Problem sa GOM-plejerom

Nidza995

Gost
Poruka
386
imam problem...skinuo sam mkv film, ali kada ga pustim, uopste nema zvuka. iskoci mi nesto, da mi je potreban kodek za plejer, i kada kliknem na "Find Codec" odvede me do download mesta, i ja to skinem. problem je taj sto ne moze da se instalira taj kodek koji sam skinuo, ima neka greska. sta da radim? kada pustim filmove koji nisu mkv, sve radi normalno.
 
aha. juce sam probao sa vlc i bilo je odlicno. e sad, za ovaj film sto sam pustio nigde ne postoji prevod, msm, postoji ali svuda je na engleskom. u pitanju je film Angles & demons. moze li neko da mi da link ka srpskom prevodu?
 
aha. juce sam probao sa vlc i bilo je odlicno. e sad, za ovaj film sto sam pustio nigde ne postoji prevod, msm, postoji ali svuda je na engleskom. u pitanju je film Angles & demons. moze li neko da mi da link ka srpskom prevodu?

Veruj mi da sam se ja us*ao dok sam nasao prevod za ovaj film.....
Znaci svi prevodi koje sam skinuo su bili na Srpskom, to nije bila muka, nego sto nikako nije moglo da se uskladi, stalno je prevod bio brzi of slike, i to bas pooooodosta, posle ko zna koliko trazenja i skidanja, (mislim da sam skinuo preko 30-40 razlicitih prevoda), konacno sam ubo pravi....:D
 

Back
Top