Bezobrazluk....

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Slusam danas na vestima da je Djukicka otkazala skupstinsko zasedanje.Razlog je nedostatak ministara,a ljudi tema je bila o visku administracije.Sad mi molim vas recite da li cete stvarno izlaziti na izbore da glasate za ovu bagru?Kako vam vise nije dojadilo da igrate ulogu mazohista dok se ova gospoda bukvalno izivljavaju na vama?
 
Slusam danas na vestima da je Djukicka otkazala skupstinsko zasedanje.Razlog je nedostatak ministara,a ljudi tema je bila o visku administracije.Sad mi molim vas recite da li cete stvarno izlaziti na izbore da glasate za ovu bagru?Kako vam vise nije dojadilo da igrate ulogu mazohista dok se ova gospoda bukvalno izivljavaju na vama?

Изгледа да неки воле да се самокажњавају

:D
 
zasto su mazohisti?

pa svi ce da ti odgovore isto: nema boljeg, to je sto je, za koga da glasamo?

u dlaku isto kao i oni sto su glasali za slobu...

dal se radi o istim ljudima ili o drugima ali sa istim mentalnim sklopom je za nekog ko se bavi psihologijom masa.
 
zasto su mazohisti?

pa svi ce da ti odgovore isto: nema boljeg, to je sto je, za koga da glasamo?

u dlaku isto kao i oni sto su glasali za slobu...

dal se radi o istim ljudima ili o drugima ali sa istim mentalnim sklopom je za nekog ko se bavi psihologijom masa.

Pa oni su zaboravili da su najvazniji cinilac ove drzave.I da mogu bukvalno da nateraju ove ljige da rade za interese naroda!
 
rezim je u teskoj buli - sa jedne strane treba im lova koju im nudi internacionalni bankarski kartel da bi opstali na vlasti, a sa druge strane, uslovi su takvi za te kredite, da ako ih ispune opet im se drma vlast..

i onda dodje do ovakvih slucajeva, kao ovaj opisan u topiku.
zakrecenje, zastoj, ne znaju gde ce i sta ce..
morace nesto, al gde i koga da maknu?
beograd ne sme da se dira, razlozi su jasni.

a za ove sto i dalje glasaju za njih, nek znaju da je podrzavanje i dodvoravanje tiraniji - izdaja
 
Slusam danas na vestima da je Djukicka otkazala skupstinsko zasedanje.Razlog je nedostatak ministara,a ljudi tema je bila o visku administracije.Sad mi molim vas recite da li cete stvarno izlaziti na izbore da glasate za ovu bagru?Kako vam vise nije dojadilo da igrate ulogu mazohista dok se ova gospoda bukvalno izivljavaju na vama?
Ja vec godinama ne izlazim na izbore, jer znam da je sve skupa sljam i bagra, ali problem je u onima koji jos gaje iluziju da ima nekih boljih. Zasto ne bi svi bojkotovali izbore, a jos bolje, da se masovno izadje, a na listicu umesto zaokruzivanja brojeva narise neki zanimljivi simbol? :mrgreen:
 
Ja vec godinama ne izlazim na izbore, jer znam da je sve skupa sljam i bagra, ali problem je u onima koji jos gaje iluziju da ima nekih boljih. Zasto ne bi svi bojkotovali izbore, a jos bolje, da se masovno izadje, a na listicu umesto zaokruzivanja brojeva narise neki zanimljivi simbol? :mrgreen:

neizlazenjem na izbore ti prakticno glasas za ove sto su na vlasti.

samo aktivnim ucescem u izbornom procesu i glasanjem za alternativu vlasti tj opoziciju, ma kakva ona bila moze da se nesto promeni

a tim neizlaskom na izbore vi samo dajete dodatne glasove vlasti koji vas posle zaokruze u birackom spisku i ubace listic sa vasim glasom u kutiju
 
rezim je u teskoj buli - sa jedne strane treba im lova koju im nudi internacionalni bankarski kartel da bi opstali na vlasti, a sa druge strane, uslovi su takvi za te kredite, da ako ih ispune opet im se drma vlast..

i onda dodje do ovakvih slucajeva, kao ovaj opisan u topiku.
zakrecenje, zastoj, ne znaju gde ce i sta ce..
morace nesto, al gde i koga da maknu?
beograd ne sme da se dira, razlozi su jasni.

a za ove sto i dalje glasaju za njih, nek znaju da je podrzavanje i dodvoravanje tiraniji - izdaja

Ali oni to bas lepo resavaju.Vidis povecali su zenama broj godina rada da bi dobile zasluzenu penziju nakon sto su duse ostavile na istom poslu(kao da smanje broj penzionera),a tako imaju za rodjake,poznanike i za sebe da stave u dzep!
A ta "pametna" masa izdaje sebe i svoju decu,a tek onda druge principe!

yebe mi se dal sede u skupstini dok je meni dobro

A sta mislis koliko dugo ce ti biti dobro?I da li mislis da ti ne bi bilo mnogo bolje,da ne bi svima bilo mnogo bolje kad bi se zaista opametili?!
 
Poslednja izmena:
Sve dok narod ne skapira da SAMO GLASANJEM PROTIV NJIH MOZE NESTO DA PROMENI nece biti bolje

Neizlaskom na izbore vi prakticno glasate ZA NJIH
Sve dok narod ne skapira da ne treba ni za kog da glasa, jer su svi isti sljam, nego da im na listicu narise izvesne organe, nista se ovde nece promeniti na bolje. U stvari, bilo bi jos bolje da se narod digne s motkama umocenim u izvesnu tekucinu, i sve ih rastera, ali koga dovesti potom? :think:
 
Sve dok narod ne skapira da ne treba ni za kog da glasa, jer su svi isti sljam, nego da im na listicu narise izvesne organe, nista se ovde nece promeniti na bolje. U stvari, bilo bi jos bolje da se narod digne s motkama umocenim u izvesnu tekucinu, i sve ih rastera, ali koga dovesti potom? :think:

:amen:
*** naci nekog novog ili eventualno naterati ove na politickoj sceni da rade samo za interese gradjana a ne za svoje interese.I nek mi sad neko kaze da nema mogucnosti da ih nateramo!:roll:
 
lako je tebi , 3 banke u guzici skoro , izdrzavaju te cale i keva, ne radis nista , jedinac, drugi rade a ti trosis - gde ces bolje z:D
nisam jedinac i pocinjem od zime da radim:( mada sam zaposlen vec 3 godine :mrgreen:
sto je vise i vise ljudi u tezoj poziciji to nista drugo ne znaci nego da ces i ti doci na red.
ne zivis na marsu nego tu gde zivis.

cilj postojanja jednog drustva je da svima bude dobro valjda?

jer ako vecini krene lose, svima ce jednog dana krenuti lose.
u kom je drustvu svima bilo dobro ? :think:
a sto se tice ovdasnje vlast i sve jedno mi je ,ne zavisim ni u kom pogledu od nje i nisu mi nimalo simpaticni , jedino sto mi je postojeca "alternativa " jos antipaticnija tako da za njih nikad ne bi glasao , iako me licno ne pogadja i da dodju na vlast,jedino sto bi me mozda malo vise "nervirali " kad upalim televizor
 
nisam jedinac i pocinjem od zime da radim:( mada sam zaposlen vec 3 godine :mrgreen:

u kom je drustvu svima bilo dobro ? :think:
a sto se tice ovdasnje vlast i sve jedno mi je ,ne zavisim ni u kom pogledu od nje i nisu mi nimalo simpaticni , jedino sto mi je postojeca "alternativa " jos antipaticnija tako da za njih nikad ne bi glasao , iako me licno ne pogadja i da dodju na vlast,jedino sto bi me mozda malo vise "nervirali " kad upalim televizor

da zaposlen si - fiktivno z:D

prijavili te roditelji u firmu , ide ti staz i plata, a oni rade mesto tebe z:D

poenta cele price nije dali je dobro tebi ili meni - nego kako je vecini

a vecini naroda u srbiji je - jako lose

to je najbolji dokaz da ova vlast ne valja
 
Sve dok narod ne skapira da ne treba ni za kog da glasa, jer su svi isti sljam, nego da im na listicu narise izvesne organe, nista se ovde nece promeniti na bolje. U stvari, bilo bi jos bolje da se narod digne s motkama umocenim u izvesnu tekucinu, i sve ih rastera, ali koga dovesti potom? :think:

pa glasanjem ni za koga - glasas prakticno za vlast.

jer ti ako izadjes na izbore i nacrtas .... na glasackom listicu , tvoj glas nece otici nikome , ali niko nece moci da zloupotrebi i ukrade tvoj glas.

a ako ne izadjes na izborima dajes mogucnost ovima n vlasti da te zaokruze u birackom spisku i mesto tebe ubace tvoj glasacki listic u kutiju sa tvojim glasom u njihovu korist.
 
Poslednja izmena od moderatora:
nisam jedinac i pocinjem od zime da radim:( mada sam zaposlen vec 3 godine :mrgreen:

u kom je drustvu svima bilo dobro ? :think:
a sto se tice ovdasnje vlast i sve jedno mi je ,ne zavisim ni u kom pogledu od nje i nisu mi nimalo simpaticni , jedino sto mi je postojeca "alternativa " jos antipaticnija tako da za njih nikad ne bi glasao , iako me licno ne pogadja i da dodju na vlast,jedino sto bi me mozda malo vise "nervirali " kad upalim televizor

u onom drustvu u kom su ljudi svesni sta znaci zajednica, ljudima je dobro. kad mare jedni za druge i umeju da se udruze kad je jedan deo drustva ugrozen...

to je kao i u gustom saobracaju, ako su svi dzentlmeni a ne sebicnjaci, svi ce stici na vreme.
 
zasto su mazohisti?

pa svi ce da ti odgovore isto: nema boljeg, to je sto je, za koga da glasamo?

u dlaku isto kao i oni sto su glasali za slobu...

dal se radi o istim ljudima ili o drugima ali sa istim mentalnim sklopom je za nekog ko se bavi psihologijom masa.

О има много боље али би било потребно променити неке наслеђене логике.
 

Back
Top