$$$$$$$$$$

mm....s tolko para.........hm....promenio bi pol...poebo se sa drugom zenom...cisto da vidim kako je lezbo... ...vratio se na staro..........
posto besmrtan,.....kupio drzvu...posto diktator.......i tako.....do kraja zivota...znaci vecno....
 
ja bih kupila sve shto ocu..i shto mi je zelja...jedno desetak vila...cisto ako zatreba....dvadesetak kola...da imam....i sve,bash sve shto ocu...i onda nesh u dobrotvorne svrhe...i u nucima nesh malo...al ko ih ****...ni ono meni nish nece dati(unuci)..:mrgreen:
 
Ima toliko stvari koje bih želela da kupim, ali kad kod dobijem bilo kakav novac zapitam se:" Koji će mi *****?" :3 jednostavno izgubim volju kad dobijem ono što hoću xD Verovatno bi uložila u humanitarne svrhe i živela mirno do kraja života...:3...Možda bih ipak napravila sebi atelje i kupila neku kuću ili stan sestri i njenoj deci :3 ....Sad, time bi dobila sopstveni mir xD
 
ulozila u nesto vredno investiranja,cisto da ono,ne protracim sve,ulozila u ovu jadnu zemlju,finansirala nauku,da se pomogne i ovoj planeti,bila medju prvim turistima u svemiru,naravno,charity.i.......obisla celu planetu,obezbedia sebi pprebivalista na svim luksuznim,egzoticnim,fancy i usamljenim mestima na svetu.........luksuz itd..............
okupila bih sve svetske mozgove,da caskamo malo........:mrgreen:
i finansirala bih istrazivanja za time machine-imam zarku zelju da prisustvujem mnogim dogadjajima u proslosti.............:aha:
 
Sta biste uradili da vam neko da hektar love.. ne hektar , nego na primer 850 000 000 000 hektara evra( to moze da se desi. Je l biste potrosili il biste zakopali za unuke? Je l biste kupili po plac na svakom ostrvu ,u svakoj autonomnoj pokrajiini? Je l biste naselili mesec? Mozda biste dali u dobrotvorne svrhe ?

Ja bih Skaju kupila Andjelinu,
Stefanu poslovni kompleks sa petsto automobilskih kompanija
mrs sick mlekaru
bojani nirvanu
kreptomanu jedne kamene bombone
funniju tetu po zelji
dakseru sedmakinju po zelji
mrvetini nista

a meni sta ostane.. ne trebaju mi kule i gradovi.. kuca, stan, kola, racunar, jahta, firma...
:heart::heart::heart::heart:
a otkad si ti sedmi razred?:confused:
 
Ima toliko stvari koje bih želela da kupim, ali kad kod dobijem bilo kakav novac zapitam se:" Koji će mi *****?" :3 jednostavno izgubim volju kad dobijem ono što hoću xD Verovatno bi uložila u humanitarne svrhe i živela mirno do kraja života...:3...Možda bih ipak napravila sebi atelje i kupila neku kuću ili stan sestri i njenoj deci :3 ....Sad, time bi dobila sopstveni mir xD

ja licno nikada nebi ulagao u humanitarne svrhe...nego bi im nasao posao....da steknu te pare...da rade i zarade.....tako bi mogao da otvorim radna mesta....za mnoge.....i oni bi dobijali pare za to sto rade....msm uglavnom pare ili robu koju covek dobije dzabe protraci...one koje zaradi ume da ceni....
 
Kupila bih ostrvo i na njemu izgradila malu kućicu. Odlazila bih tamo kad kod mi je volja. A za ostatak para bih putovala, sve bih obišla. Davala bih siromašnim ljudima novac, ali samo lično, jer onim organizacijama ništa ne verujem.
 
ja licno nikada nebi ulagao u humanitarne svrhe...nego bi im nasao posao....da steknu te pare...da rade i zarade.....tako bi mogao da otvorim radna mesta....za mnoge.....i oni bi dobijali pare za to sto rade....msm uglavnom pare ili robu koju covek dobije dzabe protraci...one koje zaradi ume da ceni....
Ali u principu e mozes da napravis radna mesta ako nema realne potrebe za ista...
 

Back
Top