SLUSATE LI CECU

MISKE_87:
najjaci album do sada je gore od ljubavi :D

Slusam majstore, album joj je dobar ali umela je ona to nekada i bolje.Međutima ona je zaista odlična sveobuhvatno gledano ! I ne uzbuđuj se sto će te ovde neki pitati: ZAR JE TO MUZIKA? (na ovom forumu nisu još svi dovoljno zreli da postuju i tuđ ukus)
 
slusam Cecu i to mnooogooo tj od malena , uvek sam volela i volim sveee njene pesme ali ne mislim da je gore od ljubavi njen najbolji album po meni je najbolji maskarada , koji nije bio reklamiran ni upola kao gore od ljubavi .
 
Najjaca pesma hiljdau bacila sa dve hiljde krila! za neupucene bacili imaju krila, ako to niste znali sada znate.. a izvaljujete li da zna da broji/sabira/mnozi/stagod :lol: inace to je pesma sa albuma iz teme ili sam promasila? :? :oops:
znate sta sam cula, za neku njenu ispalu od pre nekoliko godina kada je rekla da cita puno knjiga.. i voditelj kao pa koja vam je omiljena.. i ona kaze "Procitala sam sve od Ane Karenjine" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: treba biti talentovan da tako nesto odvalis :shock:
Hana:
Treba pod hitno da se OKADI ova tema,dovedite POPOVE :!: BLJAK :!: FUJ :!: :twisted: :twisted:
bez vredjanja molim! :wink: ako ne volis zaobici temu u sirokom krugu.. niko ne zeli da slusa tvoje prozivke, jer su beskorisne.. ako neko zeli to da slusa nek slusa ne mozes mu nista.. a posebno neces ovime nista postici.. OK ne slusam ni ja nju.. zasto sam usla na temu? navika.. ulazim na sve teme.. hm.. poentu sam zaboravila :lol: just don't! :wink:
 
meni se svidjaju neke pesme :oops: svidja mi se Bruka. mada ima i gomilu krsh pesama... samo ne prepoznam Cecu bash uvek. ali meni se cini da ona ima neki problem s pevanjem. smeta mi nesto u glasu. da bi mogla da uzme neki chas pevanja...sto mi je cudno, posto valjda s toliko para je uspela da priushti neki cas sebi..valjda ne bi bila toliko popularna..mozda joj samo zavidim :twisted: ne stoje joj silikoni uopste..u stvari ne shvatam zasto nju toliko obozavaju
 

Back
Top