Još jedan Miladin Kovačević

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Priveden Nikola Dragović
Nedelja, 22. novembar 2009. 11:47

v153422p0.jpg


Igrač Univerziteta UCLA, Nikola Dragović, priveden je u Los Anđelesu, zbog toga što je, kako se navodi, srpski košarkaš umešan u incident koji se dogodio na jednom koncertu u Holivudu prošlog meseca. Nije poznato o kakvom je incidentu reč.

Nekadašnji mladi reprezentativac prijavio se policiji, ali je brzo pušten iz pritvora uz kauciju od 30.000 dolara.

Dragović je od strane kluba suspendovan na jednu utakmicu. Univerzitet je saopštio da će se dužoj suspenziji razmatrati kada informacije vezane za incident budu dostupne.

Srpski košarkaš je pre godinu dana priveden zbog sumnje da je naneo lakše telesne povrede svojoj devojci. Protiv njega tada nije podignuta optužnica.

http://www.mtsmondo.com/sport/football/text.php?vest=153422



Aj sto je prebio svoju devojku nipo jada, ali sad bije sve redom?!
Srbijo ili vaspitavaj tu omladinu ili opet spremaj pare iz budzeta radnog naroda i poreskih obveznika,
za ove budale sto te brukaju po svetu?! :think:
 
Poslednja izmena:
Pa ovi ako ovako nastave, nama se je onda vise isplatilo pod sankcijama.

Ako ovi krenu da naplacuju svaki incident koji nasa budala napravi negde preko, zakatanci bolje granice i u PM strani stipendisti, atlete, manekeni i ostali Srbi koji zive o tudjem trosku, a sole nam pamet o zivotu u Srbiji, pa se opet svali na Srbiju da im placa lumperajke.

U 3 lepe i Amerika i Evropa. Manje nas kosta kad smo u svadji.
 
Treba nas sve pobiti do jednog, kazem ja. Pustis sve sto hoce da se odcepi nek ide u bozju, sve Srbe odande deportujes u... stagod ostane od te kao Srbije i onda roke atomke, sve koje imaju Amerika & Rusija zajedno i sve ostale nuklearne sile. Taman se oslobode svi lepo nuklearnog naoruzanja, a ovde osiguraju jalovo tlo, da ne moze ni slucajno da prezivi nijedan srpski DNK!
Ja bih to predlozio savetu bezbednosti UN i NATO-u i kome jos vec treba... mislim da bi to svetu bilo jedno jako bogougodno delo.
 
...samo, ovde u Glasu kazu da nije kriv vec da je i on razdvajao neke fajtere kao onomad Hulk Kovacevic?!

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/sport/glas-javnosti-22-11-2009/samoprijavljivanje

Moguce, da ti kazem.

Ima to logike danas kad je Srbin kriv i sto je ziv. Takvi su politicki trendovi.

Steta samo sto Kovacevica nisu mogli da naruse da ga oprave u nekom americkom zatvoru...

Izlazio lik s Edin Dzubarom i kako god bese onaj drugi...

Kad je bio glup da ga nasankaju Bosancerosi, steta sto mu se nije razbilo o glavu kako je moglo...
 
Treba nas sve pobiti do jednog, kazem ja. Pustis sve sto hoce da se odcepi nek ide u bozju, sve Srbe odande deportujes u... stagod ostane od te kao Srbije i onda roke atomke, sve koje imaju Amerika & Rusija zajedno i sve ostale nuklearne sile. Taman se oslobode svi lepo nuklearnog naoruzanja, a ovde osiguraju jalovo tlo, da ne moze ni slucajno da prezivi nijedan srpski DNK!
Ja bih to predlozio savetu bezbednosti UN i NATO-u i kome jos vec treba... mislim da bi to svetu bilo jedno jako bogougodno delo.

Ti da batalis tu Guaranu.

Cim malo popijes odma' oces da se bijes. :rtfm:
 
Ne, jesam... al' svetskog globalistickog razmisljanja i radim ono sto je najbitnije za opstanak civilizacije. Ocu ja i sebe, al' na kraju, prvo ovo ostalo, sto je sigurno - sigurno. Posle cu ja lako lastu s Brankovog mosta u ime svetskog mira, samodisciplinovan sam ja, nego drugima ne verujem.
 
Aj sto je prebio svoju devojku nipo jada, ali sad bije sve redom?!
Srbijo ili vaspitavaj tu omladinu ili opet spremaj pare iz budzeta radnog naroda i poreskih obveznika,
za ove budale sto te brukaju po svetu?! :think:

Видиш како су са тобом погрешили...УСА полиција га пустила јер нема доказа..а ти "Хришћанин" га оптужи без по муке..

:confused:
 
Aj sto je prebio svoju devojku nipo jada, ali sad bije sve redom?!
Srbijo ili vaspitavaj tu omladinu ili opet spremaj pare iz budzeta radnog naroda i poreskih obveznika,
za ove budale sto te brukaju po svetu?! :think:

Како може модератори овакву тему да дозволе?! Говор мржње према Србима.

Америка је препуна манијака, али шта то брига дебила србофобичарског.
 

Back
Top