FrontFlip

RaiN^^

Početnik
Poruka
17
Ili Salto unapred xD Opsednut sam njim i ako ne mogu da ga uradim vezbam al mi malo hvali..nemam neki uslova..imam 2 duseka i stavim ih u dvoriste i krenem.. al obicno padnem ono dupe-noge..ne znam gde gresim..osecam kao da se ne odbacim maximalno al kad probam kao da ne mogu ... ako bi ste mogli da mi objasnite vi koji trenirate le parkour .. to je vama kao dobar dan xD hvala unapred
ex da zaboravio sam .. koje bih vezbe trebao da radim da ojacam sebe .. inace isao sam u teretanu i tako da sam sebe malo pripremio...
 
Poslednja izmena:
prvo treba da se oslobodis straha,ja sam frontflip uradio na strunjaci u skoli koja je veoma niska,nekih 20 cm od poda.trebace ti zalet,ravnomerna brzina..ostalo je na tebi-treba da se koncentrises da se ne zeznes,ne ocekuj prvi put da ti uspe,ja sam uspeo posle treceg-cetvrtog puta pravilno da ga uradim,ako ti je dusek visok onda nije ni cudo sto ne mozes da uradis kako treba..probaj na travi,nema sanse da se povredis,jos lakse je
 
Ili Salto unapred xD Opsednut sam njim i ako ne mogu da ga uradim vezbam al mi malo hvali..nemam neki uslova..imam 2 duseka i stavim ih u dvoriste i krenem.. al obicno padnem ono dupe-noge..ne znam gde gresim..osecam kao da se ne odbacim maximalno al kad probam kao da ne mogu ... ako bi ste mogli da mi objasnite vi koji trenirate le parkour .. to je vama kao dobar dan xD hvala unapred
ex da zaboravio sam .. koje bih vezbe trebao da radim da ojacam sebe .. inace isao sam u teretanu i tako da sam sebe malo pripremio...
Kada skocis, nemoj da ispruzis noge, vec ih vuci ka grudima skupljene. I takodje nemoj da skaces unapred vec samo u vis.
 

Back
Top