ta smesna, sisata stvorenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh, potpuno sam zaboravio na ovaj svoj post. evo sad citam ponovo uvodni deo, i zaista sam odusevljen.

konacno se nasao neko na forumu, za razliku od svih ovih samouverenih dzentlmena, muskarcina, zavodnika, blazenih medju zenama, neko ko je
cak i po cenu da ga proglase za luzera rekao istinu o majmunici nase podvrste primata.

dakle, - cilj zenke homo sapiensa je da kontrolise pravo na zadovoljenje muzjaka, cime ostvaruje psiholosku dominaciju. a to je njen osnovni nagon.
no more, no less.
 
random_cloud_form:
... cilj zenke homo sapiensa je da kontrolise pravo na zadovoljenje muzjaka, cime ostvaruje psiholosku dominaciju. a to je njen osnovni nagon.

Vidiš, Slučajni Oblače, interesantna su mi tvoja razmišljanja i zapažanja. Inteligentno, zaista. Ali, moram da malo ozbiljno prokomentarišem.
Po svemu sudeći imaš relativno neprijatna iskustva sa ženama. Dobro, nisi ni prvi ni jedini. I moja malenkost se n puta opekla u životu (n > 10) Uz to mogu iskreno da kažem da sam imao sreće što sam na najveću kučku u životu naleteo relativno rano, kad sam imao 18 - 19 godina, i naravno da sam žestoko nayeb'o ali sam bar naučio školu.
Ipak, pitanje želje za dominacijom ne bih povezivao isključivo za muško-ženske odnose. Mislim da jednostavno, postoje ljudi (i žene) sa izraženom potrebom za dominacijom koju ne usmeravaju isključivo ka partneru, već ka svim osobama iz okruženja. Nismo mi muškarci ništa bolji po tom pitanju. Zato, ( pošto vidim da si već stek'o poprilično iskustvo ), sledeći put pamet u glavu. Uspećeš da prepoznaš dominantnu kučku na 100 metara, i drži se podalje od nje. Ali, jednako izbegavaj i muškarce koji glume drugara a zapravo im treba neko da ga kinje. Imaj u vidu da postoje i ljudi kojima treba neko dominantan u blizini, pa onda, neka se oni međusobno lepo druže, podalje od nas.
 
A sada malo o zenskom oblacenju.
Zenski trud da se izazove muska zelja a zatim onemogucava i uslovljava je sustina skoro svake zene u rasponu od 16-30. godine. bitnu ulogu ima oblacenje. Njihova smesno usiljeno provokativna odeca nema samo za cilj da se probudi muska zelja, tj da se zena dopadne nekom, vec i da se proda vlast muskarcima gde te istovremeno i poziva da je gledas ali moras krisom cime te spusta na bedni nivo voajera a sto je praceno njenim osecajem dominacije jer se poigrava s tvojim seks nagonom.
Dakle, zena se na sve nacine trudi da uspostavi kontrolu nad muskim pravom na zadovoljenje. Otud je zenska konkurencija njena najveca bojazan. Posto uvek postoje i druge zene, to se ne sme zaboraviti.
Bitno je znati i da se ponasanje zene s godinama i padom njene seks i bio privlacnosti a koji prati rast njene seks zelje, drasticno menja. Kazem, kako se blizi tridesetoj sve manje glumata. Prestaje da tretira svoj picic kao sapunce koje se trosi i kao poklon muskarcu samo kad zasluzi. I tek posle 30. pocinje njen realni seks zivot, a do tog perioda sve pa i seks je podredjeno primarnom nagonu da se proda vlast muskarcu. Obicno, paralelno s tim postaje mama i sada je bebce to cije uskracenje i zadovoljenje potreba ona kontrolise, dakle na dete se seli dobar deo njene dominacije. Pogotovu ako je dete musko
 
random_cloud_form:
A sada malo o zenskom oblacenju.
Zenski trud da se izazove muska zelja a zatim onemogucava i uslovljava je sustina skoro svake zene u rasponu od 16-30. godine. bitnu ulogu ima oblacenje. Njihova smesno usiljeno provokativna odeca nema samo za cilj da se probudi muska zelja, tj da se zena dopadne nekom, vec i da se proda vlast muskarcima gde te istovremeno i poziva da je gledas ali moras krisom cime te spusta na bedni nivo voajera a sto je praceno njenim osecajem dominacije jer se poigrava s tvojim seks nagonom.
Dakle, zena se na sve nacine trudi da uspostavi kontrolu nad muskim pravom na zadovoljenje. Otud je zenska konkurencija njena najveca bojazan. Posto uvek postoje i druge zene, to se ne sme zaboraviti.
Bitno je znati i da se ponasanje zene s godinama i padom njene seks i bio privlacnosti a koji prati rast njene seks zelje, drasticno menja. Kazem, kako se blizi tridesetoj sve manje glumata. Prestaje da tretira svoj picic kao sapunce koje se trosi i kao poklon muskarcu samo kad zasluzi. I tek posle 30. pocinje njen realni seks zivot, a do tog perioda sve pa i seks je podredjeno primarnom nagonu da se proda vlast muskarcu. Obicno, paralelno s tim postaje mama i sada je bebce to cije uskracenje i zadovoljenje potreba ona kontrolise, dakle na dete se seli dobar deo njene dominacije. Pogotovu ako je dete musko
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kako kijavičica?Jel bolje moj slatki nosić?
 
random_cloud_form:
A sada malo o zenskom oblacenju.
Zenski trud da se izazove muska zelja a zatim onemogucava i uslovljava je sustina skoro svake zene u rasponu od 16-30. godine. bitnu ulogu ima oblacenje. Njihova smesno usiljeno provokativna odeca nema samo za cilj da se probudi muska zelja, tj da se zena dopadne nekom, vec i da se proda vlast muskarcima gde te istovremeno i poziva da je gledas ali moras krisom cime te spusta na bedni nivo voajera a sto je praceno njenim osecajem dominacije jer se poigrava s tvojim seks nagonom.
Dakle, zena se na sve nacine trudi da uspostavi kontrolu nad muskim pravom na zadovoljenje. Otud je zenska konkurencija njena najveca bojazan. Posto uvek postoje i druge zene, to se ne sme zaboraviti.
Bitno je znati i da se ponasanje zene s godinama i padom njene seks i bio privlacnosti a koji prati rast njene seks zelje, drasticno menja. Kazem, kako se blizi tridesetoj sve manje glumata. Prestaje da tretira svoj picic kao sapunce koje se trosi i kao poklon muskarcu samo kad zasluzi. I tek posle 30. pocinje njen realni seks zivot, a do tog perioda sve pa i seks je podredjeno primarnom nagonu da se proda vlast muskarcu. Obicno, paralelno s tim postaje mama i sada je bebce to cije uskracenje i zadovoljenje potreba ona kontrolise, dakle na dete se seli dobar deo njene dominacije. Pogotovu ako je dete musko
Bolje da te zanima žensko svlačenje nego oblačenje. I umjesto da filozofiraš - radi! Nisu sve žene svetice ali nisu ni *****.
 
apotekarka:
kojote:
anakin:
apotekarka:
divlja-u-srcu:
Imam resenje! :idea: Ako smo mi sisate smesne, predji , bre, na one sto nisu ! :P


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kad bih ja bila muškarac, ti bi mala nayebala :wink:

aj ti poyebi nekog ovde, umesto sto pretis stalno...to bi bilo inetresantnije...
...Jel ja?!... :roll:
( posle kraceg razmisljanja kojote je odlucio da...)
:wink:



Šta, šta čika kojote? :wink: :lol: :lol:
...Me to cika - a?! :) Blago meni s vama - mamama!
'aj' poslusaj njen savet!
8)
 
random_cloud_form:
A sada malo o zenskom oblacenju.
Zenski trud da se izazove muska zelja a zatim onemogucava i uslovljava je sustina skoro svake zene u rasponu od 16-30. godine. bitnu ulogu ima oblacenje. Njihova smesno usiljeno provokativna odeca nema samo za cilj da se probudi muska zelja, tj da se zena dopadne nekom, vec i da se proda vlast muskarcima gde te istovremeno i poziva da je gledas ali moras krisom cime te spusta na bedni nivo voajera a sto je praceno njenim osecajem dominacije jer se poigrava s tvojim seks nagonom.
Dakle, zena se na sve nacine trudi da uspostavi kontrolu nad muskim pravom na zadovoljenje. Otud je zenska konkurencija njena najveca bojazan. Posto uvek postoje i druge zene, to se ne sme zaboraviti.
Bitno je znati i da se ponasanje zene s godinama i padom njene seks i bio privlacnosti a koji prati rast njene seks zelje, drasticno menja. Kazem, kako se blizi tridesetoj sve manje glumata. Prestaje da tretira svoj picic kao sapunce koje se trosi i kao poklon muskarcu samo kad zasluzi. I tek posle 30. pocinje njen realni seks zivot, a do tog perioda sve pa i seks je podredjeno primarnom nagonu da se proda vlast muskarcu. Obicno, paralelno s tim postaje mama i sada je bebce to cije uskracenje i zadovoljenje potreba ona kontrolise, dakle na dete se seli dobar deo njene dominacije. Pogotovu ako je dete musko
Ma jel' ti to od negde prepisuješ ili su ovo tvoji zaključci ? Skoro sve je ok. Ali nije baš sve. Evo zacrvenio sam ono šta bi trebalo izbaciti.
Uzgred, šta ti znači: da proda vlast muškarcu ?
 
-Eva-:
Zašto se toliko trudiš da ga ubjediš u suprotno? Čovjek ima nekae svoja predubjeđenja koja ne bi mjenjao sve i da ga na koljenima molimo. Eto, ja mu šaljem jedan poljubac! Dosta od mene.
Pa nije baš da se trudim da ga ubedim, nego bih da malo prodiskutujemo ... A duboko sam uveren da je imao tu nesreću da naleti na par takvih, i sad i ne sluti da ima žena koje nemaju potrebu da dominiraju.
 
apotekarka:
Znaš šta?
Ima tu nešto!
Evo navešću ti primer:
Ja recimo imam tvoje pp sa sadržajem koji može da te predstavi u određenom svetlu koje nije u skladu sa tvojim image-om i ti znaš da mogu da ih izeditujem u javnosti (ne bi mi bilo prvi put).
Zašto to još nisam uradila?
Zato što nisi bio dovoljno bezobrazan.
Ali sada si vrlo blizu :wink:

Cmokić od teta apotekarke :D

Nemoj, nije lepo!
 
random_cloud_form:
A sada malo o zenskom oblacenju.
Zenski trud da se izazove muska zelja a zatim onemogucava i uslovljava je sustina skoro svake zene u rasponu od 16-30. godine. bitnu ulogu ima oblacenje. Njihova smesno usiljeno provokativna odeca nema samo za cilj da se probudi muska zelja, tj da se zena dopadne nekom, vec i da se proda vlast muskarcima gde te istovremeno i poziva da je gledas ali moras krisom cime te spusta na bedni nivo voajera a sto je praceno njenim osecajem dominacije jer se poigrava s tvojim seks nagonom.
Dakle, zena se na sve nacine trudi da uspostavi kontrolu nad muskim pravom na zadovoljenje. Otud je zenska konkurencija njena najveca bojazan. Posto uvek postoje i druge zene, to se ne sme zaboraviti.
Bitno je znati i da se ponasanje zene s godinama i padom njene seks i bio privlacnosti a koji prati rast njene seks zelje, drasticno menja. Kazem, kako se blizi tridesetoj sve manje glumata. Prestaje da tretira svoj picic kao sapunce koje se trosi i kao poklon muskarcu samo kad zasluzi. I tek posle 30. pocinje njen realni seks zivot, a do tog perioda sve pa i seks je podredjeno primarnom nagonu da se proda vlast muskarcu. Obicno, paralelno s tim postaje mama i sada je bebce to cije uskracenje i zadovoljenje potreba ona kontrolise, dakle na dete se seli dobar deo njene dominacije. Pogotovu ako je dete musko

Aaa, sad sam shvatila! Sve ovo je posledica toga sto nad tobom dominira tvoja majka... Ja mislim da se to uspesno leci, samo je potrebno da zatrazis pomoc na nekom adekvatnijem mestu od foruma. A htela sam ti reci da postoje i muskarci koji dominiraju. To su izgradjene licnosti, znaju ko su i koliko vrede, ne manjka im samopouzdanja. Takvi muskarci znaju da i zene itekako uzivaju u seksu, a ne da ga koriste kao orudje za dominaciju.
I jos nesto, vecina zena voli da ima dominantnog muskarca, a ne da ona dominira u vezi (bar na pocetku te veze).
U svakom slucaju, nabaci malo vise samopouzdanja i devojcice ce ti se same bacati pod noge, neces vise morati krisom da voajerises tange i dekoltee!
 
Kazanova:
apotekarka:
Znaš šta?
Ima tu nešto!
Evo navešću ti primer:
Ja recimo imam tvoje pp sa sadržajem koji može da te predstavi u određenom svetlu koje nije u skladu sa tvojim image-om i ti znaš da mogu da ih izeditujem u javnosti (ne bi mi bilo prvi put).
Zašto to još nisam uradila?
Zato što nisi bio dovoljno bezobrazan.
Ali sada si vrlo blizu :wink:

Cmokić od teta apotekarke :D

Nemoj, nije lepo!


Mala šala :wink:
 
Iju apotekarka, ja bas ne pratim postove ali mi se cini da vec drugi put nekom kazes da ces objaviti sadrzaj iz PP... Pa nemoj to raditi :wink:, ti im se dopadas pa ti mnogi pisu, ali nemoj da posle budemo i 'smesna sisata i BRBLJIVA stvorenja'.
 
da repliciram milojku i jeki...

Pa, dobar deo tih stvari izveden je iz teorije tosevskog. Ali naravno da ne prepisujem vec kombinujem sa svojim iskustvom i dalje razradjujem.
Prodavanje vlasti muskarcu znaci sledece –
Jos u ranoj mladosti devojka saznaje da ima ono sto muskarcima treba, i ubrzo shvata da svojim seks atributima moze da manipulise muskarcima preko uslovljavanja davanja. Sustina je u tome, da kao sto kaze tosevski, bazicni nagoni polova nisu isti. Nepoznavanje toga steti samo muskarcima dok zenama itekako koristi.

Kao sto muskarac ima potrebu da fizicki dominira nad zenom tj seks, tako zena ima potrebu da dominira psihom muskaraca, a preko budjenja zelje za njom a ne nekom drugom. Ostvarenje tog zenskog bazicnog nagona obicno prethodi seksu, te je vise nego ocigledno koliko su tu zene u prednosti. Kao sto rekoh na jednom mestu, u interpolnom dvoboju zena puca na devetom koraku.
Dakle, kad ti zena izmakne pre seksa i ti se zacudis sto te navlaci prvo a kad je tebi kljucno ona odlazi, jednostavno, ostvarila je lako dominaciju i ide dalje, ona je znaci vec zadovoljila svoj nagon a ti nisi, ti si ispusio. Ali koga je briga, evolucija bas to zeli, kako bi jos angazovanije isao ka zenama sledeci put, ta tenzija izmedju polova je u interesu napretka vrste a sve to preko grbace muskarca.

Ako si vest igrac i ne uspe da te devojka mota oko malog prsta svojom pojavom i koketiranjem, ponudice seks kao sredstvo za psiholosku dominaciju. Veza ce se dalje razvijti sve dok ne ostvari potpunu dominaciju nad tobom, i onda ce reci da budete prijatelji. Zato je bitno zenama uzvratiti istom merom, tj frustrirati im bazicni nagon, i otkidace za vama.
Dakle, one to same traze, evo lepa jeka kaze postoje i muskarci koji dominiraju, naravno, muskarac koji dominira je onaj koji te onemogucava u tvojim pokusajima da mu prodas vlast, te zato zene vrti oko prsta da ne kazem k.
Sto se tice tvojih pogresnih tumacenja i saveta jeko, zasto se spustas na licni plan? Hajde, izvini se za sve sto si rekla

pozdrav svima i
s d
 
random_cloud_form:
da repliciram milojku i jeki...

Pa, dobar deo tih stvari izveden je iz teorije tosevskog. Ali naravno da ne prepisujem vec kombinujem sa svojim iskustvom i dalje razradjujem.
Prodavanje vlasti muskarcu znaci sledece –
Jos u ranoj mladosti devojka saznaje da ima ono sto muskarcima treba, i ubrzo shvata da svojim seks atributima moze da manipulise muskarcima preko uslovljavanja davanja. Sustina je u tome, da kao sto kaze tosevski, bazicni nagoni polova nisu isti. Nepoznavanje toga steti samo muskarcima dok zenama itekako koristi.

Kao sto muskarac ima potrebu da fizicki dominira nad zenom tj seks, tako zena ima potrebu da dominira psihom muskaraca, a preko budjenja zelje za njom a ne nekom drugom. Ostvarenje tog zenskog bazicnog nagona obicno prethodi seksu, te je vise nego ocigledno koliko su tu zene u prednosti. Kao sto rekoh na jednom mestu, u interpolnom dvoboju zena puca na devetom koraku.
Dakle, kad ti zena izmakne pre seksa i ti se zacudis sto te navlaci prvo a kad je tebi kljucno ona odlazi, jednostavno, ostvarila je lako dominaciju i ide dalje, ona je znaci vec zadovoljila svoj nagon a ti nisi, ti si ispusio. Ali koga je briga, evolucija bas to zeli, kako bi jos angazovanije isao ka zenama sledeci put, ta tenzija izmedju polova je u interesu napretka vrste a sve to preko grbace muskarca.

Ako si vest igrac i ne uspe da te devojka mota oko malog prsta svojom pojavom i koketiranjem, ponudice seks kao sredstvo za psiholosku dominaciju. Veza ce se dalje razvijti sve dok ne ostvari potpunu dominaciju nad tobom, i onda ce reci da budete prijatelji. Zato je bitno zenama uzvratiti istom merom, tj frustrirati im bazicni nagon, i otkidace za vama.
Dakle, one to same traze, evo lepa jeka kaze postoje i muskarci koji dominiraju, naravno, muskarac koji dominira je onaj koji te onemogucava u tvojim pokusajima da mu prodas vlast, te zato zene vrti oko prsta da ne kazem k.
Sto se tice tvojih pogresnih tumacenja i saveta jeko, zasto se spustas na licni plan? Hajde, izvini se za sve sto si rekla

pozdrav svima i
s d

Znaci, ipak svi imamo sansu da dominiramo musko-zenskim odnosom. Muskarac dominira ako je "iskusniji" od zene, i obrnuto. A sta sad tu tebi ne odgovara? Tako kako ti pricas o smesnim sisatim stvorenjima, e bas tako mogu i neke zene da pricaju o smesnim quratim stvorenjima. Ti sagledavas samo musku stranu price i ne pada ti na pamet da postoji i zenska strana iste te price. A to i dalje nije razlog da tako ogorceno i ozlojadjeno pricas o zenama... Crvanim su oznacene fraze koje su zaista smesne, ustvari tragikomicne!

E sad sto se tice "spustanja na licni plan"...
Ovako tvoje glediste stvari evidentno nije globalni plan, tako da sam ja protumacila tvoje postove na gore pomenut nacin. To je bilo moje misljenje jos od samog pojavljivanja ove teme, a kasnije si mi ti to i potvrdio spominjanjem zenske dominacije prema muskom detetu. I ne pada mi na pamet da se bilo kome izvinjavam zbog svog nacina razmisljanja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top