Rezovi

Kad ih pravite u ljubavi? Volite li one kratke , bolne i odsecne ili se razvlacite pa polako sanirate ranu? ;) I koji vas vise boli? Direktan sudar sa bolnim mestom ili ..?

Zavisi od mnogo razlicitih faktora, svi ljubavni parametri si tu ukljuceni: vreme, mesto, osoba, moje dotadasnje (ne)iskustvo, a najnajnajvise sta osecam, tako da se sve ovo ostalo (izuzev osobe na koju se odnosi) vro cesto zanemaruje (srce uvek pobedjuje razum i dosad se jos nije kajalo).
Umem da trpim bol i da se smejem kad bih plakala, mozda ja to samo zavaravam sebe da tako jacam, ne znam, ali mislim da da...
 
Делује да су кратки и брзи, али нису.
Увек добро размислим, само што никога не обавештавам о томе. :rumenko:
И бољи су краћи. Шта ту има да се разглаба...
Само се додаје со на рану.
Morska je odlicna a i ima puno joda. Zapece ranu svetski.
 
Kad ih pravite u ljubavi? Volite li one kratke , bolne i odsecne ili se razvlacite pa polako sanirate ranu? ;) I koji vas vise boli? Direktan sudar sa bolnim mestom ili ..?

Ја сам врло емотиван и тешко ми је да пребродим било шта лоше у међуљудским односима и у односима са вољеном :rumenko: када пукне нека љубав онда неко време сам још ненормалнији него иначе, затворим се у себе да себи објасним и разумем због чега се шта дешава. После те фазе повређене емотивности постанем безосећајан и онда ми је хладно свеједно
 
tako sam ja jednom napravila pokolj. na brzaka. nije bilo ni jauka ni kuknjave, sve je bilo tiho, brzo i ostro. ali avaj.......
sebi nisam dobro odsekla glavu. ostala onako zakacena malim delom koze i nekih nerava......
i takva sam isla okolo. ne obezglavljena, na zalost. vec bolna.
i zato apelujem da se te stvari rade efikasno da bi se izbegle takve neugpdnosti:P

ps. a moze i sistem harikiri direkt u srce.
 

Back
Top