Honeymoon

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ovih dana se u albaniji prikazuje film gorana paskaljevica, "Honeymoon".reklama ide na sva zvona, komplimenti su vredni postovanja, a ja vam dajem deo citata samog rezisera o filmu, ali i o njegovom pogledu na zivot na ovim prostorima. mislim da je on vec"poznat" nekima kao izdajnik, za razliku od "patriote" kusturice, ali ja mislim da te osobe, koje o njemu misle kao o izdajniku, da nisu u pravu.

'through the film's story set in contemporary Albania, Serbia and Italy, we will be able to show that we can really collaborate with one another. At the end, one can see how similar we are to each other, and the message is: if we know each other better, we can avoid the hatred which can drive us apart.'
google prevod
"кроз причу филма смештена у савременој Албанији, Србија и Италија, моћи ћемо да покажемо да смо заиста могу да сарађују једна са другом. На крају, може се видети колико смо слични једни другима, а порука је: ако знамо боље једни друге, можемо избећи мржњу која може да нам се поред вожње ".

'Kosovo comes back as a boomerang and they will pay for something which has nothing to do with them,' Paskaljevic said, noting that 'some nationalists in Serbia and Albania are not keen on us making the film.'
"Косово се враћа као бумеранг и они ће платити за нешто што нема никакве везе са њима", рекао је Паскаљевић, подсећајући да "неки националисти у Србија и Албанија нису спремни на нас израде филма."

http://www.screendaily.com/goran-paskaljevic-to-shoot-honeymoon-from-october/4040223.article
 
ovih dana se u albaniji prikazuje film gorana paskaljevica, "Honeymoon".reklama ide na sva zvona, komplimenti su vredni postovanja, a ja vam dajem deo citata samog rezisera o filmu, ali i o njegovom pogledu na zivot na ovim prostorima. mislim da je on vec"poznat" nekima kao izdajnik, za razliku od "patriote" kusturice, ali ja mislim da te osobe, koje o njemu misle kao o izdajniku, da nisu u pravu.


google prevod





http://www.screendaily.com/goran-paskaljevic-to-shoot-honeymoon-from-october/4040223.article



ТЕМА је за

http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=19

:bye::bye::bye:

.
 
logo.gif

...пардон, Албаније...;)

А, ш`а има тамо...:worth:

.

.
 
Samo da ne ispadne halabuka oko ovog filma kao sa M.Karanovic kad je igrala Albanku u jednom norveskom filmu pa je jedan tabloid iz Srbije objavljio fasisticki naslov ''Ispod mire Siptari vire'' ...
 
Poslednja izmena:
кроз причу филма смештена у савременој Албанији, Србија и Италија, моћи ћемо да покажемо да смо заиста могу да сарађују једна са другом. На крају, може се видети колико смо слични једни другима, а порука је: ако знамо боље једни друге, можемо избећи мржњу која може да нам се поред вожње ".


Znas li ti uopste sta znaci rec "saradnja"?
Saradnja NIJE kada VI rusite NASE cerkve i manastire.
Saradnja NIJe kada VI otimate NASE gradjane i vadite im organe radi rpodaje na crnom trzistu.

Saradnja predstavlja skup POZITIVNIH etickih, moralnih i svakih drugih ljudskih osobina, u odnosima za dobrobit obe strane.
A to se ne moze desiti dok na celu VASEG naroda postoje oni koji su najbolje i najvise ubijali NASE gradjane, i dok gazeci sve norme medjunarodnog prava otimate deo tudje teritorije.
Kada ponovo postanete deo Srbije(a to ce se sigurno desiti jednog dana), kada svi oni koji su okrvavili ruke srpskom, ili albanskom krvlju plate za svoje zlocine, onda cemo moci pricati o saradnji.......Saradnji oko naplate poreze za budzet Srbije, saradnji oko izgradnje infrastrukture na Kosovu i Metohiji, saradnji u mnogim drugim oblastima privrede, politike sporta, kulture......
Dok se to ne desi, jedini oblik "saradnje" na koji mozete racunati je stalna teznja Srbije za povracaj svog suvereniteta......
 
kosta1703@

a da ti nisi promasio poentu teme??ili cak i samu temu???

Ne vidim cime sam promasio temu, citirao sam deo na kojis e TI pozivas, o SARADNJI..
to sto se nasao neko, ko ce zarad novca da saradjuje sa vama, ne znaci da je to u redu.
Uostalom, i to sto ste sad "nazavisni" je doslo zbog krvavog i narko novca kojim ste pokupovali(pardon izlobirali) politicare po Zapadu,,,,,,
Ali doci ce dan kada ce se sve to okrenuti, kako kaze Zuba Bojic u seriji " Vise od igre":
-Pravda ce trimfovati
 
Ne vidim cime sam promasio temu, citirao sam deo na kojis e TI pozivas, o SARADNJI..
to sto se nasao neko, ko ce zarad novca da saradjuje sa vama, ne znaci da je to u redu.
Uostalom, i to sto ste sad "nazavisni" je doslo zbog krvavog i narko novca kojim ste pokupovali(pardon izlobirali) politicare po Zapadu,,,,,,
Ali doci ce dan kada ce se sve to okrenuti, kako kaze Zuba Bojic u seriji " Vise od igre":
-Pravda ce trimfovati

Gde si bre kosta seoski mangupe?
 
Ne vidim cime sam promasio temu, citirao sam deo na kojis e TI pozivas, o SARADNJI..
to sto se nasao neko, ko ce zarad novca da saradjuje sa vama, ne znaci da je to u redu.
Uostalom, i to sto ste sad "nazavisni" je doslo zbog krvavog i narko novca kojim ste pokupovali(pardon izlobirali) politicare po Zapadu,,,,,,
Ali doci ce dan kada ce se sve to okrenuti, kako kaze Zuba Bojic u seriji " Vise od igre":
-Pravda ce trimfovat
i

govori se o nekoj mogucoj saradnji u buducnosti, po meni, neophodnoj, i ne mislim raspravljati o razlogu zasto je na ovim prostorima doslo do tog rata, mislim da nema svrhe. ali slazem se sa njegovom konstacijom da

"неки националисти у Србија и Албанија нису спремни"

ni na kakav vid saradnje, ne samo sa kosovom, tj.albancima, vec sa bilo kim iz okruzenja, jer su im ti krivi za sve sto se desilo na ovim prostorima
 
кроз причу филма смештена у савременој Албанији, Србија и Италија, моћи ћемо да покажемо да смо заиста могу да сарађују једна са другом. На крају, може се видети колико смо слични једни другима, а порука је: ако знамо боље једни друге, можемо избећи мржњу која може да нам се поред вожње ".


Znas li ti uopste sta znaci rec "saradnja"?
Saradnja NIJE kada VI rusite NASE cerkve i manastire.
Saradnja NIJe kada VI otimate NASE gradjane i vadite im organe radi rpodaje na crnom trzistu.

Saradnja predstavlja skup POZITIVNIH etickih, moralnih i svakih drugih ljudskih osobina, u odnosima za dobrobit obe strane.
A to se ne moze desiti dok na celu VASEG naroda postoje oni koji su najbolje i najvise ubijali NASE gradjane, i dok gazeci sve norme medjunarodnog prava otimate deo tudje teritorije.
Kada ponovo postanete deo Srbije(a to ce se sigurno desiti jednog dana), kada svi oni koji su okrvavili ruke srpskom, ili albanskom krvlju plate za svoje zlocine, onda cemo moci pricati o saradnji.......Saradnji oko naplate poreze za budzet Srbije, saradnji oko izgradnje infrastrukture na Kosovu i Metohiji, saradnji u mnogim drugim oblastima privrede, politike sporta, kulture......
Dok se to ne desi, jedini oblik "saradnje" na koji mozete racunati je stalna teznja Srbije za povracaj svog suvereniteta......

sustina
 

Back
Top