...pitanje za tipove...:rumenko:

Зоки

Legenda
Poruka
51.429
...chuj tipove, xaxaxaxaxaxa...:)))))))))))
...daklem zamisli da si na pustom ostrvu od 15 kvadrata sa josh jednim tipom i sad vetj je gotovo umirete pitanje je samo minuta, lezzite jedan pored drugoga i tjutite i razmishljate poslednjim prolaze vam poslednje misli kroz glavu...
...i sad pitanje da li tjete kao poslednji trachak nade sebi priushtiti da postanete kanibal ili gej...?:rumenko:
...da li tjete da ga pojedete ili pojebete ili nishta ( ovo nishta je za mlakonje shto bi rekla jedna)...?:rumenko:
...ili tjete jednostavno da ga apite za jaja ili naterate da on api vas...?:rumenko:


...tj. da li biste se u na samome kraju zzivota prepustili uzzivanju u "hrani" ili "sehu" a niti jedno otadva nije to shto treba da bude...?:(

...ko prochita a ne odgovori na temu api me za jaja...:heart:
 
Poslednja izmena od moderatora:
i ja da se upisem, kad sam vec procitao... neka, neka... bolje... elem, svi ste gledali onog lika sto ide i prezivljava u totalno nehumanim uslovima, kad ga bace iz helikoptera... citao sam isto da je ta vestina prezivljavanja postala skroz popularna u americi, kad je pocela ova velika svetska ekonomska kriza... valja su se uplasili ljudi da ce ih pogoditi to, pa da ce morati da traze 'leba po prirodi, sta li....
 
...chuj tipove, xaxaxaxaxaxa...:)))))))))))
...daklem zamisli da si na pustom ostrvu od 15 kvadrata sa josh jednim tipom i sad vetj je gotovo umirete pitanje je samo minuta, lezzite jedan pored drugoga i tjutite i razmishljate poslednjim prolaze vam poslednje misli kroz glavu...
...i sad pitanje da li tjete kao poslednji trachak nade sebi priushtiti da postanete kanibal ili gej...?:rumenko:
...da li tjete da ga pojedete ili pojebete ili nishta ( ovo nishta je za mlakonje shto bi rekla jedna)...?:rumenko:
...ili tjete jednostavno da ga apite za jaja ili naterate da on api vas...?:rumenko:


...tj. da li biste se u na samome kraju zzivota prepustili uzzivanju u "hrani" ili "sehu" a niti jedno otadva nije to shto treba da bude...?:(

...ko prochita a ne odgovori na temu api me za jaja...:heart:


Da je resenje u tome da ga pojedem, polomio bih mu vrat i pojeo. Ali kada bih ga za par dana pojeo, opet bih umro od gladi. Tako da ne bih ubio za dzabe. Ne bih ga poebao, kada nisam nikada, ne bih ni tad. Rekao bih mu, srecno buraz, i pomolio se za nase duse Gospodu... :)
 

Back
Top