OGLEDALO

ne vidimo se u ogledalu, Zeljko, to samo reptili preko matrice projektuju sto zele da vidimo. . . . . .
Me's cini da to bi 7. Razred, al' to da on nije stigao dotle ostaje..
 
magic_mirror-52844-1.jpeg
 
Bila je super emisija na TV Avala koja se zvala Kroz Ogledalo. Pricali su o paranormalnim stvarima, cest gost je bio Milovan Mica Jovanovic matematicar i covek koji je krenuo dokazivati paranormalno. Nazalost, mocnici su ukinuli i tu emisiju, valjda iz straha da narod ne pocne da razmislja.
 
Reptilska rekleksija u dokonim tintaricama?

Moze ovako, ako si 100 % siguran u to da ti reptiloidi ne postoje, da onda napravimo mali eksperiment. Ti samo treba da prihvatis da ti nepostojeci reptili veceras ili kad budu mogli te postete. Eto ja cu se sloziti sa tim a mislim i vecina forumasa ovde pa mozda to ostete putem mozdanih vibracija, ko zna... :hahaha:
 
Ja bi radije da me neka vampirica poseti...pa da se grickamo celu noc.

Al ajde...sta treba da radim, da bi dozvao wally gator-a? :):)

Samo napisi da bi veceras voleo da te poseti delegacija od 3 reptiloida i da ces sa zadovoljstvom posetiti njihov brod a uz to biti krajnje kooperativan i spreman za saradnju da bi te vratili ovde za ne duze od 3 dana ili ako ti tako zazelis duze...Ne znam dal imaju zenke ali uvek mogu da se transformisu.:think: Jedino ako ti smeta sto je riba nekad bila trans....
 
Samo napisi da bi veceras voleo da te poseti delegacija od 3 reptiloida i da ces sa zadovoljstvom posetiti njihov brod a uz to biti krajnje kooperativan i spreman za saradnju da bi te vratili ovde za ne duze od 3 dana ili ako ti tako zazelis duze...Ne znam dal imaju zenke ali uvek mogu da se transformisu.:think: Jedino ako ti smeta sto je riba nekad bila trans....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top