Reakcije

Poruka
15.196
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Nikada ne reagujem isto vec to zavisi od okolnosti koje su dovele do nekog problema.Ponekad i precutim ako mislim da ce se tako izbeci neke besmislene svadje i prepucavanja.Zavisi i od toga kako sam raspolozena,da li se osecam krivom i od mnogih drugih stvari.Zato moj dragi nikada ne zna sta ga ocekuje kad nesto zabrlja.
 

Ne diraj mi novu koleginicu...
fighting003.gif
 
pa...da :lol:
mada zavisi sve od temperamenta i karaktera druge osobe,koliko tvoja priroda komplementuje njegovu...npr pre sam bila ljubormna..sad kad postanem ljubomorna ili krenem da vichem ovom mom decku {:heart: } je to slatko,ne shvata me ozbiljno,pali ga,i vrlo brzo me time umiri..i drugim stvarima :mrgreen:
da je u pitanju neko drugi s kim nisam tako povezana,i da me shvata ozbiljno...svasta bi bilo :lol:

edit : dodushe ne umiri me ni tamo jer ja uvek moram da vratim:mrgreen:
 
Uglavnom ne vičem.
Tj. izuzetno retko, a i to u šali.

U prošloj vezi (onoj stogodišnjoj) nisam reagovala. Tačnije, jesam ali izuzetno slabo. Na sve.
Sve sam gutala i prećutkivala.
I baš sam pre neki dan pričala sa drugaricom o tome.
Kako je moguće uopšte provesti toliko godina sa nekom osobom a ne biti ti...
Nikad. Baš nikad. :neutral:

Pre toga sam bila klinka, sa 18-19 godina pojma nisam imala ni o čemu..

A sada...
Ne znam.. još je rano da iznosim zaključke.
Ali recimo da sad jesam ja. Kao nikada pre.
U svemu. Baš baš svemu.
I mućo sam srećna zbog toga. :)
 
Uglavnom ne vičem.
Tj. izuzetno retko, a i to u šali.

U prošloj vezi (onoj stogodišnjoj) nisam reagovala. Tačnije, jesam ali izuzetno slabo. Na sve.
Sve sam gutala i prećutkivala.
I baš sam pre neki dan pričala sa drugaricom o tome.
Kako je moguće uopšte provesti toliko godina sa nekom osobom a ne biti ti...
Nikad. Baš nikad. :neutral:

Pre toga sam bila klinka, sa 18-19 godina pojma nisam imala ni o čemu..

A sada...
Ne znam.. još je rano da iznosim zaključke.
Ali recimo da sad jesam ja. Kao nikada pre.
U svemu. Baš baš svemu.
I mućo sam srećna zbog toga. :)
Kako si izdrzala? :eek:
 
Poslednja izmena:
nisam sa istim osobama ponovo, tako da je svaka reakcija na bilo sto prilagodjena tim okolnostima
i neponovljiva
u suprotnom bih, ocekujuci stare stvari, propustala nove i vrtila se u krug
 
nisam u ljubavi momentalno a nisam bio ni juce a ne znam kada cu biti ako budem uopste ...medjutim ako je ljubav bog onda reagujem redovno tako sto ga psujem i vredjam,.govorim mu najstrasnije i najodvratnije rechi ikad izmisljene,a neke i sam smislim onako u besu ,ponekad te psovke nemaju nis smisao :-/
 
Zavisi od situacije i jačine napada... Ko ono što kada pita Fata Muju šta je situacija, a on kaže"To ti je bona kada me zatekneš sa komšinocom Mirelom u krevetu" A tek Fata: "Pa jel isto ako ti mene zateknes sa Ibrom?" -"Fato nemoj da mešaš batine i situaciju!!!" :hahaha:
 
Ne. Reagujem u zavisnosti od toga da l sam taj dan već prethodno ispizdela 20 hiljada puta na nešto i/ili nekoga. Al' reakcija i nije bitna, bitna je poenta :D
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Zavisno od situVacije, mada sam impulsivna, ali ne dramim i ne histerisem, to mi je :roll:
Ali u principu kazem sta mi smeta, nekad direktno, nekad suptilno!
 

Back
Top