Sise

Već si dobila odgovor: Mi smo sisali sise, a žene sisale tate ( po Kambiju :hahaha::hahaha: )

......ne ne ne sinak ,losha fabula ,ne pratish ,ja rekao prva ljubav zaborava nema ,znachi njih poradjao chika doktor i prvo ugledale njega i dalje sledi .......................a mi se navukli vremenom na sise ..............a po koji se navukao i na doktora ,zato vratite babice da smanjimo pedere ...............:hahaha:
 
......ne ne ne sinak ,losha fabula ,ne pratish ,ja rekao prva ljubav zaborava nema ,znachi njih poradjao chika doktor i prvo ugledale njega i dalje sledi .......................a mi se navukli vremenom na sise ..............a po koji se navukao i na doktora ,zato vratite babice da smanjimo pedere ...............:hahaha:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:...a koji smo mi k... sisali pa opet nas ne privlače ženske grudi...:zcepanje:....e idem da ses ubihem:dash:
 
Zašto su ženske sise privlačne muškarcima ? ( i vi ****** možete da odgovarate, danas sam tolerantan )

SISE ?.......GROZOTA!

j56-02ws8.jpg
 
primetila sam da neki mushkarci jednostavno moraju da bulje u sise, to je jache od njih..treba se navici na to..nisu oni krivi. sise kao da ih hipnotishu..
 

Back
Top