Njuškanje

marenda*

Elita
Poruka
17.663
Ono, kad imaš ribu, sve ispadaju neke nove i lepe se za tebe, a kad nemaš, nekako teže ide s njima.
Sa ženema je izgleda ko sa grudvom snega koja se kotrlja niz planinu. Bitno je samo da se zakotrlja, posle lako ide.
Kako žene nanjuše nekog ko nema ribu?
 
Ono, kad imaš ribu, sve ispadaju neke nove i lepe se za tebe, a kad nemaš, nekako teže ide s njima.
Sa ženema je izgleda ko sa grudvom snega koja se kotrlja niz planinu. Bitno je samo da se zakotrlja, posle lako ide.
Kako žene nanjuše nekog ko nema ribu?

ma nemas pojma idi zavuci se u neku rupu
 
Ono, kad imaš ribu, sve ispadaju neke nove i lepe se za tebe, a kad nemaš, nekako teže ide s njima.
Sa ženema je izgleda ko sa grudvom snega koja se kotrlja niz planinu. Bitno je samo da se zakotrlja, posle lako ide.
Kako žene nanjuše nekog ko nema ribu?

Stvar je u sujeti.

Zenska:

- a sto on mene ne gleda (koj' ce joj, kada ima ribu),
- on mora da vredi nesto (?) cim ima ribu,
- a sto da ga ona ima ja sam bolja...
- razno.

Muska:

- ne mogu da je povredim (sujetu), jer vec imam ribu - probacu, pa sta bude (inace ne bi'...),
- razno.
 
Ko kaže da žene nanjuše.. Tu ni ženska super intuicija ne pomaže, znaš koliko njih se zahebalo.Aj kad je u vezi pa ne provale ali oženjene ccccc reči nemam..
Zato odma njuškanje po mobilnom, a iskusni forumaši nek dodaju ostale tajne pravog njuškanja. Za sad sam samo ovo naučila :)
 
Ono, kad imaš ribu, sve ispadaju neke nove i lepe se za tebe, a kad nemaš, nekako teže ide s njima.
Sa ženema je izgleda ko sa grudvom snega koja se kotrlja niz planinu. Bitno je samo da se zakotrlja, posle lako ide.
Kako žene nanjuše nekog ko nema ribu?

Ja to ne znam da primetim. Meni muskarac pridje i ako je ok, smuvam se sa njim, ako ne - smuvam se sa njim, ali raskinemo ubrzo.
 
Ono, kad imaš ribu, sve ispadaju neke nove i lepe se za tebe, a kad nemaš, nekako teže ide s njima.
Sa ženema je izgleda ko sa grudvom snega koja se kotrlja niz planinu. Bitno je samo da se zakotrlja, posle lako ide.
Kako žene nanjuše nekog ko nema ribu?

Pa na kilometar se oseti, pardon namiriše, "očajnik" (nije ime novog DG parfema)....
 
Važi i za obrnuto, zato što si opušteniji, zadovoljniji..makar hormonski.

moguće je, ima logike


Pa na kilometar se oseti, pardon namiriše, "očajnik" (nije ime novog DG parfema)....

zašto bi bio očajnik svako ko je trenutno sam? a po čemu se oseti?

Ja nemam takav "njuh" ja obicno uvek namirisem ove sto imaju devojku :neutral:

to ti dođe na isto. one koje ne mirišeš, to su ti što nemaju
 
Ма ствар је у томе што је женски полни орган магнет за мушкарце, а мушки полни орган кондензатор пун електрицитета спреман за пражњење за жене. И после секса мушкарац постаје НАМАГНЕТИСАН, а жена НАЕЛЕКТРИСАНА! Мушкарац почиње да привлачи друге женске, а жена се обично због наелектрисања, промена и задовољства које уследе након секса заљуби у тог мушкарца.

Ма немам појма, бро, зашто је то тако! Само коси на све што наиђеш! То ти је мој савет! Додуше, поприлично мушки, шовинистички, али буди мушко ,а не заљубива девојчица која је стално наелектрисана, а врло ретко намагнетисана!
 

Back
Top