CORSAIR ILI PQI

Hahahahhahahahha...Koje ste vi vune....

kao prvo chovek uporedjuje Corsair i PQI...Zar stvarno mislite da je Corsair koja se nalazi u poredjenju neka od extreme Corsair memorija???


Hahahahha

U pitanju Corsair value ram, koji je skuplji od PQI-a za 2 €, i isto toliko bolji....hahhahahah....
 
Nije naveo o cemu se radi, ali ako ima kes za
eXtrime Memory Speed (XMS) modul to je ono sto treba da uzme. A ako zeli Value Ram Rastamann se bar lepo ismejao!
U svakom slucaju bolje i u tom segmentu uzeti Corsair nego PQI.
 
rastamann:
Hahahahhahahahha...Koje ste vi vune....

kao prvo chovek uporedjuje Corsair i PQI...Zar stvarno mislite da je Corsair koja se nalazi u poredjenje neka od extreme Corsair memorija???


Hahahahha

U pitanju Corsair value ram, koji je skuplji od PQI-a za 2 €, i isto toliko bolji....hahhahahah....

Ovde kolko vidim covek uopste nije naveo konkretne modele, nego je pitao uopste izmedju Corsaira i PQIa! I uopste nevidim sta ti je tu smesno, osim sto se pravis pametan! Rastamann reko svoje, a ostali su ovce.
 
Kao prvo, ja se pravim pametan???
Tebi chasove u po dana ili noci mogu da drzim, tako da nije uopshte vredno svadjati se...

Sa druge strane, nisam se smejao choveku zato shto uporedjuje Corsair i PQI, vec sam se slatko ismejao kada je Frozen pomenuo XMS memorije...Da ga interesuje neshto u tom rangu, ne bi ni pomenuo chovek PQI...

A i za kraj, da, Frozen je u pravu za VALUE CORSAIR ili PQI...Corsair naravno...
 
rastamann:
Kao prvo, ja se pravim pametan???
Tebi chasove u po dana ili noci mogu da drzim, tako da nije uopshte vredno svadjati se...

Sa druge strane, nisam se smejao choveku zato shto uporedjuje Corsair i PQI, vec sam se slatko ismejao kada je Frozen pomenuo XMS memorije...Da ga interesuje neshto u tom rangu, ne bi ni pomenuo chovek PQI...

A i za kraj, da, Frozen je u pravu za VALUE CORSAIR ili PQI...Corsair naravno...

AJDE DECO NE SVADJAJTE SE DODJITE KOD CIKA KURA SVI PO JEDNU BOMBONU... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top