Zašto su pravoslavke najlošije u sexu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tetragramaton

Iskusan
Banovan
Poruka
5.837
Postavljam ovo pitanje, zato što sam nakon dugo godina života i skromnog iskustva od nekih 40-50 kom. raznih žena, nepobitno došao do činjenice da je ova izjava TAČNA!!!
SCENA 1
Pre nekoliko dana odem u BG poslovno, upoznam devojku-pravoslavku koja je to stalno upadljivo naglašavala (brojanice oko ruke, krst od po kile oko vrata...), uglavnom uspem da je dovučem do hotela i onda počinje moje mučenje. Devojka je za 15 minuta uspela da prođe celu Kama- sutru i Figure Veneris pride. Taman staviš stvar i počneš neki nazovi-sex, a ona menja pozu i tako 15-20 puta. Na kraju sam došao u iskušenje da kapituliram i oteram je iz sobe neobavljena posla. Međutim onda sam ipak uspeo da je uhvatim od pozadi i da je čvrsto držim, ne puštajući je do kraja :) Ona je za to vreme pokušavala da se otme i još barem 50 puta promeni pozu, ali ja nisam dao. :per: Kad sam je posle pitao zašto to radi, ona mi je objasnila "da to tako treba, da se to tako radi i da sam ja glup što to ne znam" :(
Ajde, reko, možda je u pravu, novi trendovi, ja zaostao, sexualno nepismen.... :rida:
 
Scena 2
Drugo veče izađem u grad i vidim egzotičan primerak, muslimanka zamotana od glave do pete :per: Ja priđem i dodirnem je rukom po ramenu. Ona se okrene i počne da se dere na mene, tvrdeći da bi mi u Saudijskoj Arabiji za ovo odsekli onu stvar, da pokrivene žene ne smeju da se dodiruju, da je to zabranjeno...Ja se izvinim kažem da sam ja glupi Srbin i da ne znam ništa o islamu :hahaha: itd...Uglavnom mi završimo opet u mojoj sobi :lol: Ovaj put je letelo perje, kad me je ona dohvatila, vrcale su varnice po sobi. Nije bilo menjanja poza, kama-sutre, tantre itd., bio je samo čist klasičan SEX ali sa velikim S :)

To me je posetilo da celih 15 god nisam bio sa muslimankom, i od tada do danas sam imao tužan sexualni život. Ja sam mislio da se radi o tome što je prva mladost prošla, pa sam ispao iz trendova, pa se ne uklapam sa mlađom generacijom itd...Međutim nije tako, nego PRAVOSLAVKE NE ZNAJU DA SE SEXAJU!!! One ili skaču po tebi kao nenormalne ili leže kao klade.

Moja TOP lista glasi ovako:
1. muslimanke
2........
3........
4.katolkinje (hrvatice i mađarice)
5........
6........
7.......
8........
9. pravoslavke (srpkinje i ruskinje)
KAKVA SU VAŠA ISKUSTVA???:think:
 
fartysmile1f.gif
 
A tek neka koja obožava satanu... tu bi tek prštalo na sve strane, sex do zadnje kapi krvi :sad2:

Уфффффф... Секс до задње капи крви... Него како, даћу јој да је исиса из мене. :mrgreen:

A to ne, strogo preferiram vernice. :hvala:

Зато и ниси имао добар секс. :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top