Save our planet

Gosaii, imaš respect od mene.

Nismo je napravili, ali je napravio Bog, za nas. Dakle, naša zemlja.

Još nešto, postoji i stanarsko pravo. Ako neko živi negde 30 godina, ima prava na tu svojinu.
 
Gosaii, imaš respect od mene.

Nismo je napravili, ali je napravio Bog, za nas. Dakle, naša zemlja.

Još nešto, postoji i stanarsko pravo. Ako neko živi negde 30 godina, ima prava na tu svojinu.
Tim pravom mozes da obrises dupe
Postoji samo prirodno pravo i vecno pravo. A ovo nase je izmisljeno pravo :D
Tako da gledano realno, mi pripadamo kosmosu ili Bogu, a zemlja takodje pripada kosmosu ili Bogu. A nikako ne moze pripadati nama.
 
Ako zemlja ne pripada nama, odakle nam onda pravo da je uništavamo?

Pa unistavas je samim svojim postojanjem, isto tako je i unistavaju prirodne nepogode. Nemas tu nikakvog prava, te stvari samo jesu
mozes jedino da je unistavas manje ili vise. Ja je recimo unistavam manje, dok velike korporacije je unistavaju vise z:D
Ai ne unistavaju oni planetu uopste, vec unistavaju onaj gornji sloj gde mi zivimo. Dakle unistavaju ljude ne planetu.
 
Pa unistavas je samim svojim postojanjem, isto tako je i unistavaju prirodne nepogode. Nemas tu nikakvog prava, te stvari samo jesu
mozes jedino da je unistavas manje ili vise. Ja je recimo unistavam manje, dok velike korporacije je unistavaju vise z:D
Ai ne unistavaju oni planetu uopste, vec unistavaju onaj gornji sloj gde mi zivimo. Dakle unistavaju ljude ne planetu.

:ok::ok::ok:
Tako treba
:worth::worth::worth:
 
Pa unistavas je samim svojim postojanjem, isto tako je i unistavaju prirodne nepogode. Nemas tu nikakvog prava, te stvari samo jesu
mozes jedino da je unistavas manje ili vise. Ja je recimo unistavam manje, dok velike korporacije je unistavaju vise z:D
Ai ne unistavaju oni planetu uopste, vec unistavaju onaj gornji sloj gde mi zivimo. Dakle unistavaju ljude ne planetu.

Pitanje je šta se podrazumeva pod planetom.

Dakle?
 

Back
Top