kakav je život u Italiji

  • Začetnik teme gost gaga
  • Datum pokretanja
G

gost gaga

Gost
:?:
Uskoro bi trebala da idem da radim u Italiji kao med.sestra.Kakav je život i Moželi se šta uštedeti.
Ovde nas puno plaše sa belim robljem i slično.
Kakavi su vaši utisci o životu u severnoj Italiji ?
 
gost gaga:
:?:
Uskoro bi trebala da idem da radim u Italiji kao med.sestra.Kakav je život i Moželi se šta uštedeti.
Ovde nas puno plaše sa belim robljem i slično.
Kakavi su vaši utisci o životu u severnoj Italiji ?
Dobro je sto ides u severnu Italiju. Juzna je dobra za turizam, ali po mom misljenju za zivot je daleko bolji sever.
 
Ma kada si ziva i zdrava dole,veruj mi nece Ti faliti dlaka sa glave u Italiji.Naravno izbegavaj mesta gde se skupljaju makroi i kriminalci,uostalom to su mesta koja te nece ni zanimati,obicno su to rupe aktuelne u sitne sate.Savetujem Ti da nadjes nekog zabara bogatog i glupog ....80% su takvi i onda sta te briga.Na neki posao preko ledja mozes da zivis skromno i to je to!Pozdrav i puno srece...USPECES!!!!!
 
Ako si stvarno resila da dodjes u Zabariju onda zaboravi na stednju .Jer ako si mlada (predpostavljam da jesi),bolje uzivaj u zivotu i potrudi se da nadjes (k´o sto rece onaj gore),nekog zabarcinu ,bogatog naravnog.Jer ako mislis da radis ko med.sestra i ustedis neke pare da bi se vratila kuci i otvorila nesto privatno ,zavaravas se gadno . Ovde se jako tesko zivi od jedne plate (normalno da je neuporedivo sa nasom dragom zemljicom)a mislim da je jos teze ustedeti neku kintu .Znaci ako si mlada ,a uzgred i lepa (predpostavljam ,jer sve nase devojke su na neki svoj nacin lepe) nadji nekog ,udaj se i eto Italijanske sare i lepog zivota , za koju godinu!!!
 
Ja sam zivela u Italiji kod moje mame koja tamo zivi 15 god.i pisem ti iz iskustva.Da bi dobila papire moras da imas prijavu stana a da bi nasla stan moras da budes zaposlen[a] a da bi nasla posao moras da imas prijavu stana i tako sve u krug .Ja sam isla u srednju skolu tamo i bilo mi je jako dosadno SEVER ljudi hladni i nedrustveni
 

Back
Top