Blagosloveni bili: PAGANSKA MUZIKA

Pa ovo nije muzika!:hahaha:

Zasto ova baba vriska?:eek:

Свашта од тебе - па ваљда чујеш да се читав овај ритуал изводи уз веома посебну тј.паганску музику - музика у ствари и изазива падање у транс русаља-падалица.......... за које кажу да у тим тренуцима опште са покојницима...

п.с. ово друго су неке новокомпоноване паганске композиције.
 
Свашта од тебе - па ваљда чујеш да се читав овај ритуал изводи уз веома посебну тј.паганску музику - музика у ствари и изазива падање у транс русаља-падалица.......... за које кажу да у тим тренуцима опште са покојницима...

п.с. ово друго су неке новокомпоноване паганске композиције.

:hahaha: Ma to sam odlicno razumela, ali samo u pocetku sviraju na onim rogovima, sta li, posle toga idu klasicna srpska kola, koliko je meni poznato.;)

Ali ova zena je "dobra", majke mi...(sve je to "namesteno" za TV;))....:hahaha:

To su, dakle, vise obicaji, ali ajde.;)


P.S. Moram da stavim ovaj spot u sopstvenu zbirku, jos malo pa kao "Leptirica".:lol:
 
Poslednja izmena:
:hahaha: Ma to sam odlicno razumela, ali samo u pocetku sviraju na onim rogovima, sta li, posle toga idu klasicna srpska kola, koliko je meni poznato.;)

Ali ova zena je "dobra", majke mi...(sve je to "namesteno" za TV;))....:hahaha:

To su, dakle, vise obicaji, ali ajde.;)


P.S. Moram da stavim ovaj spot u sopstvenu zbirku, jos malo pa kao "Leptirica".:lol:

Ма уопште није "за камере" - многи су изучавали ту појаву када оне падају слично као епилептичари... није фолирање...
 

Back
Top