nije mi do sexa :(

tijana.n

Zainteresovan član
Poruka
116
tacnije nije mi ni do cega.... :( upala sam u neki bedak bzvz, da li zbog ispitnog roka, gomile obaveza ili sta vec, jednostavno mi je sve tesko da uradim.... poslednjih par dana me mrzi da zivim bukvalno :( ... provodim pola dana, ako ne i vise na forumu.... :( i ranije sam imala te fazice, ali nikad mi nije bilo ovako da mi cak ni do sexa nije :eek:

dakle, da li ste nekad bili (a sigurno jeste) u nekoj slicnoj situaciji? i koji je najbolji i najbrzi lek da se to stanje prevazidje?!
 
bila sam u toj fazi jako dugo. nije baš da mi uopšte do seksa nije bilo, nego sam uvek imala neka preča posla. to me je bilo strefilo druge i treće godine kako sam radila... kad dođu brige pa se nagomilaju problemi, stvarno ženi ni do čga nije.
 
Najbolje je da shto prije ubijedish sebe da nije da ti nije do sexa ;)
Nemoj da se tripujesh oko toga, samo se opusti malo i doci ce na svoje.
Pretpostavljam, meni je uvijek do sexa, i nisam imao fazu da mi do njega nije :)
 
tacnije nije mi ni do cega.... :( upala sam u neki bedak bzvz, da li zbog ispitnog roka, gomile obaveza ili sta vec, jednostavno mi je sve tesko da uradim.... poslednjih par dana me mrzi da zivim bukvalno :( ... provodim pola dana, ako ne i vise na forumu.... :( i ranije sam imala te fazice, ali nikad mi nije bilo ovako da mi cak ni do sexa nije :eek:

dakle, da li ste nekad bili (a sigurno jeste) u nekoj slicnoj situaciji? i koji je najbolji i najbrzi lek da se to stanje prevazidje?!
kada si u depresivnoj fazi, sasvim je normalno da ne mislis na seks
kada prodje dep. vratice se na staro, ne moze se forsirati
 
Najbolje je da shto prije ubijedish sebe da nije da ti nije do sexa ;)
Nemoj da se tripujesh oko toga, samo se opusti malo i doci ce na svoje.
Pretpostavljam, meni je uvijek do sexa, i nisam imao fazu da mi do njega nije :)

pa.... dobro, nije da mi nije sexa uopste, samo nije u onim kolicinama kao pre :( , a dragog nisam videla 2 dana, tako da...... :sad2:

Napiši roman : Od Krste do večnosti

a sto se romana tice, pocela sam, ali j.b.g. stao mi mozak posle treceg poglavlja ;)
 
tacnije nije mi ni do cega.... :( upala sam u neki bedak bzvz, da li zbog ispitnog roka, gomile obaveza ili sta vec, jednostavno mi je sve tesko da uradim.... poslednjih par dana me mrzi da zivim bukvalno :( ... provodim pola dana, ako ne i vise na forumu.... :( i ranije sam imala te fazice, ali nikad mi nije bilo ovako da mi cak ni do sexa nije :eek:

dakle, da li ste nekad bili (a sigurno jeste) u nekoj slicnoj situaciji? i koji je najbolji i najbrzi lek da se to stanje prevazidje?!

Bio sam u slicnoj situaciji. Opterecen i nervozan zbog ispita. A kad sam ih poloizo, yebo sam ko car :mrgreen:

procice te.
 
tacnije nije mi ni do cega.... :( upala sam u neki bedak bzvz, da li zbog ispitnog roka, gomile obaveza ili sta vec, jednostavno mi je sve tesko da uradim.... poslednjih par dana me mrzi da zivim bukvalno :( ... provodim pola dana, ako ne i vise na forumu.... :( i ranije sam imala te fazice, ali nikad mi nije bilo ovako da mi cak ni do sexa nije :eek:

dakle, da li ste nekad bili (a sigurno jeste) u nekoj slicnoj situaciji? i koji je najbolji i najbrzi lek da se to stanje prevazidje?!

"nije mi do sexa"!!?? :eek: Da li te reci mogu da idu zajedno,imaju li smisla?! :think:
 
a ne vidim što uvek mora da ti bude do seksa =/
osim toga, ako jedino visiš na forumu i učiš to znači da se ne pipkaš sa dečkom ni malo
a ako bi se pipkala možda bi otkrila i da ti jeste do seksa
izi
=)
 
Cek, ako sam dobro shvatio, ljudima treba biti uvek do seksa?
O, o, kanda sam iznenadjen..
Naravno, sad ste me provalili. Ne, nije mi uvek do toga..
Mislim da cu potraziti strucnu pomoc iz ovih stopa..

Cudna ta recenica, iz ovih stopa..
 

Back
Top