DOBRODOŠLA Mrs.SMITH!

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Ambasadorka Američka u pokušaju za nominaciju, priča za potrebe svje kampanje ono što znamo: Srbija posle ere Miloševića teži Evropi u kojoj će biti regionalni centar. Pa sad kako se uzme gospodžo, kako se uzme...




Prvo - u Srbiju se šalju trećerazredni politikanti iz Amerike koji po običaju nešto muljaju sa nekretninama




Drugo, to što je Sloba radio sa manjom ekipom ljudi, to radi i ova vlast samo cifre nisu toliko astronomske jer je podeljeno na mnogo više ljudi. Znači "era" još nije završena pa sve ostaje "enigma" ali pomalo i "sacred spirit" zbog toga.




Treće, ako se već zna da Amerika i Srbija imaju drugačije mišljenje po pitanju Kosova i Teksasa kako to onda misli da će nam pomoći?




Četvrto, ratni zločinci na Balkanu su i Ameri pa im krivo što imamo bolje generale koji su im držali časove u njihovim bazama. E sad što su žitelji tih krajeva zadojeni mržnjom od malih nogu pa se pripadnici iste religije nazivaju poimence a svi ostali etiketiraju verskom pripadnošću to je neko zloupotrebio pa ne bi da odgovara već da zatvori usta svih svedoka. Njihova redovka Meri iz Iraka gde je tamo tržaila kitu medju zarobljenicima pa još i slikala - pala jel u zaborav...





Peto, jes da smo ratovali na medjurepubličkom nivou ali danas, posle pomena na žrtve odemo na pomen ručak, sa artiklima iz prodavnica tih republika. Šta se onda Amerika brine za Srbiju u EU kad treba da budu konkurencija u tržišnom smislu? Pogotovo što Kina keca i EU i USA ekonomiju sa komunističkim modelom naspram centralizovano-kapitalističkog koji uprkos onolikim knjigama upade u krizu svog smisla? Čemu da Srbija bude regionalni centar ako to neće biti srpske firme? Zbog manjih troškova transporta robe od kojih Srbija neće imati fajdu?




Šesto, možda pošaljemo Palmu na Kosovo pa pokloni ektare i Ugandi pa će Šiptari i Ameri da ostanu bez Srpske imovine?

Sedmo, šta ona misli povodom neobavezne vakcinacije a navodno povodom epidemije koja može da desetkuje populaciju te da li je medicinska sestra Mišković u stanju da vakciniše sve pacijente u toku smene? Kako to neobavezno za korišćenje a obaveznbo da se kupi?

Osmo, kako to iz demokratske stranke rade sve suprotno od onog što je Djindjić poručivao u "Kapiraj-kopiraj"? On je baš teo u EU, da se radi mnogo a da se ne pita za platu i zašto iz u Jagodini opštinari ne popravljaju sat bez najbolje tenderske ponude nego to da uradi slučajni prolaznik? Da li to znači da ja mogu da menjam znakove na ulici kako bih uštedeo opštini? Recimo odnesem semafor kući na popravku pa mi neko ukrade preko noći jer ga nemam gde u sobi... Još od prvih filozofa se ljudi nisu nešto menjali...

Deveto, plata perača ulice je na nivou nastavnika a niko te ne maltretira niti traži da misliš...

Deseto, u socijalizmu si zvao kuću o trošku firme, ko je znao šifru zvao je i kuma u bratskoj Rusiji, a na konkurentnom tržištu moraš da trčiš u klonju da proveriš i to na svom mobilnom da li ti dete dobro a ispod kabine čuči kolega taster da potvrdi dal se u klonju išlo sa opipljivim razlogom.




Jao tetka, beži ti od Srbije vidiš da smo šašavi...
Ali ako dodješ, znaćemo da si veće djubre nego što smo očekivali tj da imaš jake veze u stranci pa ti namestili šljaku na odredjeno...



Znači ne slaže se o našem južnom podstanaru...

- "A ko je ta žena?"
- "To je novinarka, švalerka podstanara"
 
Ambasadorka Američka u pokušaju za nominaciju, priča za potrebe svje kampanje ono što znamo: Srbija posle ere Miloševića teži Evropi u kojoj će biti regionalni centar. Pa sad kako se uzme gospodžo, kako se uzme...




Prvo - u Srbiju se šalju trećerazredni politikanti iz Amerike koji po običaju nešto muljaju sa nekretninama




Drugo, to što je Sloba radio sa manjom ekipom ljudi, to radi i ova vlast samo cifre nisu toliko astronomske jer je podeljeno na mnogo više ljudi. Znači "era" još nije završena pa sve ostaje "enigma" ali pomalo i "sacred spirit" zbog toga.




Treće, ako se već zna da Amerika i Srbija imaju drugačije mišljenje po pitanju Kosova i Teksasa kako to onda misli da će nam pomoći?




Četvrto, ratni zločinci na Balkanu su i Ameri pa im krivo što imamo bolje generale koji su im držali časove u njihovim bazama. E sad što su žitelji tih krajeva zadojeni mržnjom od malih nogu pa se pripadnici iste religije nazivaju poimence a svi ostali etiketiraju verskom pripadnošću to je neko zloupotrebio pa ne bi da odgovara već da zatvori usta svih svedoka. Njihova redovka Meri iz Iraka gde je tamo tržaila kitu medju zarobljenicima pa još i slikala - pala jel u zaborav...





Peto, jes da smo ratovali na medjurepubličkom nivou ali danas, posle pomena na žrtve odemo na pomen ručak, sa artiklima iz prodavnica tih republika. Šta se onda Amerika brine za Srbiju u EU kad treba da budu konkurencija u tržišnom smislu? Pogotovo što Kina keca i EU i USA ekonomiju sa komunističkim modelom naspram centralizovano-kapitalističkog koji uprkos onolikim knjigama upade u krizu svog smisla? Čemu da Srbija bude regionalni centar ako to neće biti srpske firme? Zbog manjih troškova transporta robe od kojih Srbija neće imati fajdu?




Šesto, možda pošaljemo Palmu na Kosovo pa pokloni ektare i Ugandi pa će Šiptari i Ameri da ostanu bez Srpske imovine?

Sedmo, šta ona misli povodom neobavezne vakcinacije a navodno povodom epidemije koja može da desetkuje populaciju te da li je medicinska sestra Mišković u stanju da vakciniše sve pacijente u toku smene? Kako to neobavezno za korišćenje a obaveznbo da se kupi?

Osmo, kako to iz demokratske stranke rade sve suprotno od onog što je Djindjić poručivao u "Kapiraj-kopiraj"? On je baš teo u EU, da se radi mnogo a da se ne pita za platu i zašto iz u Jagodini opštinari ne popravljaju sat bez najbolje tenderske ponude nego to da uradi slučajni prolaznik? Da li to znači da ja mogu da menjam znakove na ulici kako bih uštedeo opštini? Recimo odnesem semafor kući na popravku pa mi neko ukrade preko noći jer ga nemam gde u sobi... Još od prvih filozofa se ljudi nisu nešto menjali...

Deveto, plata perača ulice je na nivou nastavnika a niko te ne maltretira niti traži da misliš...

Deseto, u socijalizmu si zvao kuću o trošku firme, ko je znao šifru zvao je i kuma u bratskoj Rusiji, a na konkurentnom tržištu moraš da trčiš u klonju da proveriš i to na svom mobilnom da li ti dete dobro a ispod kabine čuči kolega taster da potvrdi dal se u klonju išlo sa opipljivim razlogom.




Jao tetka, beži ti od Srbije vidiš da smo šašavi...
Ali ako dodješ, znaćemo da si veće djubre nego što smo očekivali tj da imaš jake veze u stranci pa ti namestili šljaku na odredjeno...



Znači ne slaže se o našem južnom podstanaru...

- "A ko je ta žena?"
- "To je novinarka, švalerka podstanara"

ЛОРДА ЗА МОДА
 
Vrlo inteligentan post, koji su neki inteligentni prokuzili (pa se javili) ja uspela samo na svoj nacin. Iz toga zakljucujem da su dva coveka jaca od jednog ne dvostruko, nego trostruko, sto nije uopste netacno, pojma nemam kako ali oni pojma imaju sto tako kazu:think:

Citaoci ove teme (komentatori i komentatorke) na cudesan nacin mogu uvideti da uopste nisu jasni povodi za bilo kakvu raspravu i da bi u protivnom argumenti izgubili svoju jasnocu, a sto da ja nesto uvek gubim, neka gube drugi. Sto da se ja valjam u nekakvoj idejnoj melasi kad ne znam ni od cega se ona sastoji, pa je l' tako ili nije:lol:

Ne znam kako ce biti vrednovan moj trud i moje(ocigledno) nezastupljeno misljenje, pa da neko kaze da ja tu nesto filozofiram i da se nasla na putu necijoj zdravoj zagrizenosti i nezdravoj iskljucivosti, i da se sve, ne daj Boze zavrsi necijim samoubistvom.:rtfm:

Nije da ja ne bih imala nekih ideja ali, koji je moj motiv? Ja nisam sklona deformisanju ovako predivnog posta Uvazenog , i ja odustajem jer to bi, sve i da sam razumela- bio ogroman trud za mene neuku, uprkos prividne jasnoce autora. :(

I, posto sam odustala, da zavrsim!

Elem, nekakve poshasti nadolaze k'o kvasac, ali ne treba da pocnu bilo kakvim svetskim ratovima daleko bilo, i zato objavljujem smrt svakoj takvoj eventualnoj ideji.:zper:

Neka ratuju filozofski a ne totalitarni sistemi, pa nece biti nikakve stete, ne daj Boze nekih etnicikih ciscenja utopljenih u bezoblicju potrosenih ideologija. Dozvoljeno je izgubimo individualitet ali nikako identitet u vremenima koja vrebaju da nam ukinu perspektivu, pa da postanemo bezlicni i banalni kao velmoze i nase i tudje.

Sasecajte u korenu to bujanja ako pocnu da bujaju, a to moze da dovede do raspadanja i sistema i nas kao pojedinaca, jos od vremena Tomasa Mana, Bog me ubio ako slagala. On je to meni usadio u tikvu

Nadam se da sam bila jasna, i da sam svojim pisanijem na ovoj temi izrazila nesumnjivo postovanje prema svim istrazivackim a ovde napisanim radovima autora, a ne da pomislite kako sam izvrsila nasilje nad njegovim tekstom, to nikd ne bih ucinila zbog vernih citalaca i obozavalaca istog, medju koje ubrajam i neuku mrs SMITH
:huh::strika:
 
Poslednja izmena:
Vrlo inteligentan post, koji su neki inteligentni prokuzili (pa se javili) ja uspela samo na svoj nacin. Iz toga zakljucujem da su dva coveka jaca od jednog ne dvostruko, nego trostruko, sto nije uopste netacno, pojma nemam kako ali oni pojma imaju sto tako kazu:think:

Citaoci ove teme (komentatori i komentatorke) na cudesan nacin mogu uvideti da uopste nisu jasni povodi za bilo kakvu raspravu i da bi u protivnom argumenti izgubili svoju jasnocu, a sto da ja nesto uvek gubim, neka gube drugi. Sto da se ja valjam u nekakvoj idejnoj melasi kad ne znam ni od cega se ona sastoji, pa je l' tako ili nije:lol:

Ne znam kako ce biti vrednovan moj trud i moje(ocigledno) nezastupljeno misljenje, pa da neko kaze da ja tu nesto filozofiram i da se nasla na putu necijoj zdravoj zagrizenosti i nezdravoj iskljucivosti, i da se sve, ne daj Boze zavrsi necijim samoubistvom.:rtfm:

Nije da ja ne bih imala nekih ideja ali, koji je moj motiv? Ja nisam sklona deformisanju ovako predivnog posta Uvazenog , i ja odustajem jer to bi, sve i da sam razumela- bio ogroman trud za mene neuku, uprkos prividne jasnoce autora. :(

I, posto sam odustala, da zavrsim!

Elem, nekakve poshasti nadolaze k'o kvasac, ali ne treba da pocnu bilo kakvim svetskim ratovima daleko bilo, i zato objavljujem smrt svakoj takvoj eventualnoj ideji.:zper:

Neka ratuju filozofski a ne totalitarni sistemi, pa nece biti nikakve stete, ne daj Boze nekih etnicikih ciscenja utopljenih u bezoblicju potrosenih ideologija. Dozvoljeno je izgubimo individualitet ali nikako identitet u vremenima koja vrebaju da nam ukinu perspektivu, pa da postanemo bezlicni i banalni kao velmoze i nase i tudje.

Sasecajte u korenu to bujanja ako pocnu da bujaju, a to moze da dovede do raspadanja i sistema i nas kao pojedinaca, jos od vremena Tomasa Mana, Bog me ubio ako slagala. On je to meni usadio u tikvu

Nadam se da sam bila jasna, i da sam svojim pisanijem na ovoj temi izrazila nesumnjivo postovanje prema svim istrazivackim a ovde napisanim radovima autora, a ne da pomislite kako sam izvrsila nasilje nad njegovim tekstom, to nikd ne bih ucinila zbog vernih citalaca i obozavalaca istih, medju koje ubrajam i neuku SEBE:huh::strika:

Е, да си се још у свему сложила са постављачем,
и да си мало краћи пост написала,
помислио бих да се Лимунка реинкарнирала ...
 


Mashala........:ok:

BTW......mrs Smith izgleda kao sasvim dobra riba za svoje godine....a posto su ribe u tim godinama najbolje, onda je mrs.Smith , moze se reci definitivno dobra riba, s obzirom cime se bavi.......a posto su ribe na polozaju , definitivno, ekstra harizmaticne , definitivno se moze reci da je mrs Smith ekstra dobra riba , za jednu plavushu........a posto su plavushe , bolna tacka nase tuzne imitacije Zorza fckn Klunija , dolazimo do kljucnog pitanja.........sta tako dobra riba radi na tako yebenom mestu kao sto je srbija???........slucajnost??.........hm......

Posle coravih , celavih, zadriglih, ambasadora, amerika nam salje sasvim dobru **** iz svog bogatog diplomatskog arsenala , da se hrve ( doslovno.?? ) sa nasim Botom, sampionom "gimme five" diplomatije , i drzavnika ciji sarm , tako dugo vezban pred ogledalom moze samo jos da zaseni italijanski zaebant.......slucajno???.......hm , ne znam bash....

elem, primetno je lagano zastranjivanje , sada vec otvoreno , ka ruskom medvedu koji se lagano budi , promeskolji yayca, prdne, pa se okrene na drugu stranu da spava.....koje Zorz Bota Kluni protazira kao novu srpsku politiku , oslonjenu na "cetiri stuba"......da se vlasi ne sete.......pocelo je predajom kljuceva nacionalne naftno - gasne kompanije , nastavilo podrskom ruskoj aneksiji gruzijske teritorije, a finisira masovnom histerijom , i rusofilskom kolektivnom masturbacijom prilikom kratkotrajne posete ruskog kepeca, koji se BTW zadrzai u beogradu krace nego ona drogirana Madona.....koju smo tako zdusno ispljuvali sto nije svratila na splavove da vidi "kako se srbi vesele' , nego je zapalila pravo iz arene na avion.......stono kazu " zapalila kao medvedev"........

obzirom da nije iskljuceno da Bota u svom narcisoidnom ludilu pokusava da bude drugi Joza, koji ce , eto , da balansira izmedju istoka i zapada....( dvadeset godina nakon raspada istocnog bloka ) , a da mu niko nije rekao da je ta fora , em passe, em provaljena.....te da ce , onako zaigran u ulozi velikog drzavnika , moci i da se oklizne u tom balansiranju , te da padne u kavez sa usnulom mechkom......sa sve srbijom u narucju......ameri su , kontam. provalili , nakon analize lika i dela, pa i "armani" odela.......da zabludelom Kluniju, osamucenom od laskanja italijanskog zaebanta, moze samo dobra **** objasniti kako stvari stoje.......

i tu, verujem , nastupa gdja Smith.......

dosuse, siguran sam da bi jedan balkanski macho , tipa Velje yebacha iz Cacak....koji se, kako urbana legenda u diplomatskim krugovima kaze, ostrio da odradi i Karlu del Ponte, ako treba , a sve za otadzbinu i kralja......ili samo otadzbinu.....bolje od maznog Bote , doprineo vecem razumevenju izmedju srbije i amerike......ali, sta je , tu je........

Poklonjenoj gdji Smith se u zube ne gleda........

a mogli smo da prodjemo i gore...da predsednik bude mlohavi Kostunije.....pa da nam , ne daj boze, bombe zalupaju opet po krovovima......jer .....ko moze i da zamisli, a da se ne nasmeje, mlakog nam kostunicu kako pravi one smesne pokrete na rasnoj ambasadorki, dok mu ofarbane siske padaju na celo..???.......a od nedoyebane zene, gora je samo nedoyebana ambasadorka amerike......setite se Medlinke........

Dobrodosla gdjo Smith.......
 
Poslednja izmena:
10zxmp4.jpg


Хммм...госпођа са мисијом. Па онда нек неко каже да (им) нисмо битни. :think:
 
Смит је службовала канда малко по Русијама. Врло интересантна комбинација. Који ли ће јој Србенда бити љубавник и шта ће се све ту десити, читаћемо пажљиво.

kako napisah u gornjem postu........tipujem da je dovedena za Botu, ali mozda je mazne Palma.........:think:
 

Back
Top