Verni tipovi znaju sta gube

Da li ste vi primetili da muskarci varaju svoje cure samo onda kada one i nisu neke zenske?

Kad ste vi videli da je tip prevario curu koja super izgleda i sa kojom mu je sve super?

Nisam primetila.

Skoro uvek samo to i vidim...npr. zenska izgleda da svi bukvalno balave za njom, a on pa vara je sa nekom koja je za vecinu ono sto zovu ruzna, glupa, nemarna , laka na jeziku, aljkava....ukratko sve sto njegova devojka nije :)
To je valjda onaj sindrom kiselo grozdje - sladak limun :lol:
 
Па јес, ко је крив нерибама.
Што се нису родиле лепше.
Нису боље ни заслужиле. :neutral:

Pa tako je..
Mislim, ako nisi ultra ovo ono..
Neka druga jeste..
Ali opet, sta bi neko ko je ultra trazio s nekom koja nije?
Realno, zvuci kao gubljenje vremena..
Jer sta jedna neultra moze dati?
Osim svoje telo plasticnim hirurzima..
Ne bi se ni trebali radjati..

Zamislite taj svet, sve jedinke su ultra..
I onda se pare medjusobno i stvaraju nove ultra..
I zamislite tu divotu, probudis se ujutru i znas da kad dignes pogled ka ogledalu ultra ce te pogledati sa suprotne strane..
Nema straha da nisi ultra, nema kolektivne paranoje pumpanja misica..
Nema otpisanih da gubis vreme sa njihovim strahovima..
Eh, utopija..

Grok, grok..
 
Da li ste vi primetili da muskarci varaju svoje cure samo onda kada one i nisu neke zenske?

Kad ste vi videli da je tip prevario curu koja super izgleda i sa kojom mu je sve super?

Ispravna konstatacija, pogrešan zaključak.
Nismo primetili da varaju super ovaj ribe. To je zato što to dobro kriju. Da ne budu otkačeni.
Oni koji su osvojili ovaj... utešnu nagradu, ne kriju ... kolateralne aktivnosti eda bi li se nekako opravdali pred svetom. :mrgreen:

A muškarci inače baš i nisu u prilici da biraju ko će im se nakačiti. Žemske uvek biraju. Uvek. :(
 
Da,verni tipovi su verni jer imaju extra pi..e,i nece da se zahebavaju sa prosecnima.
Zato,drage forumasice,morate biti uvek u top formi.Jedino tako ce vas muskarac biti samo vas!Ono,dobra dusa i vredna,pada u vodu,na zalost.
Pljujte me,ali to vam je to!
 
pa, ne pije ti vodu baš ta teorija, sinnke.
recimo, x puta mi u gradu prilaze momci čije devojke znam,
ili im znam bivše devojke, tj. kako izgledaju.
svaka pojedinačno je 268 puta lepša od mene,
pa opet, oni nešto vide.

dakle, varaju kad im se vara i sa kim im se vara,
nije važno je l' im devojka "dobra riba" (:roll:) il' jok.
 

Back
Top