Ako zelis procitaj

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju.
Nazalost nikada se nisam uklapao u te grupe.Nikada nisam pratio te trendove.I uvek sam bio i ostao ovo sto jesam.
Posten prema sebi i prema drugima.
Ako kazem da sam gay lazem jer nisam.
Ako kazem da sam heterosexualac,opet lazem jer nisam.
Ako kazem da sam bisexualac,blizu istine.
Kao dete sam imao potrebu da isprobam svoju spermu to sam ucinio.A vi?
Mnogi ce reci neeeeeeeeee nikada.
99% jeste i siguran sam u to.
99% muskaraca je barem jednom pomislilo na sex sa istim polom.
A 100% je barem jednom gurnulo prstic u svoj cmar da oseti kako to izgleda.
99% zena se ljubilo sa drugom zenom.
A vi koje niste,to niste ucinile jer niste imale hrabrosti da pokusate.
U ljudskoj prirodi je da pronalazi sebe.
Da istrazuje svoje telo.I da okusa zabranjeno voce.
Ja priznajem i nekajem se.Ni svoje nenevine guzzice.
I mojih ogresenih usta koja su lizala i pusila.
I svih onih babuskera koje su me usrecile sa njihovom lovom.
Nekajem se.Jedino se kajem sto sam izbegavao da postanem otac.A kada je se desilo da budem blizu,i kada sam se najvise poradovao i kada sam zavoleo to malo bice u stomaku svoje supruge.Moja prethodna se povampirila i odnela svu radost.
Ali tako je kako je.Zivot ide dalje.
Ko moze da ospori pravo nekom drugom na zivot.Ljubav i osecanja.
Ja sam uvek isao samo za svojim instinktima.
I zasto bi se stideo da drugima pogledam u oci zbog onog sto me cini srecnim.
Naravno,neopravdavam ekstreme.I po svaku zelju ispuniti sve fantazije.
Ali sve sto je u domenu odraslih osoba naravno ne pod prisilom.I naravno nikako ne podvodjenjem maloletnika.Po meni je opravdano i normalno.Pa makoliko drugima izgledalo uvrnuto.Mislim uvrnuto je i kada riba od 40kila se krese sa tipom od 150 ali ko sam ja da razmisljam o tome..
A to dali ce oni umisljeni tipovi i ribeda komentarisu u fazonu ma pustiga on je derpe.Iako to nisam..Mogu samo da zavide meni i meni slicnima.Ali bulje im zvacu kad prodjem pored njih.
I ovde vidim mnogo muskarcina koji se ubise dokazujuci svoje podvige (i ja jedan medju njima 8)).Ali nazalost svi dovoljno sitni da priznaju i jedan procenat nastranosti.Pa makar to bila i ona najnaivnija iz detinjstva.Virenja kroz spijunku i sl.
Ali neka Samo jos da kazem Zivela nama nasa Yebozovna apotekarka i njen muzic.
A vama ostalim da porucim Yebite se dok jos mozete.Kad postanete inpotentni kajacete se.
Pitanje.
Startuje vas tip riba.
Zgodan-na
lep-a.
Naravno i kaze vam.
Zelim te i spreman sam da te platim samo kazi koliko.
Nebiste pristali.
Naravno samo da neprecenjujemo lazno sebe i svoje vrednosti.
Koliko bi ste trazili.
Svako ko kaze milion je glup jer za tolike pare se moze kupiti svako na ovoj planeti.Ali realna cifra.
 
na preporuci. ja to radim kad god mogu. tačno da svako ima svoju cenu. umetnost je proceniti kolika je. ja znam svoju. a da li ti znaš svoju.
glavu gore i napred, biće i boljih dana.
 
jagodica:
uzimala si lovu za sex? ili i dalje to radish? aj malo o tome

Volim ove sa guščijim krilima, kada se same jave, ne moraš da ih tražiš.
Bustura je u dobroj nameri preporučio upotrebu sexa, generalno za sve.Ja to prihvatam pošto smo po tom pitanju istomišljenici.
CENA? NIJE ZA TELO, NEGO ZA DUŠU!
A tebi odmah:što je babi milo to joj se i snilo

Nadam se da si ovog puta shvatila šta je pisac hteo da kaže ? :?: :wink:
 
Ja odobravam prodaju tela za lovu.Mislim da je to daleko postenije nego se kurendati za krpice i parfem sa kojekakvim krkanima,sabanima i punisama kao sto rade danasnje klinke.
Moje je misljenje da nema devojke koja se ne bi kresala za npr. 200 evra.
Takodje je moje misljenje da ne postoji riba koja vredi vise od 100 evra (sto se tucanja tice).
Sve ima svoju cenu i tu ne vidim nista lose.
Da mi neka baba ponudi 100 evra, glat bi pristao.
Dupe ne dam. 8)
 
Bustura:
Mislim uvrnuto je i kada riba od 40kila se krese sa tipom od 150 ali ko sam ja da razmisljam o tome.


Šta je tu uvrnuto :?:
ona-i-ja--1.jpg
 
BUSTURA
skidam kapu na otvaranju duse.
ovo su j***na vremena ko zna sta sutra nosi.
perverzije sitne - krupne su opet perverzije.
zabranjeno voce je uvek najsljadje.
od kako sam procitao da je jedan SOKRAT gotivio klince u ljubavi&sex-u vise me nista ne cudi.

sto rece kolega pedu nedam ali mnoge stvari golicaju mastu

IMA LI ISTA LEPSE OD LJUBAVI?
 
kučka:
snoshaj efendija:
Da mi neka baba ponudi 100 evra, glat bi pristao.
8)

Kakav dekintirani očajnik

Zasto?Nije pitanje love zbog dekintiranosti i ne mislim na babu od 70 godina vec, 55-60.
I govorio sam to u kontekstu da mi bas treba lova, ne bih se ustrucavao.
Kao sto se zene ne ustrucavaju da legnu za lovu kad im treba sa dedom.
I nemoj samo da mi kazes da zene lezu za lovu 'onako' ili da 'spajaju korisno sa lepim'.
Secam se da je pre godinu i vise na forumu bila neka krupa retardiranih klinaca koja se predstavljala kao grupa zigola 'GANGBANGERS' i koji su baronisali da im DEVOJKE OD 18-20 godina daju po 20 evra za metak.A oni kao humani, eto devojke nemaju lovu, ne zaradjuju pa da ih usrece...Inace, hvalili su se da su im klijentkinje starosne dobi od 17-32 godine.BRUKA!
Ma, STRASNO... 8)
 
snoshaj efendija:
kučka:
snoshaj efendija:
Da mi neka baba ponudi 100 evra, glat bi pristao.
8)

Kakav dekintirani očajnik

Zasto?Nije pitanje love zbog dekintiranosti i ne mislim na babu od 70 godina vec, 55-60.
I govorio sam to u kontekstu da mi bas treba lova, ne bih se ustrucavao.
Kao sto se zene ne ustrucavaju da legnu za lovu kad im treba sa dedom.
I nemoj samo da mi kazes da zene lezu za lovu 'onako' ili da 'spajaju korisno sa lepim'.
Secam se da je pre godinu i vise na forumu bila neka krupa retardiranih klinaca koja se predstavljala kao grupa zigola 'GANGBANGERS' i koji su baronisali da im DEVOJKE OD 18-20 godina daju po 20 evra za metak.A oni kao humani, eto devojke nemaju lovu, ne zaradjuju pa da ih usrece...Inace, hvalili su se da su im klijentkinje starosne dobi od 17-32 godine.BRUKA!
Ma, STRASNO... 8)

Ne znam zašto se ti nerviraš, što nisi bio u grupi sa njima ili nešto drugo.Daj razdvoji stvarno od mogučeg. I na tarabi piše .... pa nije.

Ja sa mojim muškarcima nikada nisam legala kako ti kažeš za lovu. Bilo je iz drugih pobuda, naprimer LJUBAV
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
snoshaj efendija:
Da mi neka baba ponudi 100 evra, glat bi pristao.
8)

Kakav dekintirani očajnik

Zasto?Nije pitanje love zbog dekintiranosti i ne mislim na babu od 70 godina vec, 55-60.
I govorio sam to u kontekstu da mi bas treba lova, ne bih se ustrucavao.
Kao sto se zene ne ustrucavaju da legnu za lovu kad im treba sa dedom.
I nemoj samo da mi kazes da zene lezu za lovu 'onako' ili da 'spajaju korisno sa lepim'.
Secam se da je pre godinu i vise na forumu bila neka krupa retardiranih klinaca koja se predstavljala kao grupa zigola 'GANGBANGERS' i koji su baronisali da im DEVOJKE OD 18-20 godina daju po 20 evra za metak.A oni kao humani, eto devojke nemaju lovu, ne zaradjuju pa da ih usrece...Inace, hvalili su se da su im klijentkinje starosne dobi od 17-32 godine.BRUKA!
Ma, STRASNO... 8)

Ne znam zašto se ti nerviraš, što nisi bio u grupi sa njima ili nešto drugo.Daj razdvoji stvarno od mogučeg. I na tarabi piše .... pa nije.

Ja sa mojim muškarcima nikada nisam legala kako ti kažeš za lovu. Bilo je iz drugih pobuda, naprimer LJUBAV

Nisam ni mislio da si TI legala za lovu.Kucka jesi, fakat ali drolja nisi.Cak daleko od toga... 8)
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
snoshaj efendija:
Da mi neka baba ponudi 100 evra, glat bi pristao.
8)

Kakav dekintirani očajnik

Zasto?Nije pitanje love zbog dekintiranosti i ne mislim na babu od 70 godina vec, 55-60.
I govorio sam to u kontekstu da mi bas treba lova, ne bih se ustrucavao.
Kao sto se zene ne ustrucavaju da legnu za lovu kad im treba sa dedom.
I nemoj samo da mi kazes da zene lezu za lovu 'onako' ili da 'spajaju korisno sa lepim'.
Secam se da je pre godinu i vise na forumu bila neka krupa retardiranih klinaca koja se predstavljala kao grupa zigola 'GANGBANGERS' i koji su baronisali da im DEVOJKE OD 18-20 godina daju po 20 evra za metak.A oni kao humani, eto devojke nemaju lovu, ne zaradjuju pa da ih usrece...Inace, hvalili su se da su im klijentkinje starosne dobi od 17-32 godine.BRUKA!
Ma, STRASNO... 8)

Ne znam zašto se ti nerviraš, što nisi bio u grupi sa njima ili nešto drugo.Daj razdvoji stvarno od mogučeg. I na tarabi piše .... pa nije.

Ja sa mojim muškarcima nikada nisam legala kako ti kažeš za lovu. Bilo je iz drugih pobuda, naprimer LJUBAV

Ja zaista neznam koliko si dugo na forumu i dali si imala prilike ranije da procitas nesto vise o meni.
ali cu ti samo ovo reci.
sve sto imam sve sam zaridao prodajuci svoje telo.
Nikada sebe nisam potcenio sem jednom ali tada sam voleo.
I koja je razlika prodati samo penis ili dati i guzu.Telo je telo ali interes je na prvom mestu.
U inostranstvu sam zahvaljujuci jednom coveku koji me je imao kao klinca.Njegovu ljubav sam iskoristio i sebi otkupio slobodu.Ovde sam radio u raznim klubovima bivao sa lepim ruznim mladim starim.Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.
Skolu sam tako otplatio i posao koji ceka vise od pet hiljada ljudi opet dobio na taj nacin.
Ko moze osporiti moje ambicije i ko moze da mi kaze da sam ja nistavilo.Jer sam postigao sve na koji nacin nije bitno ali moji snovi su ostvareni sa 25.
i da nisam tako postupio sada bih i dalje bio na ulici negde u srbiji sa 100 din u dzepu.
Mislim da svako ima pravo da prodaje i placa sta zeli pod uslovom da neugrozava druge.
 
Prvo kažeš:Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju

A onda:Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.

I ti tražiš razumevanje za sebe...Mislim stvarno...
Tebe se sećam od teme o debelim ribama...Tu je negde,na LjiS negde na 19 strani...Ogavštine si napisao o debelim devojkama a šta je sada...dečko se spustio na zemlju pa ***** o toleranciji i kako mu nije jasno kako ljudi mogu da budu takvi...Daaaj...
 
gigule:
Prvo kažeš:Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju

A onda:Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.

I ti tražiš razumevanje za sebe...Mislim stvarno...
Tebe se sećam od teme o debelim ribama...Tu je negde,na LjiS negde na 19 strani...Ogavštine si napisao o debelim devojkama a šta je sada...dečko se spustio na zemlju pa ***** o toleranciji i kako mu nije jasno kako ljudi mogu da budu takvi...Daaaj...
Razloga za to kenjanje je imalo na pretek.
U diskusiji su ucestvovali mnogi a ne samo ja.
i ja sam i sada rekao da nevolim debele osobe i to je moj stav.Jer debljina je bolest od koje svako sa malo volje moze da se izleci.Samo da zele.
razumevanje za sebe netrazim.Jer ja sebe najbolje razumem.Sebe navodim kao jedan primer.
 
Na ovom forumu sam od skoro i nisam imala tu čast da te upoznam.
Ja sam trenutno u nirvani i punim baterije do novog posla.Tako da ništa ovde ne shvatam ozbiljno.
Pošto si me pitao da ti odgovorim.
Svako živi svoj život onako kako mu odgovara i kako smatra da treba.Ako me pritom ne ugrožavaš ni po kom osnovu JA TO POŠTUJEM, i nemam nikakva prava da ti sudim. To je moj stav. Ja nisam u tom fazonu, ti jesi i uredu, ja levo ti desno što ne znači da ne možemo da budemo prijatelji ako si kao čovek OK.
Ja na prodaju tela gledam sasvim drugačije.Za mene je mnogo gore kada me "proda" prijatelj, drug, saradnik,muškarac, neko kome sam verovala i mislila da mogu da računam na njega.
Ja sam o "svojoj guzi" davno naučila da vodim računa.
Ima mnogih koji su poželeli da budu kao ti ali nisu imali petlje za to ili nisu znali kako pa su naj....
Tebi svaka čast, cenim što imaš svoj stav i što ga braniš. U tome smo skoro isti, oči sam u stanju da iskopam kada sam u pravu a i da snosim posledice .
prema tome kao što ti već rekoh: glavu gore i furaj svoj fazon.
Ja volim crne, visoke,lepo vaspitane, šarmantne, duhovite i da imaju udobno rame, i to je to :wink:
 
kučka:
Na ovom forumu sam od skoro i nisam imala tu čast da te upoznam.
Ja sam trenutno u nirvani i punim baterije do novog posla.Tako da ništa ovde ne shvatam ozbiljno.
Pošto si me pitao da ti odgovorim.
Svako živi svoj život onako kako mu odgovara i kako smatra da treba.Ako me pritom ne ugrožavaš ni po kom osnovu JA TO POŠTUJEM, i nemam nikakva prava da ti sudim. To je moj stav. Ja nisam u tom fazonu, ti jesi i uredu, ja levo ti desno što ne znači da ne možemo da budemo prijatelji ako si kao čovek OK.
Ja na prodaju tela gledam sasvim drugačije.Za mene je mnogo gore kada me "proda" prijatelj, drug, saradnik,muškarac, neko kome sam verovala i mislila da mogu da računam na njega.
Ja sam o "svojoj guzi" davno naučila da vodim računa.
Ima mnogih koji su poželeli da budu kao ti ali nisu imali petlje za to ili nisu znali kako pa su naj....
Tebi svaka čast, cenim što imaš svoj stav i što ga braniš. U tome smo skoro isti, oči sam u stanju da iskopam kada sam u pravu a i da snosim posledice .
prema tome kao što ti već rekoh: glavu gore i furaj svoj fazon.
Ja volim crne, visoke,lepo vaspitane, šarmantne, duhovite i da imaju udobno rame, i to je to :wink:

E jbga!Znaci, ispadam iz kombinacije...
Ridji patuljak, prost sa trulim forama...I jos sa bednim ramencima... :cry:
 
Cenim tvoju iskrenost i hrabrost da to izneses na forumu gde je skoro neizostavno da jedni druge kritikujemo...blablabla...Htela sam samo da kazem da sam imala tri ribe u svojoj ranoj mladosti (to su oni 'eksperimenti' koje dozivi 90% devojaka pre nego sto izgubi nevinost) i da sam jednom prodala svoje telo (osobi koju dugo poznajem i koja ispunjava neke moje kriterijume, te bih u redovnim okolnostima seks sa njim imala iz ciste strasti, ali trebalo mi je hitno 50 eura, on se ponudi i to je to...). Pozdrav
 
hoce li ispasti da sam sitnicar ako ti kazem da se kod reci kao sto su "neverujem", "nemislim" i slicno odrecna recca pise odvojeno od glagola? :D

za_j_ebavam se, salu na stranu, svaka ti cast, stvarno svaka ti cast za iskrenost, ali ipak u nekim stvarima, vezanim za druge ljude, gresis:

ne znam za devojke i ostale muskarce ovde, ali ja nikada nisam pozeleo seks sa drugim muskarcem, kao sto nisam radio ni ono sa prstom i dupetom sto si spomenuo. ne smatram tebe derpeom ili sebe nesto "boljim muskarcem", jednostavno sam iskren, kao i ti...
da nastavim iskreno, sto se tice cene, sve zavisi.
ako je devojka pri(h)vatljive spoljasnjosti, pristao bih za dzabe, a kako se odmice od te odrednice prihvatljivog, cena bi rasla eksponencionalno, pa bi za matore grobove bila verovatno prevelika...
mozda sam povrsan ili smrad, sto bi rekle feministkinje, ali tako mislim, a osim toga zabole me nevidjeno za misljenje feministkinja. na kraju krajeva, u slucaju placenog seksa (za seks si pitao) bilo bi apsurdno insistirati na bilo cemo dubljem od zenskog polnog organa (cija je dubina relativna stvar :D ), i zasto ne bih bio povrsan.
sto kaze efendija, dupe nikad.

i na kraju, koliko je nepromenjivost cele price pod znakom pitanja da bi se ona mogla nazvati stavom, znaju svi koji su se bar jednom u zivotu stvarno zaljubili. u trenutku kada vam se svemir okrece oko glave, kad skoro prestaje za vas da postoji sve osim voljenog bica (meni se desilo samo jednom, i pored mnogih devojaka, i doticnu naravno nisam imao), kada nastupi to savrseno osecanje koje se ne moze uporediti sa dejstvom ni jednog narkotika niti icim drugim (za razliku od pustog tucanja), da vam neko ponudi milion dolara za ono, sta bi uradili? ja bih nagurao celu sumu, i metar sljunka pride, doticnoj osobi u sve prirodne otvore.

pozdrav
 
Bustura:
gigule:
Prvo kažeš:Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju

A onda:Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.

I ti tražiš razumevanje za sebe...Mislim stvarno...
Tebe se sećam od teme o debelim ribama...Tu je negde,na LjiS negde na 19 strani...Ogavštine si napisao o debelim devojkama a šta je sada...dečko se spustio na zemlju pa ***** o toleranciji i kako mu nije jasno kako ljudi mogu da budu takvi...Daaaj...

Razloga za to kenjanje je imalo na pretek.
U diskusiji su ucestvovali mnogi a ne samo ja.
i ja sam i sada rekao da nevolim debele osobe i to je moj stav.Jer debljina je bolest od koje svako sa malo volje moze da se izleci.Samo da zele.
razumevanje za sebe netrazim.Jer ja sebe najbolje razumem.Sebe navodim kao jedan primer.

Koliko ja znam, ovo i jeste mesto za iznosenje misljenja, stavova, bez obzira da li se neko slagao ili ne. Dopadali su mi se tvoji postovi, dosada skoro svaki koji sam videla, doduse, nisam bas dugo ovde. Sem iskrenosti (koje su neki ponekad dovodili u pitanje), sto me savrseno ne interesuje, uzivala sam u šalama, ali i tugovala zajedno sa tobom.
Ono sto sam uspela da shvatim je da si ti svoj put izabrao (želeo, morao....svejedno), verujem da ti i nije bilo lako, ali to je tvoj izbor. Ne ulazeci u detalje, dopada mi se sto si sebi postavio prioritete, nisi se izgubio i potonuo, kao mnogi sa slicnim pričama. Dopada mi se sto si svestan onoga sto zelis i volis i ne odstupaš od toga zbog lažnog morala.Dopada mi se i to sto govoris da bi svako trebalo da spozna sebe, svoje zelje i potrebe. Jer život je lep, ako uspemo da sve to uskladimo.
Ali, ima jedna stvar sa kojom se ne slazem.
Imam utisak da te je bog podario lepotom, koje si sasvim svestan i iskoristio si je na nacin koji pominjes. (Pri tome sada ne pominjem unutrasnju lepotu, niti da si ti svoju lepotu samo naplacivao bez sopstvenih uzitaka, samo je konstatujem). Tu se javlja problem, ne samo kod tebe...Lepi ljudi znaju da budu i surovi, vrlo cesto, pa cak i ne namerno. To zna da ide i do preziranja onih koji to nisu.
Ne pisem sada ovo da bih objasnjavala da li sam ja lepa ili ne...samo, shvatila sam nesto u zivotu...Najteze je biti dobar covek (pri tome granica je jako rastegljiva) Shvatila sam da u stvari nije bitno da li je neko debeo ili mrsav, ruzan ili lep...Svi imamo i vrline i mane. A mozda sam najlepse (ljudske) stvari dozivela bas od debelih ljudi. Mislim da si cuo da kazu da su debeli ljudi -dobri ljudi.Oni koje znam su i dobri i veseli i zabavni, a i lepi (naravno da nema pravila, ali nisam ja ovo izmislila). Dakle, ne mislim da si u pravu kada kazes da bi oni lako mogli da se reše "toga" samo malo da se potrude, jer znam neke koji ne ulaze u taj tvoj opis, sve bi dali da nije tako, ali...Ne kazu lekari bezveze da je debljina bolest koja se meri sa narkomanijom.
Ja mogu da pretpostavim da tvoja iskustva sa debelima nisu tako pozitivna kao moja, znaci da imas razlog za takav svoj stav prema njima.
A, ja sam iznela svoj...da ne bude da se baš uvek slazem sa svime što ti napišeš 8)
 
Allexandrra:
Bustura:
gigule:
Prvo kažeš:Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju

A onda:Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.

I ti tražiš razumevanje za sebe...Mislim stvarno...
Tebe se sećam od teme o debelim ribama...Tu je negde,na LjiS negde na 19 strani...Ogavštine si napisao o debelim devojkama a šta je sada...dečko se spustio na zemlju pa ***** o toleranciji i kako mu nije jasno kako ljudi mogu da budu takvi...Daaaj...

Razloga za to kenjanje je imalo na pretek.
U diskusiji su ucestvovali mnogi a ne samo ja.
i ja sam i sada rekao da nevolim debele osobe i to je moj stav.Jer debljina je bolest od koje svako sa malo volje moze da se izleci.Samo da zele.
razumevanje za sebe netrazim.Jer ja sebe najbolje razumem.Sebe navodim kao jedan primer.

Koliko ja znam, ovo i jeste mesto za iznosenje misljenja, stavova, bez obzira da li se neko slagao ili ne. Dopadali su mi se tvoji postovi, dosada skoro svaki koji sam videla, doduse, nisam bas dugo ovde. Sem iskrenosti (koje su neki ponekad dovodili u pitanje), sto me savrseno ne interesuje, uzivala sam u šalama, ali i tugovala zajedno sa tobom.
Ono sto sam uspela da shvatim je da si ti svoj put izabrao (želeo, morao....svejedno), verujem da ti i nije bilo lako, ali to je tvoj izbor. Ne ulazeci u detalje, dopada mi se sto si sebi postavio prioritete, nisi se izgubio i potonuo, kao mnogi sa slicnim pričama. Dopada mi se sto si svestan onoga sto zelis i volis i ne odstupaš od toga zbog lažnog morala.Dopada mi se i to sto govoris da bi svako trebalo da spozna sebe, svoje zelje i potrebe. Jer život je lep, ako uspemo da sve to uskladimo.
Ali, ima jedna stvar sa kojom se ne slazem.
Imam utisak da te je bog podario lepotom, koje si sasvim svestan i iskoristio si je na nacin koji pominjes. (Pri tome sada ne pominjem unutrasnju lepotu, niti da si ti svoju lepotu samo naplacivao bez sopstvenih uzitaka, samo je konstatujem). Tu se javlja problem, ne samo kod tebe...Lepi ljudi znaju da budu i surovi, vrlo cesto, pa cak i ne namerno. To zna da ide i do preziranja onih koji to nisu.
Ne pisem sada ovo da bih objasnjavala da li sam ja lepa ili ne...samo, shvatila sam nesto u zivotu...Najteze je biti dobar covek (pri tome granica je jako rastegljiva) Shvatila sam da u stvari nije bitno da li je neko debeo ili mrsav, ruzan ili lep...Svi imamo i vrline i mane. A mozda sam najlepse (ljudske) stvari dozivela bas od debelih ljudi. Mislim da si cuo da kazu da su debeli ljudi -dobri ljudi.Oni koje znam su i dobri i veseli i zabavni, a i lepi (naravno da nema pravila, ali nisam ja ovo izmislila). Dakle, ne mislim da si u pravu kada kazes da bi oni lako mogli da se reše "toga" samo malo da se potrude, jer znam neke koji ne ulaze u taj tvoj opis, sve bi dali da nije tako, ali...Ne kazu lekari bezveze da je debljina bolest koja se meri sa narkomanijom.
Ja mogu da pretpostavim da tvoja iskustva sa debelima nisu tako pozitivna kao moja, znaci da imas razlog za takav svoj stav prema njima.
A, ja sam iznela svoj...da ne bude da se baš uvek slazem sa svime što ti napišeš 8)

Ne jednom prilikom sam zaista preterao na temu debljine.To je bio moj stav koji postujem u sebi i danas.
Nikada nisam rekao nista za debeljuce to su ljudi koji imaju do 15 kg vise.
Ali snobovi kakvi zive ovde na zapadu,ljudi to treba doziveti i videti.Riba sa 16 god u mini suknji mrezastim carapama i barem od oka 90 kg..Prenaglasavajuci svoje salo dolazi i nabacije se meni.Prvo sto mogu da joj budem otac,drugo za sex uvek biram partnere koji me fizicki privlace.A prijatelji su mi prosecni ljudi.Dali mrsavi li debeli nebitno jer njih gledam kao ljude a ne sexualne objekte.
I nakon svega ta jedna debela i skaradna devojcica,kada je odbijem konstatuje da sam schvul(*****).Dodje mi da se ubijem.Jesam bi ali opredeljen kao cisti homo nikad.
To je razlog.
Inace lepota je individualna stvar.I ja sebe nesmatram lepim.Ali znam da cenim svoje vrednosti.I doduse umem da budem i vise nego ohol,ali to je pposledica mog zivotnog puta.Nikada me nisu stedeli zato nikog nezelim stedeti.
Sto se tice toga dali iko veruje ovom sto pricam ili ne.Takodje nebitno ali moji stavovi su uvek kristalno jasni.Tako da niko nemoze da barem nerazume sta je pisac zeleo reci.
 
Pa crni bustra, zar tebe niko nije ucio kako se bljuje vatra?

ONA: bla, bla, bla...ti si pedercina :!:
TI: A jesi li to napokon pricala sa tatom...? (i nabacis najmiliji osmijeh na lice) :wink:


ps:
Neznam koliko si dugo na zapadu, ali budi siguran da ces s vremenom dobiti imunitet na samozive kucke.
 
Bustura:
gigule:
Prvo kažeš:Ponekad nemogu da razumem ljudsku potrebu da kritikuje druge.Da pojedine grupe ljudi obradjuje do najsitnijih detalja.
Da se iscudjava necijem ponasanju,izgledu i materijalnom stanju

A onda:Ali nikada sa debelim.Zao mi je ako ce se neka gojazna osoba ovde uvrediti ali ja jednostavno nevolim debele.

I ti tražiš razumevanje za sebe...Mislim stvarno...
Tebe se sećam od teme o debelim ribama...Tu je negde,na LjiS negde na 19 strani...Ogavštine si napisao o debelim devojkama a šta je sada...dečko se spustio na zemlju pa ***** o toleranciji i kako mu nije jasno kako ljudi mogu da budu takvi...Daaaj...
Razloga za to kenjanje je imalo na pretek.
U diskusiji su ucestvovali mnogi a ne samo ja.
i ja sam i sada rekao da nevolim debele osobe i to je moj stav.Jer debljina je bolest od koje svako sa malo volje moze da se izleci.Samo da zele.
razumevanje za sebe netrazim.Jer ja sebe najbolje razumem.Sebe navodim kao jedan primer.

Isto tako ljudi imaju stav da ne prodaju svoje telo.
I da se do necega moze doci i upotrebom drugih stavri, a ne seksa.

Tvoj primer samo pokazuje tuznu realnost u kojoj zivimo, gde ljudi ne dobijaju posao zato sto nesto znaju, nego zato sto dobro puse, lizu, daju bulju i ostalo.
 

Back
Top