nemilosrdne bube

boss of bosses

Obećava
Poruka
51
Ljudi pomagajte,
vec duze vremena imam bube u stanu i ne znam vise kako bi ih se resio,a razmnozavaju se ko' ne normalne.Inace kucnog ljubimca nemam,tako da dolaze na hranu i vodu.Koristio sam Raid i sprej i penu ali ne pomaze,a zatim one buboubice,ni to ne pomaze.Da li neko zna neki efikasan preparat ili metodu za unistavanje te gamadije bio bih mu puno zahvalan?I zna li neko da li ovi iz infostana rade dezinsekciju?
 
Dezinsekcija može da pomogne samo ako se vrši u svim stanovima istovremeno.
Kad se pokrene to pitanje, uglavnom sve komšije tvrde kako oni nemaju bube... tako da...
Ima po poljoprivrednim apotekama nekih sredstava na razblaživanje za to... pomažu, ali sve dok se bube ne unište u čitavoj zgradi - imaćeš ih i ti.
 
e u ovoj zgradi ima buba rusa
kada smo se uselili u stan,nismo mogli da otvorimo fioku a da njih 20 ne pocne da bezi na sve strane....fuj
zvali smo neki eko nesto....i oni su bili,isprskali(koliko se secam celu zgradu) i posle 2 ili 3 nedelje,skoro ista prica
onda smo uzeli psa i posle nekog vremena je broj buba poceo da opada...i sada nema ni jedne jedine....
tipa,jednom u godinu dana vidim po jednu(kapiram da je u prolazu :lol: )
Ne verujem da to ima veze sa samim psom....mozda je u pitanju to sto pas ima ogrlicu protiv buva i krpelja....
ja deo ogrlice koji odsecem,bacim iza radnog dela u kuhinji...i menjam ga kad i ogrlicu :lol:
mozda nije ni to....ne znam stvarno
ali mi vise nemamo bube(hvala bogu posto,ako mi se nesto na svetu gadi,to su rusi i buba svabe)
e sad ne znam dal ima u ostalim stanovima....
 

Back
Top