Nasilje

Pa bas tako ...ne postoji opravdanje za tako monstrozan cin ....a ako se tebi nije desilo tako nesto (na dao Bog ikome naravno) to ne znaci da si bila prepametna u 13godini vec da si imala srece da ne naletis na takvog pacijenta ....i to uopste nema veze sa godinama ...i danas mozes da upoznnas predivnog tipa koji cete recimo posle mesec dana poznanstva u rodjenoj kuci vezati , silovati i pretuci ....to nema veze sa pamecu ... i nikada nije iskljucena mogucnost ...da ne pricama za mnogo gore slucajeve ....ali ne mogu da verujem da mozes da zbijas sale na tako nesto

ajmo ovako redom
ne postoji opravsanje to sam rekla
ne citas pazljivo pise ako se desi slucajno onda je zalosno, ovaj konkretno slucaj nije slucajan devojce otislo u mrak sa muskarcem, ne zna sta moze da je snadje??? ma kako da ne
to za posle mesec dana veze...spada opet u slucajno i naravno da je zalosno
obozavalac sam crnog humora, kako na svoj tako na tudj racun

:hvala:

bese slicna tema ubismo se od rasprva cak su se forumasi podelili u tabore pa smo vodili bitku :lol: ne mogu opet mrzi me
 
a ste se desilo s onim dobrim starim kolenom u jaja :mrgreen:

kako bre mene neki pedofil nije navuko u auto odvezo u sumicu i kar.ao, kako to ja prodjoh i 13 i 15 godina pa me niko nije silovao, terao da mu se povinujem bilo kakvoj seksualnoj zelji

pu kakve sam prilike propustila sad tek uvidjam :lol:...(malo crnog humora u svojstvu docaravanja poente)

za mnoge stvari smo sami krivi u zivotu

koj je djavo terao da se mota s nepoznatim muskarcem po coskove, sta kao ne zna da moze svasta da se desi

ja razumem kada budes zrtva nasilja totalno neockivano, ima i takvih situacija, e to je za zaljenje, ali ove male sto oce da se ebu al da im ne udje pa kad im udje silom ili milom skontaju sta se desilo....ne zalim uopste, niti imam saosecanja za takve

a vi sad raspalite :lol:

Uzas....
 
ajmo ovako redom
ne postoji opravsanje to sam rekla
ne citas pazljivo pise ako se desi slucajno onda je zalosno, ovaj konkretno slucaj nije slucajan devojce otislo u mrak sa muskarcem, ne zna sta moze da je snadje??? ma kako da ne
to za posle mesec dana veze...spada opet u slucajno i naravno da je zalosno
obozavalac sam crnog humora, kako na svoj tako na tudj racun

:hvala:

bese slicna tema ubismo se od rasprva cak su se forumasi podelili u tabore pa smo vodili bitku :lol: ne mogu opet mrzi me

Pa vidis mozda ne zna ...mozda hoce da se vacari u mraku , mozda samo da se poljubi ,....mozda ... jel ti stvarno ne poznajes ..zovot :confused: ja stvarno ne mogu da verujem :eek: ne radi se o tome sto je ona sa njim otisla u mrak on ako hoce da joj naudi uradice to i na svetlo :roll: neka je otisla sa njim na pusto ostrvo ako je covek a ne zivotinja nece joj nauditi
a da meni su govorili kada sam bila u tim godina da sam pametna, nisam pomisljala na ljubljenje u mraku ali opet nisam bila svesna da me neki naizgled fini muskarac moze silovati ...znas ono mislila sam da se to desava samo na filmovima

i ne raspravljm se sa tobom jednostavno kako je to tebi smisao za humor tako se ja grozim toga i da cujem , toliko da bih uvela i kaznu za one koji se tako sale :thumbdown:
 
Kakva strahota kako ti pises ovde. Pa svi imaju tu neku zelju mozda is amanjim godinama, sto ne znaci da autoamtski ako neko ima zelju ce da to i ostvari. Bude i predomisljanja itd.

ima zelju ali problem je kad sa toliko godinica pokusava to i da uradi, jos gore s nekim dosta starijim muskarcem...imas komparacija kolko jos oces mrzi me
 
Hteo bih da obradimo ovu temu, a najvise da zenski deo ucestvuje
Zanima me da li ste imali susreta sa time da vas neko jednostavno "ne pusta". SAda kontam da kada smo stariji da smo mnogo "jaci" Medjutim svi mi se secamo naseg detinjstva kada smo bili mnogo "slabiji"
Pa me interesuje vam se desilo nekada da neko na silu dobije nesto? REcimo uzme vas i nece da vas pusti, i onda vas dodiruje?
Ili tera vas da mu nesto "uradite"?
Sada vi mozete reagovati ( ako predpostavimo da vi to ne zelite)
1) Pokusati pobeci ali sta ako je jaci?
2) Vristati? ( previse blamirajuce?)
3) Povinovati se..?
Sta mislite o ovome svemu?

Zaista, sta je previse blamirajuce u vristanju?
Kao da.. vristis.. na zenu koja se poradja jer je njeno stenjanje previse blamira :confused:..
 
Zaista, sta je previse blamirajuce u vristanju?
Kao da.. vristis.. na zenu koja se poradja jer je njeno stenjanje previse blamira :confused:..

Хехе, ваљда мисли боље да рашири ноге него да се бламира вриштећи... шта ће свет помислити! :mrgreen::roll:
 
Kakva strahota kako ti pises ovde. Pa svi imaju tu neku zelju mozda is amanjim godinama, sto ne znaci da autoamtski ako neko ima zelju ce da to i ostvari. Bude i predomisljanja itd.

Поновићу - не оправдавам никакво насиље ни притиске...али, имала сам у свом окружењу пар девојака које су биле управо такве: мува дечка, спопада, га, опткопчава му шлиц на јавном месту, баца се на њега у налетима страсти и обећавајућих погледа и покрета...а онда, када се нађу сами у мраку - она каже:''Шта ти је? Хахаха, па ја сам се само зезала...''
Оћу пишким - нећу пишким....:roll:
Ваљда јој је то ''зезање момака'' дизало цену у сопственим очима....:confused:...давало осећај да је она та која влада ситуацијом и диктира услове, да од ње све зависи....

Е, али не налети свака на финог момка који ће то искулирати.:confused:

Тачно је да свако има право да се предомисли, али, сестро слатка, ниси мислила да то твоје предомишљање може да буде удар на сујету дотичног баје и да можеш због тога да извучеш шамар или чак и силовање...:confused:

Хоћу да кажем: ко се сам чува - и Бог га чува!;)
 
Поновићу - не оправдавам никакво насиље ни притиске...али, имала сам у свом окружењу пар девојака које су биле управо такве: мува дечка, спопада, га, опткопчава му шлиц на јавном месту, баца се на њега у налетима страсти и обећавајућих погледа и покрета...а онда, када се нађу сами у мраку - она каже:''Шта ти је? Хахаха, па ја сам се само зезала...''
Оћу пишким - нећу пишким....:roll:
Ваљда јој је то ''зезање момака'' дизало цену у сопственим очима....:confused:...давало осећај да је она та која влада ситуацијом и диктира услове, да од ње све зависи....

Е, али не налети свака на финог момка који ће то искулирати.:confused:

Тачно је да свако има право да се предомисли, али, сестро слатка, ниси мислила да то твоје предомишљање може да буде удар на сујету дотичног баје и да можеш због тога да извучеш шамар или чак и силовање...:confused:

Хоћу да кажем: ко се сам чува - и Бог га чува!;)
Gluposti. Pa ima svako pravo da ga "zeza" To je realnost, isto tako i ja imam pravo da zezam nekoga, a ako on nasrne na mene, takodje imam pravo i da se odbranim
Prirodno pravo. Tako da je tvoj argument nevalidan, sta god ona "voli" da radi, nema nikakve veze sa silovanjem ili nasiljem. Tj ni u kom slucaju ne opravdava.
 
Gluposti. Pa ima svako pravo da ga "zeza" To je realnost, isto tako i ja imam pravo da zezam nekoga, a ako on nasrne na mene, takodje imam pravo i da se odbranim
Prirodno pravo. Tako da je tvoj argument nevalidan, sta god ona "voli" da radi, nema nikakve veze sa silovanjem ili nasiljem. Tj ni u kom slucaju ne opravdava.

Читај, Бвацо, читај:
Поновићу - не оправдавам никакво насиље ни притиске..
 
a ako on nasrne na mene, takodje imam pravo i da se odbranim
Па што се онда не одбрани?:roll:
Како у том контексту објашњаваш твоју опцију ''неће да вришти да се не избламира, па зато дозволи да је тип силује''?:confused:
 
Па што се онда не одбрани?:roll:
Како у том контексту објашњаваш твоју опцију ''неће да вришти да се не избламира, па зато дозволи да је тип силује''?:confused:

Ne znam, nisam bio nikada u takvoj situaciji :D.
Razmisljao sam ovih dana jos o tome, i nisam bas siguran da mogu da dam definitivan odogvor.
 
ne vidim smisao tvog posta onda..?
Sta trebaju da zive u konstantom strahu od silovanja ne razumem?

Нико није помињао живљење у страху, него ПРОМИШЉЕНО И ОДГОВОРНО ПОСТУПАЊЕ!

''Оћу пишким - нећу пишким'' - то није!
''Ја ћу да га зезам - шта ми може!'' - то није!
''Сад смо се упознали зове се Мики, баш је сладак, идемо код њега да слушамо плоче!'' - то није!

''Не'' мора да буде ''НЕ!!!'' јасно и недвосмислено! :rtfm:
А не да говориш ''па нееее :flert:'', а шаљеш невербалне сигнале ''мооожда :brus:''
 
Нико није помињао живљење у страху, него ПРОМИШЉЕНО И ОДГОВОРНО ПОСТУПАЊЕ!

''Оћу пишким - нећу пишким'' - то није!
''Ја ћу да га зезам - шта ми може!'' - то није!
''Сад смо се упознали зове се Мики, баш је сладак, идемо код њега да слушамо плоче!'' - то није!

''Не'' мора да буде ''НЕ!!!'' јасно и недвосмислено! :rtfm:
А не да говориш ''па нееее :flert:'', а шаљеш невербалне сигнале ''мооожда :brus:''

:worth::klap::hvala:

Upravo tako. Najbolji savet devojchicama u vezi sa temom.
Mora se biti promisljen i izbeci situacije u kojima je razumno pretpostaviti da moze nesto lose da ti se dogodi iz jednog od gore navedenih razloga.
I ako je NE onda ne sme ostavljati mesta sumnji. Ogromna vecina iole normalnih ljudi ce suoceni sa ozbiljnim NE jednostavo odustati i dozvati se pameti.
 

Back
Top