Шта би Ви променили или додали у категорији Компјутери и Интернет

Možda par sitnica... recimo, okačio bih na pdf Hardver jednu lepljivu temu o konfiguracijama... za sve one koji su skoro nabavili nov komp pa ih zanima mišljenje drugih, a posebno za one koje planiraju da kupe nov komp pa im trebaju saveti, da ne otvaraju nove teme. Kao što na pdf o automobilima ima tema "Koji auto da kupim".

Ili na primer na pdf Softver jednu lepljivu temu za one koji traže sotfver iz određene oblasti, da tamo odu i napišu "tražim softver za to i to" ako traže određen softver pa ne mogu da ga nađu, ili ako dobiju previše rezultata pa ne znaju za šta da se opredele. Svrha bi bila, kao i u prethodnom predlogu, da ne mora svako da otvara novu temu kad mu nešto treba, već da postoji lepljiva tema za to.
 
Dodao bih ili premestio internet zaradu ili rad preko neta u ovaj deo .Ima neka tema "posao i novac"ali nije joj mesto tamo a ima dosta diskusija ali momentalno da se izbace referal linkovi i ptc programi tima bux.to !
Mislim da sve ovde zanima koji koriste net ili imaju sajt kako da to i unovce malo :D
Adsense,affiliti ,i td. ima mnogo nacina koje sam proverio i sa kojima lepo zaradjujem.
Prvi bih preneo iskustva :D
Mnogo toga sam naucio od Amera...
 

Back
Top