Whipeout

Black Wolf

Iskusan
Poruka
6.981
Jeli ko gledo danas, ja jesam šta da kažem maštovite su im prepreke i zanimljivo je to što se igra na vreme a ne na ispadanje tako da svakog možeš da vidiš na svakoj prepreci:D(zamislite kada bi pustili kuramochi-ja na neke teže prepreke u Ninja Ratnicima:lol:) A dobri su mi i oni američki voditelji sa komentarima i kad onako zaustavljaju kadar i onda kao da crtaju u paintu i lupaju neke gluposti:hahaha:
 
ja sam gledala danas, verovatno je repriza od juče... najbolje bilo kad su nacrtali jastuk i ćebe onom liku što je naskakao na poslednji deo druge faze... odlična emisija :D
 
ja gledala i reprizu danas, mogla bih da gledam non stop i da se smejem :hahaha::hahaha: a kad naskaču na one crvene lopte :hahaha: naskoče na jednu pa na drugu, pa se umesto da nastave dalje odbiju od druge i udare u prvu pa u vodu :rotf::rotf::rotf:
 
Bilo je smešno,mislim prva epizoda,kad je bila ona ''vrteška'' pa su posle toga morali da prelaze neke prepreke u vodi i u pauzi vrtenja,sišli dole i onaj advokat skače ko zec i ovi naši komentarišu ovaj je već...:mrgreen: Tu sam se iscepao...:lol:
 

Back
Top