Dvoličnost

Uljavi ker

Početnik
Banovan
Poruka
32
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.
 
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.

Potpuno si u pravu. :ok:
 
Ko bre peva danke rusland? govori u svoje ime... Mnogi od nas nikad nisu bili guzolisci...

I da, i danas se smejemo hrvatima na danke dojčland... Kad je užasno jadno i smešno.
 
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.

Познато је како је немачка помогла хрватима и на који начин су дошли до независности.
Разлика између нас и њих је што смо ми далеко цивилизованији,па нећемо ваљда као комшије да геноцидом и погромом долазимо до неких циљева,да се спуштамо на ниво примитивних кољача без мозга па да нас после цео свет гледа као на неку примитивну багру.
 
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.

Mi ni nemamo nacionalni program, mi ne znamo šta ćemo sa sobom i sa svojom državom, ne znamo čemu stremimo i kuda idemo, ponašamo se poput gusaka u magli.
Bože al me sramota, a morala sam ovo napisati.
 
Sto te je sramota? Sramota treba da bude one koji ne mogu istini u ochi da pogledaju,a ovo sto si ti napisala je istina...

Pa sramota me što smo nacija bez inteligencije eto, sramota me što već 20 godina gledamo kako propadamo i kako i ker na nas diže nogu i kako ništa živo ne preduzimamo da izađemo iz ovih govana eto čega me sram.
Sramota me što se cela Evropa naslađuje našim slabostima a mi nemamo kapaciteta da to makar primetimo ako već ne možemo odmah da reagujemo i nešto hitno izmenimo.
Nije mene sramota zbog onih koje smo birali, sramota me što nemamo kapaciteta da ih smenimo i da jednom za svagda damo vlastima do znanja da ne mogu šetati narod ko ćoravog kera.
Vrtimo se u krug od nemila do nedraga i nikog nema da skikne, pa dosta više.
 
Poslednja izmena:
Познато је како је немачка помогла хрватима и на који начин су дошли до независности.
Разлика између нас и њих је што смо ми далеко цивилизованији,па нећемо ваљда као комшије да геноцидом и погромом долазимо до неких циљева,да се спуштамо на ниво примитивних кољача без мозга па да нас после цео свет гледа као на неку примитивну багру.

Cudno, ali svet nas je i pored toga dugo gledao (ili jos uvek gleda) kao bagru...
 
Mi ni nemamo nacionalni program, mi ne znamo šta ćemo sa sobom i sa svojom državom, ne znamo čemu stremimo i kuda idemo, ponašamo se poput gusaka u magli.
Bože al me sramota, a morala sam ovo napisati.

:ok: sto jes, jes. :neutral: prvo treba stvoriti program, pa ici po tom planu.... Sve nase komsije imaju nacionalne programe. a ne mi Srbi, kao sto ti rece, poput gusaka u magli.
 
Na zalost, mnogi su nas bas tako gledali, sav bonus iz 2. svetskog rata i vremena SFRJ smo 90 tih prokockali i dobili taj ruzni status, delimicno svojom krivicom a delimicno i zbog podmukle politike nekih zapadnih drzava.

Слажем се да су нас у огромној мери сатанизовали западни медији,али то не значи да смо злочиначка држава,што за комшијску земљу неби могло да се каже из разлога што је свима познато како су дошли до државе.
 
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.

To je naša politika...:roll:

Nije to samo naša politika, to je odlika mentalnog sklopa našeg naroda, ubrajajući tu i tebe... Ne znam što bi se zvanična politika razlikovala....
 
Слажем се да су нас у огромној мери сатанизовали западни медији,али то не значи да смо злочиначка држава,што за комшијску земљу неби могло да се каже из разлога што је свима познато како су дошли до државе.

Nikako nije u redu celu drzavu tj. ceo narod proglasiti zlocinackim ili genocidnim, to ne postoji, nije nikad bilo.

Nemci su bili sinonim zla dugo vremena, zbog nacizma, medjutim cinjenica je da je upravo njih bilo najvise medju dobrovoljcima koji su se u Spaniji borili protiv fasizma.
 
Nikako nije u redu celu drzavu tj. ceo narod proglasiti zlocinackim ili genocidnim, to ne postoji, nije nikad bilo.

Nemci su bili sinonim zla dugo vremena, zbog nacizma, medjutim cinjenica je da je upravo njih bilo najvise medju dobrovoljcima koji su se u Spaniji borili protiv fasizma.

Друго су немци,они су се цивилизовали за разлику од неких којима су раније помагали.
 
smejali smo se hrvatima, zafrkavali ih, kada su pevali danke dojčland

njima je ta nemačka dosta pomogla da izbore svoj nacionalni program = nezavisnost

A mi?
Mi danas pevamo danke rusland, kolektivno svršavamo na putina i svaki njegov dah, kao da nam je dao čitavu evropu da vladamo. Mi naš nacionalni program nismo ispunili = nismo integrisali Kosovo u ustavno-pravni poredak ove zemlje.

Rugala se sova senici kako ima velike oči, eto to je naša politika već 20 godina.

...veze..:roll:
 

Back
Top