Lipe moje ..

Violet , da te pitam : frajera ti snimi mala , lipo joj da do znanja da je zauzet .. I ona bas uvrgla i ne smeta joj da to radi na tvoje oci ? Stajat ces prekrizenih rukica ?

Cure moje, oni zasljepljeni vama , nevide dalje od vase cice drugu cicu koja im se nabacuje; zar vam je to prvi glas ?
 
Violet , da te pitam : frajera ti snimi mala , lipo joj da do znanja da je zauzet .. I ona bas uvrgla i ne smeta joj da to radi na tvoje oci ? Stajat ces prekrizenih rukica ?

Cure moje, oni zasljepljeni vama , nevide dalje od vase cice drugu cicu koja im se nabacuje; zar vam je to prvi glas ?

Kao što sam napisala nije mi se desilo tako nešto i ne bih da zamišljam..šta bi bilo kad bi bilo:D.
 
.. Jeste li kad pustale kandje na drugu zbog vaseg hebaca ?

Priznam : davno je to bilo , al izazvala sam jedan fajt jer mi se na oci guzila njemu , nije izgledalo tipa (cupanja) al sam joj uspila zviznut 2 ciste po laprdari ! !

Imala sam slucaj da sam direktno u fejs rekla : osh da te ja odhebem il ces odhebat sama ? Jednostavno NEDAM :)
I NE, nisu bili papucari, da u startu izbjegnem eventualne padobranske postove !

Ne,ako mu je druga bolja neka su mu sretni puti.
 
E zato je meni zao sto se moj upit krivo percipira , a sve sam lipo objasnila !
Nadmudrit je jedan od najzescih obrana :)

Ali bice sam jedina koja ne prepusta sve muskarcu i voli se koji put izborit za njega ! :(
 
ne pustam kandze,nisam ni lujka ni jadnica da se tako ponizavam :))))))) ako on sam ne zna sta treba da radi, necu ga ja sigurno kontrolisati i biti tu da mu dahcem za vrat ceo zivot,o boze uzasne li pomisli!
 
Iz mog ugla, situaciju koju je E'len opisala, treba da resi muskarac... Da lepo da do znanja doticnoj da je zauzet... I resena stvar...

Ako istu situaciju obrnemo, pa sada imamo da neki klipan hoce da se nabacuje mojoj curi, podrzavam E'lenine metode... Lomim obe noge...
 

Back
Top