Morsko prase....

Poruka
21
Poklanjam morske prasice... Odrasle... Moze i cela familija od 8 zenki i jednog glavnog muzjaka... A moze i posebno po komadu poklon... pozovite... 063 616 813.... Samo odgovornim i pravim ljubiteljima morskih prasica.....
 
Poslednja izmena:
Ja bih voleo da imam veliku porodicu morskih prasica, imam i lepu prostorijicu 2m x 1.5m visine oko 2 metra gde planiram da premestim iz akvarijuma i moje prasice (dve zenke i muzjak) kad se okote i kad se prosiri familija.
Odakle ste vi?
 
Dosta je daleko Trstenik od mene. Nista onda.

"A zasto je vama potrebna velika porodica ako nije problem da mi kazete...... Jel se vi bavite prodajom malih ili sta vec...?????"

Neprodajem morske prasice, nemam ih puno, to su mi kao ljubimci. Sta ja znam, imam prostora da ih drzim i volim kad imam puno ukrasnih zivotinjica, pogotovo kad imaju mlade i kad ih gledam kako rastu :)

Hvala u svakom slucaju. Pozdrav
 
Pozdrav svima ,

Juce smo kupili morsko prase. U pocetku je bio jako uplasen i nije hteo da izadje iz kutije ali smo ga mazili i sada je mnogo pitomiji. Danas je poceo da ispusta neke tihe zvuke kada sam ga izvadila da ga mazim i nakon toga je nastavio da" prica"... Interesuje me kako da raspoznam kada je zadovoljan, a kada ispusta zvuke jer mu nesto treba....?
 
Ja sam imao morsko prase pre nekoliko godina. Uglavnom je ispustao zvuke(nesto kao"piu, piu") kad bi cuo da dolazim iz skole.Cim bih otvorio vrata od dvorista on bi to odmah osetio i poceo da pisti. Verovatno je cekao da dobije nesto da jede. Malo me je nervirao zato sto nije dozvoljavao da ga pipkamo. Stalno je bezao.
 
Pozdrav svima ,

Juce smo kupili morsko prase. U pocetku je bio jako uplasen i nije hteo da izadje iz kutije ali smo ga mazili i sada je mnogo pitomiji. Danas je poceo da ispusta neke tihe zvuke kada sam ga izvadila da ga mazim i nakon toga je nastavio da" prica"... Interesuje me kako da raspoznam kada je zadovoljan, a kada ispusta zvuke jer mu nesto treba....?

Ma netreba da se brines o zvucima koje prase ispusta. Treba da uzivas u njemu :)
Glavni zvuk je ovaj
i znaci da prase hoce da mu das hrane. Sa m. prasicima neces morati da mislis da li je gladan ili nije posto kad je gladan obavestice te :)

Gajana
Malo me je nervirao zato sto nije dozvoljavao da ga pipkamo. Stalno je bezao.

Hehe... ima raznih morskih prasica,ali gotovo svi se mogu jako brzo priviknuti na ljude. Ako mu se posveti paznje moze biti jako pitom. Ja sada imam jednu veliku mazu, neplasi se mene uopste, cim me vidi pocne da "pijuce" i dozvoljava da se mazi i ceska z:p

Katjunchica, ako te bas brinu svuci koje prasence ispusta snimi neki audio ili jos bolje video pa cemo zajedno ovde analizirati situaciju :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top