Win XP SP3

ne bi trebalo da bude, ali ko zna. nego, jel imas tel sa kamerom ili fotoaparat ili jednostavnije, prepisi ceo kod koji ti izbacuje. bice nam mnogo lakse da ti pomognemo, ako dobijemo tu sifru gresku, jer na osnovu nje mozemo videti sta pravi problem.
 
Pošto nisam rešio problem, hteo sam da pregazim OS. Međutim, dizao sam sistem sa instalacionog diska ali čim bih pritisnuo Enter da nastavim setup, opet sam dobijao plavi ekran. Evo šta je bilo. Formatirao sam disk programom Partition MAgic sa Hiren's Boot CD-a. I ranije se pokazalo da je to loš program ali sam to zaboravio. SAda sam sa istog butabilnog diska upotrbio Acronys Disk MAnager, formatirao sa klasterima od 64k, i instalirao XP glatko.

NAravoučenije: ne koristite Partitoon Magic sa Hiren's Boot diska. :)
 
Da, to se i meni danas desilo, ali me zbunjuje što sam isti taj setup koristio i ranije uspešno. Možda su ****** tako vremenski tempirali da bi nas terali na novije OS. :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja sam instalirao sp3, preko sp1 i to izmenjen ko zna kakvim temama da liči na vistu. nikakvih problema, samo se sistem vratio na original postavke i dalje radi sp3 bez greške...
 

Back
Top