Povratak - otpisanih

Drugari,

Vratila sam se. Ziva i zdrava.
Da li vam se dogodilo da neko ko vam se nije svidjao i cak vam je bio odvratan, postene vam decko ili nesto vise?

Dobro nam došla, Pevačice.

Da, može da se desi i znam da se nekom to i desilo. Jedna cura je iz dna duše mrzela jednog muškarca i nije mu se javljala godinama i ako su živeli u komšiluku. Posle su se venčali i sada imaju sina od 6 godina
 
Poslednja izmena od moderatora:
Drugari, sada moram da otvorim jos jednu temu, odatle cete shvatiti gde mozete da vidite moje fotografije, ali i fotografije mojih dragih ljudi.
Inace, po zanimanju jesam pevacica, ali sam sada na "pauzi". Malo sam stopirala sa tim poslom, jer imam decka, pa ne zelim da ga dovodim u neprijatne situacije, posto kafana bas i nije mesto za fin svet. ;) Ako me razumete. Jako mi je stalo do njega.
 
Drugari, sada moram da otvorim jos jednu temu, odatle cete shvatiti gde mozete da vidite moje fotografije, ali i fotografije mojih dragih ljudi.
Inace, po zanimanju jesam pevacica, ali sam sada na "pauzi". Malo sam stopirala sa tim poslom, jer imam decka, pa ne zelim da ga dovodim u neprijatne situacije, posto kafana bas i nije mesto za fin svet. ;) Ako me razumete. Jako mi je stalo do njega.

Samo napred, napeto te isčekujem
 
Drugari, sada moram da otvorim jos jednu temu, odatle cete shvatiti gde mozete da vidite moje fotografije, ali i fotografije mojih dragih ljudi.
Inace, po zanimanju jesam pevacica, ali sam sada na "pauzi". Malo sam stopirala sa tim poslom, jer imam decka, pa ne zelim da ga dovodim u neprijatne situacije, posto kafana bas i nije mesto za fin svet. ;) Ako me razumete. Jako mi je stalo do njega.

Razumemo te. A zasto ne organizujes neku turNJeju, koncerti...? Ne moras po kafanama. Mahacu ti, obecajem ;)
 
Razumemo te. A zasto ne organizujes neku turNJeju, koncerti...? Ne moras po kafanama. Mahacu ti, obecajem ;)

Hvala i hvala za predlogu za turneju, ali ja malo drugacije gradim svoju karijeru. Time se bavi moj menadjerski tim, pa ne zelim da iznosim nesto sto treba da bude ekskluzivno. Cak i moj menadjerski tim smatra da ne bi trebalo da pravim pauzu zbog sadasnjeg decka, ali posto sam ja pomalo tradicionalna, mislim da bi trebalo da pocnem da se pripremam za ulogu domacice.
 

Back
Top