Zagreb u Hagu prizivao otcepljenje Vojvodine

..toga s enisam niti sjetio...a niti bi ti ikad tako dolazio..mi smo drugari...

big250g.jpg

Ма долазимо као ослободиоци , и лекари:lol:
 
Ne trebas biti nikakav strucnjak da bi ustanovio da medjunarodno pravo
u stvari nema veze sa pravdom,.........
a to sto su oni na vasoj strani,ne znaci naravno da ste u pravu,
........i bez obzira na to,uvek je lakse argumentovati istinu nego laz,
sto se izmedju ostalog i na ovom forumu potvrdjuje,
elem,ovo stanje nece trajati vecno,tj,nemoguce je da zlo vecito vlada svetom,
pa ce se tako i posle karte ponovo mesati.........
zato uzivajte dok mozete,i ne pravite jos vise sranja,jer sve ce vam se uracunati u radni staz

Pa pravda i pravo su često u koliziji, tako da to nije ništa čudno.

Međutim, što se Hrvatske tiče i pravo i pravda su na pravoj strani. :D
 
...:hahaha::hahaha: :hahaha:..šta ce nama Vojvodina...a i Vama...:hahaha: :hahaha: :hahaha::hahaha:...svi bre..pobegose..od Vas..(radikala)...:hahaha: :hahaha:..

Па нисам ја радикал и не може Војводина да побегне од мене. :mrgreen: Једино ја од ње...

He, he, nemoj tako, Ivodžimić je OK Rvat ;)

Знам, бре, спрдам се. :mrgreen:
И он је из Војводине као и ја.
 
..Ok..
..mada mi nisi opet odgovorio..
..zašto ta ista JNA..nije oslobodila recimo....Kragujevac..od četnika...ili Čačak..
i drugo...
...nisi mi odgovorio..na pitanje ..sta mislis..da je Hrvatska imala ..oružja koliko ..Srbija..sta bi se dogodjalo na ovim...prostorima..
..ne moraš..direktno odgovoriti..reci samo .misljenje..ja cu ti reci svoje...
.PS.
Veljko..i Blagoje su glavni igraci.. Veljko..i Miloš..su davno isli zajdno na more..i kovali...

ne razumem...koga da oslobadja JNA u kragujevcu...?? a i oko oruzja---pa nije bas da hravtska nije imala oruzja...gde je oruzje od bivse TO...pa milicije...pa koliko je oruzja kupljeno i uvezeno....ali sve ti to znas...tebe jedi sto je JNA bila na strani srbije po tebi...a mi srbi kukamo sto JNA nije bila odlucnija vojska---znaci svi joj nesto zameramo...tacno je jedino da je JNA bila jugoslovenska vojska koja je pokusala da sacuva jugoslaviju----mada je sve radila traljavo....iz iste te jugoslavije je tvoja drzava hrvatska htela nasilinim putem da se odcepi---oruzanom pobunom suprotno ustavu...zatim su srbi iz hrvatske koji su smatrali da su konstitutivni narod u hrvatskoj a pouceni iskustvima iz 2 sr.hteli da ostanu u zajednickoj drzavi ...i sad kad su se i oni oruzano pobunili i hteli svoja prava---vi ste ih proglasili teroristima ili kako vec...glupo je vise ponavljati....
a to sto tvrdis za hrvatsku da je bila vise naoruzana--stvarno ne znam sta hoces da kazes---da bi valjda napali srbiju i pobedili ili sta...??? a ja ti opet kazem da je na pocetku rata u srbiji sprovedena delimicna mobilizacija...i da su se srpski rezervisti vratili posle medjunarodnog priznanja hrvatske...dakle srbija nije napala samostalnu drzavu hrvatsku....previse je opsirno da bih bio koncizan...to sto je bilo paravojnih jedinica--to je druga stvar....paravojne jedinice i placenike su imale sve strane...
 
ne razumem...koga da oslobadja JNA u kragujevcu...?? a i oko oruzja---pa nije bas da hravtska nije imala oruzja...gde je oruzje od bivse TO...pa milicije...pa koliko je oruzja kupljeno i uvezeno....ali sve ti to znas...tebe jedi sto je JNA bila na strani srbije po tebi...a mi srbi kukamo sto JNA nije bila odlucnija vojska---znaci svi joj nesto zameramo...tacno je jedino da je JNA bila jugoslovenska vojska koja je pokusala da sacuva jugoslaviju----mada je sve radila traljavo....iz iste te jugoslavije je tvoja drzava hrvatska htela nasilinim putem da se odcepi---oruzanom pobunom suprotno ustavu...zatim su srbi iz hrvatske koji su smatrali da su konstitutivni narod u hrvatskoj a pouceni iskustvima iz 2 sr.hteli da ostanu u zajednickoj drzavi ...i sad kad su se i oni oruzano pobunili i hteli svoja prava---vi ste ih proglasili teroristima ili kako vec...glupo je vise ponavljati....
a to sto tvrdis za hrvatsku da je bila vise naoruzana--stvarno ne znam sta hoces da kazes---da bi valjda napali srbiju i pobedili ili sta...??? a ja ti opet kazem da je na pocetku rata u srbiji sprovedena delimicna mobilizacija...i da su se srpski rezervisti vratili posle medjunarodnog priznanja hrvatske...dakle srbija nije napala samostalnu drzavu hrvatsku....previse je opsirno da bih bio koncizan...to sto je bilo paravojnih jedinica--to je druga stvar....paravojne jedinice i placenike su imale sve strane...



Ovo je ključno!!! Oružje TO SR Hrvatske.

Oružje TO je "spremljeno" prije višestranačkih izbora u SRH..na koncu je završilo kod golorukih Srba u tkz.RSK i BiH..

Radilo se o oružju koje nije bilo samo pješačko..moglo se naoružati 250.000 vojnika.

To je napravljeno samo u Hrvatskoj.
 
eto kako ne trebqa pacifistima jugoslovenima i ostalim idiotima davati da rukovode vojskom
da je neki sposoban mladic bio na chelu JNA kad je to bilo portebno danas ne bi bilo ovakvih problema u regionu
a teritorija zapadno od nashe drzave bila bi raaavna ko panonsko isusheno more
shta da se radi,osim da se uchi na greshkama
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
Кијо....Морам ти нешто касти...Сетио сам се тебе данас.....
на седници скупштине.....
Предлажу носиоци власти из моје општине....иначе ТРУСТ МОЗГОВА...жутих...
да се наша општина побратими са Вараждином....
Ћутим и мислим....Ша ме брига...:hahaha:...ја већ имам побратима тамо...:super:
 

Back
Top