Regresoterapija, vasa iskustva

alex radovic

Početnik
Poruka
16
Regresoterapija me zanima vec duze vreme. Citam razne knjige, mada ih, kod nas, ima vrlo malo, proucavam i radim, na neki svoj nacin...interesuju me iskustva drugih ljudi, ne mora da bude vezano za pitanja zivota i smrti...mislio sam da napisem...za pitanja reinkarnacije, t.j. proslih zivota i veze sa ovim, veze sa odredjenim ljudima ili odredjeni problemi, koji se resavaju regresoterapijom, vec i ...mogucnosti usavrsavanja...na primer i u ljubavi, vezama, poslu, u duhovnosti, umetnosti...znam dosta ovakvih slucajeva....itd...kao i zasto postoji nekakav strah ili neodlucnost, kod ljudi, ako to vec mnogo moze da pomogne...da li ljudi smatraju da su ludaci ako idu kod regresoterapeuta, pa im neprijatno...
 
Citao sam razne slucajeve regresoterapije, nekad ljudi imaju neke strahove, ili ih nesto boli, emotivno, neki prosli zivoti, pa da napisem poslednju seansu koju sam radio, mozda je interesantna za razmatranje, mozda nekako drugacija, da ovo ne boli, nego moze da bude i korisno i zabavno...
Pa, evo, jedna seansa,od prekjuce.. t.j.samo mali deo, jer me posebno interesuje KAKO novi SPA – CENTAR DELUJE NA MUSKARCE,t.j. na muskarca.
Malo uputstvo…dobio sam, na poklon, prilikom jedne od prethodnih seansi, novi SPA – CENTAR,od gospodje Z, t.j. od njenog andjela. Za buduce goste koji dolaze na seanse regresoterapije. Kao nesto posebno, ali posebno za zene! Hvala im.
.Igrom slucaja, prvi muskarac koji je to isprobao je svrseni student medicine, pa imacu i strucan pogled na ovo:
…da skratim pricu oko dolaska, izlaska iz tela…vecina zna kako funkcionise R.T…dolaska u Spa – centar, prva je voda, sa vilama, jezerce…i ON ULAZI…prva reakcija…njemu je malo hladnjikava, ta voda…(njoj, Z. to nije bilo), bistra je, lepa…pitam, jel mnogo hladna, ako nece, ne mora da ulazi…pa nije…osecam nesto…ide odozdo, iz stopala…ka stomaku….lepo je, osvezava…i…pravi mi biser…kakav biser, pitam…pa lep i SKUPOCEN…u stomaku…uglacan, sa svih strana…da vidim gde tacno…nije zeludac…u nivou pupka je..i on SJAJI! A ja mogu da ga aktiviram…da biserno sjajim…i onda sam – LEP! Kao deo nakita…biserne ogrlice…mindjuse..ali ovo je nakit KOJI IMAS – STALNO!..u sebi…i, onda si lepsi…samo se skoncentrisem…kad hocu da ga aktiviram…vise je zenski lepo..aha, i koza mi je glatka…i…sjaji…prodje to i kroz glavu….ok, posto smo radili neke sasvim druge realizacije, ovo samo da proverim da li funkcionise i kako sa muskarcima, pa malo zurimo..idemo do druge vode…
Termalna voda, u pecini…leze u bazen, ali mu je mali…ok, kazem, pa smanji se, to smo vec radili…i on se smanji…potopi se ceo, malo viri glava…pitam ga kako se oseca…i ovde ide od stopala ka gore…topla je, lepo…kao za zdravlje..ali i SNAGU…POTPORU…na skelet deluje najvise…i misice…kazem mu da proba da vidi kako deluje na oci, imam ideju, odavno, da lecim ljude i od dioptrije, da ne nosi naocare, …aha, pa moram da otvorim oci, da mi voda dodiruje oci…evo, otvaram…AUUUU, KAD SE OTVORE OCI…ONDA SE – SVASTA – VIDI!!! I popadasmo u smeeeeeh, obojica. Kidanje!…Kakva mudrost! Ili konstatacija….pa, plitko je, ali je puno nekih vila…ove su vodene vile i…izduzene…manje jasno definisane…po obliku…mogu da menjaju oblik…i pored su jos neka bica…isto mala, kao neke zvezdice…kruzici…sitno…kao neki su kao spirale i menjaju oblik…kao bakterije…eto, dodiruju me, miluju, maze me…ONI SU TA VODA…ta ziva bica…kao svetlost…ok, a da probamo da lece malo oci…evo, sad nesto ide, kao neka svetlost…u oko, ali ne mogu oba odjednom, samo jedno…sad sam unutra, u oku…auuuu, ovo nisam nikad video…oko iznutra…iza roznjace…i kako se prelama ta svetlost…ok, kazem, ajde da pustimo da deluje tacno gde treba, da se ispravi dioptrija…i desava se nesto, na nekom mjestu, ali smo ubrzali…malo drugo oko…pa vazduh…kaze da oseca da i vazduh, to isparenje, je isto lekovito…oseca kako ga ispunjava, pluca…grudi…ok, idemo dalje, kasno je, prosla je proooooduzena seansa, ovo ce mo sledeci put, ako hoce…aha, kaze ima jos neke prostorije, u toj pecini…dobro, kazem, sledeci put, da odemo do trece vode za ciscenje od crne magije i dosta za danas…ide on…vidi dugu, stane na nju…po sredini je vodopada…ne secam se jel bila kod Z, ova duga…on po njoj skakuce, igra se, zeza se…osecaj avanturisticki…a ja bih da zavrsimo seansu, ovako moze ceo dan i noc, kao malo dete…ok, ulazi pod vodopad, oseca nekakvo oslobadjanje, lakocu, lak je kao perce…gotovo, dosta za danas, aha…naravno, za usput, za poneti, suvenir, flasa sa te tri vode…donosi mu njegov andjeo, isto sa nekom narandzastom masnicom okolo, kao kod Z…..hahaha…smeh…sta je sad…pa, moj andjeo je nekako…onako…sav je feminiziran…ima dugacke trepavice…smesan mi je…ok, eto, samo sam hteo da vidim koliko je ovo lepo i korisno za muskarce…i zakljucujem…deluje…mozda jedino ta prva voda, za lepotu, …mada sa biserom, skupocenim…i nije bas za bacanje…
pozdrav...
nadam se saradnji, u vidu,,,kakve gluposti...neki citati iz Biblije kako je toonako, malo ili mnogo...zaludjivanje...itdd...
 
Postavicu nekoliko linkova na yutoube, sa seansama nehipnoticke regresoterapije,
mislim da mozoe da bude interesantno i korisno, da se dozivi i licno, kod svoje kuce,
a pogotov informativno, kako to moze da izgleda.
Naravno, ukoliko admin smatra da ovome nije mesto ovde, kao necija reklama, ok, ne bih vise da pisem po ovom forumu.
pozdrav



ulazak u srce
 
da malo osvezimo temu sa licnim iskustvima sa regresoterapije.
chatovanjem, preko neta.
sa andjelom put u svoje srce do Nad Duse, i zabave, sa njim.

[ 10:14:43 PM] alex radovic: pitaj ga ( andjela) jel mozemo da idemo i gde prvo… kod Nad duse u srcu ili kod Narasinhadeva
[ 10:15:50 PM] G.P.: U srcu, to prvo
[ 10:15:59 PM] alex radovic: vazi
[ 10:16:02 PM] G.P.: sta li je to ?
[ 10:16:07 PM] alex radovic: onda ga zamoli da te smanji i da te uvede u srce a ti pisi kako se osecas i sta dozivljavas
[ 10:16:27 PM] G.P.: Moje ?
[ 10:16:29 PM] alex radovic: da
[ 10:16:33 PM] G.P.: moje srce?… ok… AUH
[ 10:16:50 PM] alex radovic: pa moze i tudje, ali tvoje je tvoje
[ 10:16:56 PM] G.P.: sada cu da prolupam… ok
[ 10:16:59 PM] alex radovic: i ti si tu… u tvom srcu… pa da realizujes sebe u potpunosti… kao dusa… hahaha
[ 10:17:35 PM] alex radovic: pa citala si i znas da nije nista strasno ni opasno
[ 10:17:41 PM] G.P.: Ja pomislih u necije… ma ok je
[ 10:17:55 PM] alex radovic: pa ok, posle mozes i u moje… ili necije… andjeosko… ali prvo u tvoje
[ 10:18:23 PM] G.P.: ok, idemo, polako… hej samo da ponovim… smanjujem se i ulazim u moje srce ,uz pomoc andjela ?… to je to ?
[ 10:20:02 PM] alex radovic: pa da, kao pre sto smo radili… kad si gledala svoje telo sa strane… znaci izadjes iz tela… pa te andjeo smanji… nemas sta da brines… dusa moze to… da bude manja od atoma i veca od univerzuma
[ 10:20:54 PM] G.P.: ako izadjem izadjem ako ne neka vidi sta ce
[ 10:21:04 PM] alex radovic: ma on ce da te vodi… ti samo uzivaj
[ 10:21:17 PM] G.P.: idemo… sada cu
[ 10:23:10 PM] alex radovic: jel ste se smanjili
[ 10:23:14 PM] G.P.: da
[ 10:23:19 PM] alex radovic: i kako izgleda… sta vidis
[ 10:23:22 PM] G.P.: sicusna… i vec jesam u svom srcu… toplo mi je jako
[ 10:23:49 PM] alex radovic: ok i sta vidis… jel si sa andjelom zajedno
[ 10:24:07 PM] G.P.: ne
[ 10:24:14 PM] alex radovic: ok, kako se osecas osim sto je toplo
[ 10:24:27 PM] G.P.: da li treba
[ 10:24:35 PM] alex radovic: i sta vidis… sta da li treba
[ 10:25:07 PM] G.P.: prvo ,sve je svetlo… da li treba da je i andjeo u mom srcu
[ 10:25:35 PM] alex radovic: pa treba
[ 10:25:37 PM] G.P.: on vec jeste uvek
[ 10:26:07 PM] alex radovic: pitaj ga jel dalje idete zajedno
[ 10:26:09 PM] G.P.: sada sam malo otsutna
[ 10:26:11 PM] alex radovic: ili ti ides sama
[ 10:26:13 PM] G.P.: malo se cudim… nisam zbunjena
[ 10:26:23 PM] alex radovic: pa slobodno se cudi… i ti si mala Alisa… u zemlji cuda
[ 10:26:43 PM] G.P.: samo mi je i on je samnom
[ 10:26:51 PM] alex radovic: u tvom srcu kao zemlji cuda
[ 10:27:03 PM] G.P.: cudno mi je… nije ni usko… ali neobicno
[ 10:27:20 PM] alex radovic: to je tvoje srce… da vidis sta sve ima unutra
[ 10:27:33 PM] G.P.: mislila sam da ce biti crvene boje… nije… sjajno je… nesto sija… sunce… malo sunce… i od toga mi je toplo… ali nije skuceno
[ 10:28:21 PM] alex radovic: kako se sosecas…… : imas veliko srce
[ 10:29:04 PM] G.P.: nekao je siroko ,pa ja sam sicusna… bas kao alisa
[ 10:29:16 PM] alex radovic: super… pa uzivaj… i istrazuj… kao malo dete
[ 10:29:33 PM] G.P.: razgledam,malo okolo… ali ne vidim nista osim svetla… da li treba
[ 10:29:59 PM] alex radovic: pa treba… da vidis Nad dusu
[ 10:30:11 PM] G.P.: da vidim jos nesto
[ 10:30:14 PM] alex radovic: verovatno je u centru sunca… pa idi tamo
[ 10:30:29 PM] G.P.: moram da udjem… u centar
[ 10:30:43 PM] alex radovic: mozes i sa andjelom… ako se bojis sama
[ 10:31:33 PM] G.P.: sada mi je malo cudno… u centru sedi opet neko
[ 10:32:02 PM] alex radovic: ok, pa pozdravi se sa njim… i daj mu neko cvece
[ 10:32:14 PM] G.P.: ne mogu da vidim bas… ali mi se cini opet neko .sada bljesti ,belom svetloscu… osoba je… da jeste… To je ona ista osoba sa kojom sam se srela nekada u snu… bela brada i sve belo i sljasi beloplavkasom svetloscu… Da sada vidim dobro… ,smesi se… ponavlja se isto… ponovo mi pokazuje da treba da pridjem… ja sam opet malo utrgnita ,onako ,ne uplasena ,nego ,vise kao da imam strahopostovanje… da ,sada prilazim… Poklon da ,neke mirisne stapice… GD IH SADA IZMISLIH <TO JA KAZEM I neko cvece… JAKO JE PRIJATAN… I zraci… smeje se blago… ja prilazim i grlim ga jako cvrsto… jos sam malo utegnuta ali vec pocinjem da seopustam potpuno… sada samo da vidim sta… cu dalje… kao da trba nesto da mi kaze… ili da… jos sam kod njegovih nogu… sedim… glava mi je na krilu
[ 10:39:40 PM] alex radovic: ok, jel osecas njegovu energiju… i LJUBAV… I ZASTITU
[ 10:39:48 PM] G.P.: da… jako i mocno… bas mocno… i taj osmeh… neverovatan
[ 10:40:30 PM] alex radovic: ok, pusti neka te to potpuno prozme do kraja i da i izlazi kroz tebe… kad se napunis skroz… i da se smejes kao i on
[ 10:41:47 PM] G.P.: treba malo jos da budem… kaze mi… on
[ 10:42:11 PM] alex radovic: sve dok to ne realizujes kao svoje licno iskustvo u potpunosti
[ 10:42:22 PM] G.P.: i drzi me sada za ruke i kaze .bas si mila m… i draga… i da se opustim ,i on to kaze… vec sve popusta… i ja sam sada kao beba mala… u zagrljaju zasticena… samo jos moram da budem tu… jos malo… ok ?
[ 10:43:51 PM] alex radovic: ma naravno… tu cemo da budemo sa njim… jos neko vreme… :necemo da zurimo
[ 10:44:28 PM] G.P.: dok ne osetim ,onu pravu ,pravcijatu ,univerzalnu ljubav ,kaze mi
[ 10:44:35 PM] alex radovic: pa da… u potpunosti
[ 10:44:42 PM] G.P.: meni nije to tesko
[ 10:44:48 PM] alex radovic: ako treba i celu noc
[ 10:45:14 PM] G.P.: pa sada ,moze… ti odspavaj malo… dok se ja baskarim u sopstvenom srcu
[ 10:45:51 PM] alex radovic: hahaha… hoces da te ostavim 5, 10 minuta
[ 10:46:15 PM] G.P.: i to u prisustvu nekoga ko je mio i pun ljubavi… ok
[ 10:46:37 PM] alex radovic: vazi… ostavljam te sa njim… 10 minuta… pa se javljam
[ 10:48:04 PM] G.P.: evo malo predavanja… nema straha ,ne postoji… postoji samo ljubav… pokusaj da je osetis
[ 10:48:48 PM] alex radovic: pa osecam i znam… sve jeste samo ljubav
[ 10:49:03 PM] G.P.: da… sada sam u krilu… Jako me voli… sada sam u zagrljaju sa njim kao sa andjelom… i jako ga grlim… i tako se ,opet na neki nacin punim
[ 10:50:41 PM] alex radovic: jel osecas da strah ne postoji stvarno… samo ljubav… na neki nacun… mada znam to stanje potpune ,univezalne ljubavi… sada postajem Radost… uvek se tako zavrsi kod mene… prvo sam bila kao buda… sada sam malo nestasnija… sada idem okolo i kao da se igram… stalno sam kao dete… ALISA<PRAVA… Ma vec pravim nered tamo… skakucem… jurcam se… ne znam ,da od srece… potpuno sam slobodna… Pa to je jako sirok prostor… ima mesta za igru
[ 10:55:19 PM] alex radovic: pa kao mali veliki univerzum
[ 10:55:32 PM] G.P.: pa tako nesto
[ 10:55:52 PM] alex radovic: sada mozes i nesto da stvaras… kroz igru i zabavu i radost
[ 10:56:00 PM] G.P.: sve vise i vise sam opustena… pa taman htedoh da kazem ,vec kao i da letim po tom prostoru… labdim… kao ptica ,leptir… igram se i radujem… ali je tako… Potpuno sam kao malo dete kada je recimo kod nekoga koga jako voli ,ko mu sve dipusta i uziva u njegovim nestaslucima… nista nije zabranjeno… sve je dozvoljeno
[ 10:58:43 PM] alex radovic: znaci mozes potpuno da budes – SVOJA… ONO STO SI ODUVEK VOLELA I ZELELA
[ 10:59:00 PM] G.P.: Pa ne mogu ovde da ostanem vecno
[ 10:59:23 PM] alex radovic: KO KAZE DA NE MOZES… mozes i vecno
[ 10:59:31 PM] G.P.: moram i da zavrsim valjda ovu pricu
[ 10:59:35 PM] alex radovic: i jos i da se podelis… ili multiplikujes
[ 10:59:46 PM] G.P.: Pa mozda i mogu
[ 10:59:56 PM] alex radovic: pa probaj… da se podelis… i da budes 3 ALISE… ZAJEDNO
[ 11:00:08 PM] G.P.: Da ,oduvek sam zelela slobodu ,u pravu si
[ 11:00:11 PM] alex radovic: ALI I ODVOJENO… DA VIDIS I TU ZABAVU… SA NAD DUSOM… U SRCU… I TO SVOM SRCU
[ 11:00:26 PM] G.P.: kako
[ 11:00:39 PM] alex radovic: pa lepo… pitaj nekog da ti pomogne… nad dusu
[ 11:01:12 PM] G.P.: vec vidim tri preslatke devojcice kako prave haos
[ 11:01:19 PM] alex radovic: hahaha
[ 11:01:27 PM] G.P.: jedna sedi na glavi
[ 11:01:28 PM] alex radovic: posle cu ja morati da sredim… da vratim sve na svoje mesto… hahaha
[ 11:01:59 PM] G.P.: druge jurcaju
[ 11:02:29 PM] alex radovic: jel osecas da si sve to – TI… SVE TRI
[ 11:02:35 PM] G.P.: pa daj ,ovo je pomalo sve Da… isto ,nekako ,CUDNO ALI JE TAKO… Prosto ja u tri izdanja,triplikat
[ 11:03:26 PM] alex radovic: i jel uziva i Nad dusa?… SA VAMA
[ 11:03:38 PM] G.P.: samo se smeje i gleda… i uziva… pa to su samo slatka deca… doduse malo nestasna ali nisu nevaljala… rekla bih radosna… da radosna su, ziva i zivahna… nauzivah se… i sada sam tek potpuno ,bas ,potpuno opustena… sasvim… sada se spajam i jedna sam… i andjeo kaze da je dosta… i ja se penjem… sedam u krilo
[ 11:06:49 PM] alex radovic: pitaj Nad dusu jel mozes da spavas kod njega i da dodjes cesce
[ 11:06:51 PM] G.P.: i ljubim se… mogu… kad god pozelim… da… uvek… i da mogu tu da dodjem kada budem umorna i neraspolozena da se odmorim i uzivam… kao u najvecem hramu koji postoji
[ 11:08:31 PM] alex radovic: super
[ 11:08:37 PM] G.P.: da… kao da sam .nemam poredjenje… ne mogu da uporedim… sa nicim… bas sad
[ 11:09:31 PM] alex radovic: ok, pa sada si realizovana cista dusa
[ 11:10:07 PM] G.P.: znaci ,potpuna sloboda,radost ,neka milina i radost sto nekome pricinjavam radost
[ 11:10:21 PM] alex radovic: pa da, cista LJUBAV
[ 11:10:36 PM] G.P.: nekako zajednicko uzivanje… to je to… sada pozdrav… ljubimo se i grlimo… on mi ljubi rucice .celo ,ja njega u obraze i ruke… i izlazim polako ,sa andelom… I tu smo ,odakle smo i posli… to je to… CUdno
 

Back
Top