Dolazak Medvedeva, i sve u vezi toga

Da li je poseta Medvedeva plus ili minus za Tadića i ZES


  • Ukupno glasova
    89
  • Anketa je zatvorena .
Николић се претерано прави паметан. Ни Карлу дел Понте нико није љубио па се онда није жалио.
А знајући Славицу, боље што га није љубила јер би ту могло свашта да испадне. Ако неко страда нек' бар буде Бота.
 
Rusi pomazu samo ondak kad su dobri tri puta vise..

Izgleda da je tako.Kako se najavljuje,deo para od obećanih milijardu biće namenjen za železnice,metro i čini mi se za deonice koridora 10 i obilaznicu,ali Rusi traže da njihove firme budu upošljene.Takođe je već poznata priča oko gasa gde buduća firma za izgradnju gasovoda neće biti registrovana u Srbiji i nema poreza na ostvarene poslove.
Takođe NIS koji je u njihovom vlasništvu,uzima kredit od Moskovske banke.
Sve ovo liči da će Srbija služiti ruskim tajkunima za pranje para.
 
Николић се претерано прави паметан. Ни Карлу дел Понте нико није љубио па се онда није жалио.
А знајући Славицу, боље што га није љубила јер би ту могло свашта да испадне. Ако неко страда нек' бар буде Бота.

:klap::klap::klap::klap::klap::klap:
Уф.....Кад се сад нисам шлогиро.....Сложих се са тобом.:worth::worth::worth:
 
http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=150442

v150442p0.jpg


:dash: Skupština: Zašto predsednica nije poljubila Medvedeva :hahaha::hahaha::hahaha:

Poslanici Skupštine Srbije, shodno poslovnku, danas su počeli sednicu tražeći odgovore i objašnjenja kojasu uglavnom bila u vezi sa nedavnom posetom ruskog predsednika Dmitrija Medvedeva.

Parlamentarce je interesovalo "ko je koga poljubio prilikom potpisivanja sporazuma", čak i ko je gde sedeo u sali tokom svečane akaedmije povodom 65. godina od oslobođenja Beograda u Centru „Sava".

Najveći broj primedbi izneo je šef poslanika “Napred Srbijo” Tomislav Nikolić, zamerivši što potpisivanju jednog od sporazuma sa ruskom stranom nije prisustvovao ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić.

Lidera naprednjaka zanimalo je i što se predsednica parlamenta Slavici Đukić- Dejanović, posle potpisivanja jednog od sporazuma, “poljubila sa Tadićem , a nije i sa ruskim predsednikom”.

Najveću kritiku, Nikolić je uputio na adresu vladajuće koalicije koja je, kako je ocenio, loše organizovala posetu Medvedeva.

Odgovarajući na Nikolićeve primedbe, Đukić- Dejanović, je konstatovala da su "zvanične ocene i impresije Medvedeva veće nego što su njegove", a da njen poljubac sa Tadićem nije bio jedini, te da joj je prisnija relacija sa srpskim predsednikom.

“Meni je prisnija relacija sa predsednikom naše države, a vrlo uvažavam predsednika Ruske Federacije“, istakla je Đukić Dejanović i zahvalila se poslanicima zbog, kako je rekla, više nego dostojanstve atmosfere u kojoj su dočekali Medvedeva.

Poslanici “Napred Srbijo” zamerili su policiji što su građanima Srbije onemogućili da vide Medvedeva, navodeći da je nekome bio cilj da narod ne pokaže “koliku ljubav oseća prema Rusiji I Medvedevu”.

Šef poslanika G17 plus Suzana Grubješić zatražila je informaciju od protokola koji je bio nadležan za organizaciju svečane akademije povodom 65. godina od oslobođenja Beograda u Centru „Sava“ "kako se desilo da većina poslanika sedi na balkonu, a Nikolić u četvrtom redu, u neposrednoj blizini srpskog i ruskog predsednika".

Radikali su se interesovali za konkurs „Isac“ fonda za posetu Pragu i Briselu srednjoškolaca koji će se tamo upoznati sa funkcionisanjem NATO saveza i razlozima zašto Srbija treba da se priključi tom savezu, dok su poslanici Liberalno demokratske partije zatražili od nadležnih organa, povodom 17 godina od zločina u Sjeverinu, informaciju dokle se stiglo u otkrivanju počinioca tog zločina.

Poslanici Nove Srbije tražili su informaciju od Ministarstva zdravlja gde je nestalo 1,5 milijardi evra u zdravstvu, poslanici Demokratske stranke Srbije su ministra zdravlja Tomicu Milosavljevića, zbog poslednjih događaja u zdravstvu, a pre svega smrti pacijentkinje iz Kragujevca obolele od novog gripa, upitali da li je srpsko zdravstvo sposobno da odgovori na osnovnu ulogu, a to je, kako su istakli, zaštita zdravlja građana Srbije.

Oni su upitali i kada će biti nabavljene vakcine protiv novog gripa, iz koje će zemlje biti uvezene i da li resorni ministar može da garantuje pouzdanost tih vakcina.

Poslanici su posle pitanja nastavili pretres preostalih amandmana na Predlog zakona o dijaspori i Srbima van Srbije, a u dosadašnjem toku su od 125 podnetih amandmana razmotrili desetak.



tu bi skupstinu ja zakonom zabranio i onako nista ne radi...kad dodje glasanje svi glasaju kako se dogovore
a ovo je mlacenje prazne slame
 
Otkud znaš da je nepriznata? Da nisi psihijatar sa boljim statusom u stručnoj javnosti pa možeš da proceniš?
Žena je profesor univerziteta a u udruženju psihijatara Srbije se kotira više nego dobro ... ali nebitno, vidim da sve znaš i bez moje intervencije :lol: :lol: :lol:
Ма котира се - одлично.
Током 90-их за време Слобе (коме је била лево моодо), толике људе је направила на психијатријске случајеве. У Крагујевцу су кренули да је линчују. Једва је кордон полиције извукао из клиничког центра и одвео на сигурно кроз велику масу огорчених грађана.
И сада је највећи заговорник - не мрачним 90-им - БоТа ... вратио на велика врата у политику тј. власт, још се и љубе. Чиста патологија ! Не зна се ко је већи - случај за посматрање !
 
Ма котира се - одлично.
Током 90-их за време Слобе (коме је била лево моодо), толике људе је направила на психијатријске случајеве. У Крагујевцу су кренули да је линчују. Једва је кордон полиције извукао из клиничког центра и одвео на сигурно кроз велику масу огорчених грађана.
И сада је највећи заговорник - не мрачним 90-им - БоТа ... вратио на велика врата у политику тј. власт, још се и љубе. Чиста патологија ! Не зна се ко је већи - случај за посматрање !

Bas tako! Tako nesto sam i ja cula da uopste nije dobar profesor a ni neki poznat lekar.:ok::ok::ok:
 
Ма котира се - одлично.
Током 90-их за време Слобе (коме је била лево моодо), толике људе је направила на психијатријске случајеве. У Крагујевцу су кренули да је линчују. Једва је кордон полиције извукао из клиничког центра и одвео на сигурно кроз велику масу огорчених грађана.

Sve to stoji ali nismo pričali o građanima i njihovom doživljaju Slavice nego o udruženju psihijatara ;) :)
 
Bas tako! Tako nesto sam i ja cula da uopste nije dobar profesor a ni neki poznat lekar.:ok::ok::ok:
Она је увек била само позната политичарка ... по вокацији лекар.
Sve to stoji ali nismo pričali o građanima i njihovom doživljaju Slavice nego o udruženju psihijatara ;) :)
Ајде размисли. Милошевићев режим у коме је госпођа сармица у врху спс-а. Па нормално је да ће да буде цењена и по својој професији, без обзира какав је лекар. Нормално је да ће да буде врло цењени члан друштва психијатара Србије, чак и председник истог, ако треба .... јер ће сви покушати да јој се увуку у б*љу ... због политичке моћи, а не доказаних резултата у струци.
И сада је опет госпођа сармица васкрсла, опет је у политичком врху, председник парламента, трећи човек у земљи. Опет се дешава оно исто увлачење у б*љу. Овај пут мало другачије .... 'демократско' !
 
Нормално је да ће да буде врло цењени члан друштва психијатара Србије, чак и председник истог, ако треба .... јер ће сви покушати да јој се увуку у б*љу ... због политичке моћи, а не доказаних резултата у струци.

Slažem se ali treba postati lekar što nimalo nije lako pa treba specijalizirati pa magistrirati pa doktorirati a niko ne može da ospori da je to uradila daleko pre nego što je SPS nastao. Ako uporediš broj lekara u Srbiji sa brojem lekara koji imaju doktorsku diplomu i toliko visoke kvalifikacije onda je to dovoljno za respekt bez obzira na sve ostalo i na njen način napredovanja u politici koji je, kako se priča, ogavan ...
 
Slažem se ali treba postati lekar što nimalo nije lako pa treba specijalizirati pa magistrirati pa doktorirati a niko ne može da ospori da je to uradila daleko pre nego što je SPS nastao. Ako uporediš broj lekara u Srbiji sa brojem lekara koji imaju doktorsku diplomu i toliko visoke kvalifikacije onda je to dovoljno za respekt bez obzira na sve ostalo i na njen način napredovanja u politici koji je, kako se priča, ogavan ...

I to u Kragujevcu...ma hajte!:roll::roll::roll:
 
I to u Kragujevcu...ma hajte!:roll::roll::roll:

Što tako potcenjivački? To što je na Pravnom fakultetu u Kragujevcu izbila jedna afera ne znači da godinama unazad na tom Univerzitetu niko ništa ne radi i ne uči.

A vezano za Slavicu - nije studirala u Kragujevcu nego u Beogradu, toliko o informisanosti sa tvoje strane :D A ti kad znaš da kritikuješ postigni toliko, makar i u Kragujevcu, pa onda vrti očima ;) :mrgreen:
 
Što tako potcenjivački? To što je na Pravnom fakultetu u Kragujevcu izbila jedna afera ne znači da godinama unazad na tom Univerzitetu niko ništa ne radi i ne uči.

A vezano za Slavicu - nije studirala u Kragujevcu nego u Beogradu, toliko o informisanosti sa tvoje strane :D A ti kad znaš da kritikuješ postigni toliko, makar i u Kragujevcu, pa onda vrti očima ;) :mrgreen:

Ja sam postigla i vise, nego zna se da je u Kragujevcu najgori klinicki centar koji ne vredi ni crvljive sljive, neka ti to kazu lekari iz BG!
 
Pa ja se ne muvam preko stranaka tako da mozda i nece da se cuje, za razliku od nekoh nekvalitetnih ciji se CV "okiti" nepostojecim uspesima!:evil:

Dobar izgovor para vredi. Rekoh - žena je imala doktorat pre nego što je SPS nastao i pre nego što je SPS nastao je dobila posao profesora na fakultetu. Kad dobiješ svoj javi se, za to ti ne treba stranački angažman ;)
 
Slažem se ali treba postati lekar što nimalo nije lako pa treba specijalizirati pa magistrirati pa doktorirati a niko ne može da ospori da je to uradila daleko pre nego što je SPS nastao. Ako uporediš broj lekara u Srbiji sa brojem lekara koji imaju doktorsku diplomu i toliko visoke kvalifikacije onda je to dovoljno za respekt bez obzira na sve ostalo i na njen način napredovanja u politici koji je, kako se priča, ogavan ...
Пази, специјализација, магистеријум и докторат не значе а приори да је неко - добар, врстан лекар. Теорија је једно - пракса је друго !
У сваком граду, у сваком месту, зна се - ко је добар, стручан лекар. Једноставно, народ о њему прича. Ето ви жене, када дође тренутак да се породите, тражите да вас тај и тај доктор породи ... зашто ? Тако је и на хирургији, ортопедији, урологији ... у свакој области медицине .... за тог и тог доктора влада мишљење да је најбољи. Одређени хирург уопште не мора да буде доктор медицинских наука, али се људи грабе да их баш он оперише.
Елем, пре пар година сам имао лично искуство. Био сам код докторке, доктора медицинских наука. Престравила ме је као никада нико у животу. Направила је да су ми бубрези буквално отказали, моментално да идем у клинички центар ... Помислио сам да ми не гине дијализа ... преживео неописиви ужас. Отишао, прегледали ме, бубрези у реду, нормално функционишу. У питању јака прехлада од промаје, запаљење мокраћних канала. Али онај шок, трауму коју ми је приредила никада нећу да заборавим.
Како један доктор медицинских наука може пацијенту да саспе у лице да је дијагноза та и та ... на основу лабораторијских резултата ? Ваљда морају да се ураде и додатни прегледи и анализе да би се на крају рекло ... бубрези вам не функционишу :dash:
 
Пази, специјализација, магистеријум и докторат не значе а приори да је неко - добар, врстан лекар. Теорија је једно - пракса је друго !

Nisam ni rekla lekar nego stručnjak. Kad neko napiše određeni broj radova potreban da magistrira i doktorira onda je taj samim tim na nekom višem stručnom nivou od običnog lekara koji ima samo završen fakultet i eventualno specijalizaciju i više se ceni u krugovima svojih kolega. Kakva je u praksi ne znam i to nije bila tema razgovora ... nadam se da neću imati potrebe da proverim :lol:
 
Dobar izgovor para vredi. Rekoh - žena je imala doktorat pre nego što je SPS nastao i pre nego što je SPS nastao je dobila posao profesora na fakultetu. Kad dobiješ svoj javi se, za to ti ne treba stranački angažman ;)

Sta da postignem? Kao onaj profesor sa niskog Univerziteta, ne znam sad kako se zvase, sto je kod njega Mira Markovic doktorirala? Neka, hvala, takav "uspeh" mi ne treba i ne preporucujte mi stranacke "recepte", to vreme je proslo drugarice!:cool::cool::evil:

A drugo, meni je jasno zasto zatucani SPS brani takve kadrove, al' mi nije jasno kako EU i demokratski nastrijeni mladi DS-ovci brane Slbin prevazidjeni model? Kad se preobraziste toliko, ja mislila da je sve samo interes, a ono bila i ideologija u pitanju?:eek:



Пази, специјализација, магистеријум и докторат не значе а приори да је неко - добар, врстан лекар. Теорија је једно - пракса је друго !
У сваком граду, у сваком месту, зна се - ко је добар, стручан лекар. Једноставно, народ о њему прича. Ето ви жене, када дође тренутак да се породите, тражите да вас тај и тај доктор породи ... зашто ? Тако је и на хирургији, ортопедији, урологији ... у свакој области медицине .... за тог и тог доктора влада мишљење да је најбољи. Одређени хирург уопште не мора да буде доктор медицинских наука, али се људи грабе да их баш он оперише.
Елем, пре пар година сам имао лично искуство. Био сам код докторке, доктора медицинских наука. Престравила ме је као никада нико у животу. Направила је да су ми бубрези буквално отказали, моментално да идем у клинички центар ... Помислио сам да ми не гине дијализа ... преживео неописиви ужас. Отишао, прегледали ме, бубрези у реду, нормално функционишу. У питању јака прехлада од промаје, запаљење мокраћних канала. Али онај шок, трауму коју ми је приредила никада нећу да заборавим.
Како један доктор медицинских наука може пацијенту да саспе у лице да је дијагноза та и та ... на основу лабораторијских резултата ? Ваљда морају да се ураде и додатни прегледи и анализе да би се на крају рекло ... бубрези вам не функционишу :dash:

Upravo tako, al' ne vredi da objasnjavas zadojenim komunisticko-slobistickim glavama!:lol:
 
Poslednja izmena:
Nisam ni rekla lekar nego stručnjak. Kad neko napiše određeni broj radova potreban da magistrira i doktorira onda je taj samim tim na nekom višem stručnom nivou od običnog lekara koji ima samo završen fakultet i eventualno specijalizaciju i više se ceni u krugovima svojih kolega. Kakva je u praksi ne znam i to nije bila tema razgovora ... nadam se da neću imati potrebe da proverim :lol:
Нормално је да се магистеријум и докторат више цене у струци. Зна се колико је стручних радова, књига, потребно објавити да би се стекла ова звања.
Али све то није једино меродавно да би се неко прогласио, сматрао за - стручњака.
Најбољи доказ да је неко стручњак су - пацијенти, тј. њихов број. Када велики број пацијената тражи и иде код једног лекара, то је доказ какво мишљење влада о њему и са коликим поверењем се иде код истог.
А то какав је стручњак госпођа сармица у пракси, не желим никоме да проверава ;)
 
Nisam ni rekla lekar nego stručnjak. Kad neko napiše određeni broj radova potreban da magistrira i doktorira onda je taj samim tim na nekom višem stručnom nivou od običnog lekara koji ima samo završen fakultet i eventualno specijalizaciju i više se ceni u krugovima svojih kolega. Kakva je u praksi ne znam i to nije bila tema razgovora ... nadam se da neću imati potrebe da proverim :lol:

Ma nije tacno, danas se na vezu i preko stranaka sto odlicno znas, ako ne zalim te, sve da srediti, ali kvalitet je 0, a praksa je najbitnija i ne drobi vise o cemu ne znas!:rtfm:
 

Back
Top