Reakcije

Ne diraj mi novu koleginicu...
fighting003.gif

slihtaro :plez:
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Zavisi od mog psiho-fizičkog stanja tada, ako sam stabilna u pozitivi,
skroz odmereno reagujem, ali ako sam poljuljanja na nestabilnom
terenu, dešava se da me istera iz takta neka glupost, nekultura,
prostakluk koje bih inače iskulirala i neki put idem do te granice,
da se ponašam kao da nisam videla, primetila (pošto ne verujem
da takvih idiota ima:mrgreen:). Eto, kod mene se ne zna kako ću
i šta ću, nestabilna sam za bilo kakav vid komunikacije koja nije
u skladu sa mojom predstavom iste, posmatram, razumem, ali
neke stvari jednostavno ne podnosim i onda desi se da iskuliram,
ali to nisam ja, samo ga uvažavam kao "drugačijeg":mrgreen:.
 
ne...uvek se iznerviram oko istih stvari,al sa razlicitim ljudima reagujem na razlicite nacine.ne mos sa svakim isto.

jedino popizdim kad mi neko cacka i promeni nesto na kompjuteru :roll: e tad tad je reakcija uvek ista - krenem da drzim bukvicu i smaram jedno deset minuta....znaci sve mi diraj,al mi ne menjaj semu po kojoj radim na kompjuteru,ne brisi mi listu na winampu i ne daj boze da syebes nesto jaoo crno ti se pise :neutral:
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

:D Treba mi vremena da pohisterišem. Obično sam :cool: i ćutim, granica tolerancije mi je nešto niža od oblaka, a i kad pomahnitam brzo me prođe. Uvek reagujem na neiskrenost, kad je primetim, jer ne razumem njenu svrhu, pa bar je beli svet širok i svako može da izabere onog ko mu odgovara, ne shvatam čemu petljanje i muljanje, to je za reakciju...
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Za kaj galamis?
To nis ne resava ;)
Ja sam iskren i sve otvoreno uvek kazem u lice pa kom se svidi sta ja da radim od laganja nema nista.
 
Da li isto reagujete na iste stvari u ljubavi svaki put? Temperamentno, smireno? Ili zavisi od odnosa do odnosa? Precutite li ikad nesto da vidite dokle ce da 'ide'? Na neke stvari recimo ja reagujem uvek isto i to vikanjem :lol:

Zavisi....od muškarca. Pojedini primerci u meni izazivaju čudne porive da im skinem skalp ili ih iseckam i smestim u zamrzivač, dok na gluposti drugih ne reagujem. Bude mi smešno.
Valjda zato postoje turbulentne i mirne veze....:D
 
menjam se sa godinama, kod mene je sve tok....nema stagnacije....radim puno na sebi....jedno je konstanta....ne podnosim da me neko gusi, ni ponasanjem ni recima....tu se borim kao lavica.....govorim tiho i bodem direktno u dzigericu......:D
 

Back
Top