ajde mushkarci iskreno

Gde li moja mladost prodje...
(random message by Tipkaros, any reference to it may and will cause sevear eye and sight damage and because of that, avoid reading this twice and/or mentioning it to a third party to whom it may concern because you will then be eligible to pursuing in a court of law on the grounds of breaking the copyright owned by Tipkaros. In other words... forget that you have ever read this message... this... is... only... in... your... mind...)
 
Uz secanje cesto idu i gosti,
a oni mogu da pokvare moje secanje
a umeju da budu i opasni i dosadni.

Mislim da je ginekologija u srbiji zamrznuta pre 20 godina i sto se tada znalo, zna se i sada.

Ipak , bolje i znanje staro 20 godina,
nego samo zvanje a neznanje staro 5 godina,
kako je u opstoj praksi.
 
P.S.
ne bi od 40% komplikacija pri pokusaju trudnoce , 15% bilo zbog nepravilno lecenih ili nelecenih upala genitalnih organa, ili 12,8% muskog steriliteta uzrokovano istim.

P.S.S.
Pre par godina su dermatolozi srbije tvrdili da sifilis ne postoji , da je iskorenjen u srbiji(u klinickom centru, cak sam se i posvadjao sa doktorkom tvrdeci da u vreme ovolike migracione mogucnosti i brzine , i narocito privremenog rada iz rumunije i istoka, nemoze niko da garantuje za bolest toliko da je iskljucuje iz svake analize...
I da nebi Transfuzioloskog zavoda srbije i njihovih kontrola , nebi bilo otkriveno ni 20. u kragujevcu, 6 u pozarevcu.....
STA TI JE SAMOUVERENOST RADI LENJOSTI.
 

Back
Top