niste verovali ali eto

Nema takvih.
Ne zato sto sam kao ne znam kako puna samopouzdanja
Nego sto sam hej haj ,kako cemo - lako cemo, pogleda na zivot.

Cak i kad mi cilj izgleda izgleda nedostizno negde u podsvesti mi stoji " Ma sta se smaras, sve ce to biti ok"...
I uglavnom bude te ne dozivljavam ekstaticne vrhunce uzbudjenja kad se to nesto zaista ispuni.
Cuj kako se to desilo..pa ono..desilo se, znala sam da ce nekako vec sesti na svoje mesto...
 
Imali ste jedan veliki ambiciozan cilj.
Niste verovali da cete uspeti.
Ali ste uspeli.
I dan danas ne verujete kako.

Nabrojite takve ciljeve.

Xaxaxxaxa bas sad razmisljam,i to ne postoji...oh da ako se ovo racuna onda moze..
Pre mozda godinu ili ima cak i vise sam gledala kod drugarice slike iz skole i opazila jednog mnogo slatkog decka i nista precutala..onda neko vreme posle na fb u neka drugarica drzi njegove slike i ja prosto poludim za njim imao je nesto u sebi,mnogo je bio lep,hehe ali samo meni:eek:..i ja tako mojoj najfrendici pokazem i kazem eee boze pogle ga kakav je jos samo kad bi bio moj,ortakinja mi objasni da je to mnogo lako i da bi bio samnom 100 posto,ja reko neee vidi koji frajer ovo ono ti fazoni...BAP,posle nekog vremena ja sam se smuvala sa njim sasvim slucajno...wooow koja prica.jel da da sam uspela??haha
 
nema toga iz prostog razloga sto ne postavljem sebi neke visoke ciljeve... zapravo ne postavljam nikakve, sve sam u fazonu, dobro ako uradim uradim, ako uspe uspe, lepo, ako ne opet lepo... što često i nije nešto pametno, al ajde...
 
nema toga iz prostog razloga sto ne postavljem sebi neke visoke ciljeve... zapravo ne postavljam nikakve, sve sam u fazonu, dobro ako uradim uradim, ako uspe uspe, lepo, ako ne opet lepo... što često i nije nešto pametno, al ajde...

Kad zelis da upises neki fakultet, to je cilj.
Kada hoces da osvojis turnir u basketu, to je cilj.
Kada hoces da da polozis odlicno, to je cilj.

To je primera radi.

Ali trebalo bi da svako ima neki cilj, kratkorocan ili dugorocan.
 
Završila jedan projekat u koji sam uložila godinu i pet meseci... Ali o tome se ne priča :whistling:
U prvoj godini srednje, imala sam tri četvorke na kraju godine, i ja nedelju dana pre kraja zacrtam sebi da budem vukovac, i popravim sve tri :mrgreen:
Uspela da se ratosiljam nekih gadnih "navika" koje sam imala...
 
:think: resila sam se vecine losih navika i zavrsila sam sa pravljenjem sranja ... sada mi zivot jeste dosadniji nego pre ali je bolji ... inace pucam visoko i prvi cilj mi se mozda ostvari za god dana ... a za onaj najveci trebace mi jos najmanje 4,5 godina :(
 
Kad zelis da upises neki fakultet, to je cilj.
Kada hoces da osvojis turnir u basketu, to je cilj.
Kada hoces da da polozis odlicno, to je cilj.

To je primera radi.

Ali trebalo bi da svako ima neki cilj, kratkorocan ili dugorocan.

aha..
pa onda mi je zelja da ne padnem na popravni,ili jos gore da padnem godinu(mada je to nezamislivo,ipak ovo prvo,samo da mi ne propadne raspust koji toliko cekam)...eto,a cilj je naravno da prodjem godinu.ahhaha:zcepanje:
 

Back
Top