaju da od kafanske atmosfere naprave striptiz bar. Osoblje i muzičari ljubazni i pristojni, obezbeđenje na ulazu, metal detektor. I konobar koji po hladnoći i snegu prati gošće do kola (oko 200m) da se ne pokliznu i padnu. Interesantno, ali ne za česte izlaske, ipak smo mi ljudi u godinama kojima treba više vremena za oporavak. Možda po opisu ne zvuči sjajno, ali smo odatle izašli u 3.30 i nije nam bilo dosadno.
 

Back
Top