Uticaj astrologije na izbor selektora Obradovica

Astral-Blade

Aktivan član
Poruka
1.684
Evo jednog primera za ljubitelje astrologije ali i za one druge,skepticne:

Poznato je da je Zeljko Obradovic rodjen sa Suncem u znaku Riba,a to je kao sto znamo jedan od vodenih znakova. Da li je po vama slucajnost da u reprezentaciji dominiraju upravo vodeni znaci i sa njima slagajuci zemljani. Kao slag na tortu mu dodje to sto su otpala TRI Blizanca(Stojakovic,Milicic,Gurovic).Svi oni se "divno" slazu sa Ribama i Strelcima(Igor Kokoskov-pomocnik trenera)? Zabavno zar ne? :wink: A evo i pregleda po znacima:

Vodeni su: Bodiroga,Rakocevic(Ribe),Radmanovic,Scepanovic,Pavlovic,Drobljak,Vujanic(Skorpioni)

Zemljani su: Tomasevic i Cabarkapa(Bikovi)

Vatreni su: Krstic(Lav) i Avdalovic(Strelac)

Vazdusni je: Ostojic(Vodolija)

Za ovih par ostalih nemam podatke,ali ako neko zna neka slobodno dopuni.
 
mogu ti reci da je veoma zanimljivo ovo sto si napisala i mogu ti reci da takvih slucajnosti ima sijaset na svakom koraku...
i samo jedno pitanje
KAD CE MENI NAJZAD NEKO OBJASNITI KAKVE VEZE IMA STO JE "SUNCE" DANA KAD SE BILO KO OD NAS RODIO, OTISLO KOD "RIBA" NA KAFU, A "MESEC" ODLUCIO DA OSTANE U SVOJOJ "KUCICI", SA BILO CIJIM ZIVOTOM
 
Izvini ako sam te uvredila,ali smatram da horoskop nema nikakve veze sa izborom kosarkasa za predstojecu Olimpijadu.Kakve to veze ima sto je Obradovic Riba a otpala 3 Blizanca? Da se mozda ne slazu jer on je vodeni a oni vazdusni?Ne verujem!Verovatno je razlog taj sto su se Jaric i Gurovic povredili,a Stojakovic isao u vojsku,a ne nikako neslaganje sa selektorom po horoskopskoj liniji.Jer ipak samo je jedan kapetan na brodu....i on najbolje zna ko moze a ko ne da ispuni kriterijum za odlazak...Nadam se da sam sad bila zadovoljavajuce konkretna... :wink:
 
Giovanna,ti si koliko znam Rak i mogu misliti kako se slazes sa Vagama ili Ovnovima(zenskim narocito) :?: :!:
To sto je Obradovic birao uglavnom vodene znake je jedan proces na nivou nesvesnog.
Ribe i Skorpije se cesto razumeju i bez izgovorene reci,a kad su Blizanci u pitanju ni prevodilac ne pomaze. :)

Naravno da ostali elementi horoskopa sve to mogu ublaziti,ali ono sustinsko nerazumevanje i nekakva tenzija ce uvek biti prisutni.

Dalje,selektor je mogao pozvati jos neke igrace na pripreme,recimo Lukovskog(igra uspesno u Francuskoj) i Koturovica koji je doduse bio dosta dugo bez angazmana. (obojica pomenutih su Ovnovi) Tu je i Jovo Stanojevic.Ne znam sta je trenutno sa njim ali ga se secam kao solidnog centra.Da podsetim da je otpao jedan od najkorisnijih igraca u domacem prvenstvu - Milojevic (Ovan).

Znaci bilo je i drugih opcija ali je astrolosko-nesvesno doslo do izrazaja.
8)
 
Astral-Blade:
Giovanna,ti si koliko znam Rak i mogu misliti kako se slazes sa Vagama ili Ovnovima(zenskim narocito) :?: :!:

8)

Dobra drugarica mi je Vaga,majka,sestra,...i sa njima se odlicno slazem...Ovnova nema puno u mom okruzenju (sem snaje) tako da ti ne mogu reci kako se slazem sa njima.Sa njom sam super! :D Kao sto sam rekla izlisno je pricati o tome ko je trebao da ode a ko ne,jer iako se razumem u kosarku (sport uopste) mislim da nisam kopetentna da ocenjujem neciju strucnost (Obradovic to svakako jeste) prilikom odabira igraca,taktike....Jedino mi je zao sto Stojakovic ne igra,jer hteli mi to da priznamo ili ne videlo se na utakmici sa Amerikancima koliko nam fali igrac njegovog kalibra. :(
 

Back
Top