Arhitektura - pomoć

tangram

Početnik
Poruka
1
Poštovanje,

Izvinjavam se što pokrećem novu temu, ali hitno su mi potrebne informacije vezane za građevinu koja se nalazi na fotografiji, tačna adresa, datum izgradnje i arhitekta, ako znate nešto javite plz, hvala
vgosbs.jpg
 
Poštovanje,
Izvinjavam se što pokrećem novu temu, ali hitno su mi potrebne informacije vezane za građevinu koja se nalazi na fotografiji, tačna adresa, datum izgradnje i arhitekta, ako znate nešto javite plz, hvala.

Ovde nema nikog odavno.Ne znam gde je ta zgrada, ali moram priznati da je jako ružna jer se to staklo uopšte ne uklapa u tip arhitekture te zgrade...
Ja takođe imam jedno pitanje.Već sam ga stavila na temu o građevini ali se ni tamo niko ne javlja,ali aj' da probam i ovde....
U zgradu su se uselili novi ljudi koji su odlučili da promene izgled stana, pa sad ruše armirane noseće zidove (sa onom "kobrom" il' kako već zovu to čudo).To je pre par godina uradio i jedan lik iz stana 2 sprata višlje i ljudi se bunili...Jel stvarno možemo (tj. trebamo) da se zbog toga žalimo građevinskoj inspekciji?A ako treba, gde je ta inspekcija?Tj.Kako da stupimo u kontakt sa njima?
 

Back
Top