o muskarcima

cesto se cuje kako su neemotivni bla bla...
gde je tu istina? koliko su zaista emotivni i koliko to zaista pokazuju...a kolikovodjeni egom, sujetom i muskom tastinom...
i kako to deluje na zenski svet....

Mislim da su mnogo emotivniji nego zene,ali da zene bolje vladaju svojim emocijama.Verovatno zato muskarci teze ulaze u 'emotivne veze'( :rotf:...eto sad i ja uzeh termin koji mi je odbojan).Verovatno im je odtuda i potrebno razdvajanje ljubavi i sexa.Predpostavljam da se tada stvari isuvise komplikuju i postaju 'nesigurne'.Naravno,sve ovo je grubo uopstavanje.Postoje i zene koje na taj nacin reaguju na vlastitu emocionalnost,ali je prosto to cesci slucaj kod muskaraca.

Ego,sujeta,tastina...to je vec nesto od cega mogu da 'boluju' oba pola.
 
cesto se cuje kako su neemotivni bla bla...
gde je tu istina? koliko su zaista emotivni i koliko to zaista pokazuju...a kolikovodjeni egom, sujetom i muskom tastinom...
i kako to deluje na zenski svet....

Verovatno ima od svakakve fele muskaraca...:mrgreen: Ja mislim da se ti ne emotivni u stvari plase da ne budu povredjeni...Mozda kukavice? :mrgreen: No,salu na stranu ja mislim da umeju da budu duboko emotivni,da umeju da puste i suzu pred nama kada se najmanje nadamo i da pokazu onu ranjivu stranu "maco" muskarca....E,sad..Ego je cudo,cudo....kada ih povede ego,sujeta,tastina,tada kao da polude,ne moze ih covek prepoznati...Na zenski svet to deluje jako frustrirajuce...Mene to iritira i nervira.Ne treba ni da bude placljivko ili lsabic ali ne vidim sta fali da pokazu da su emotivni i ranjivi,kao i mi zene uostalo...ja ne cenim manje muskarca,ako je zaplakao kada mu je uginuo pas ili kada mu je neko bolestan...naprotiv.Volim tu emotivnost kod muskarca.I ne smatram je uopste slaboscu,vec snagom.jer samo se lsabici plase da ispolje emotivnost u strahu da ce ispasti smesni a samo zrele osobe,sazreli muskarci se ne plase ni svoje emotivnosti ni ranjivosti a to je ono sto nas zene,ume da "obori" sa nogu. :)
 
Mislim da su mnogo emotivniji nego zene,ali da zene bolje vladaju svojim emocijama.Verovatno zato muskarci teze ulaze u 'emotivne veze'( :rotf:...eto sad i ja uzeh termin koji mi je odbojan).Verovatno im je odtuda i potrebno razdvajanje ljubavi i sexa.Predpostavljam da se tada stvari isuvise komplikuju i postaju 'nesigurne'.Naravno,sve ovo je grubo uopstavanje.Postoje i zene koje na taj nacin reaguju na vlastitu emocionalnost,ali je prosto to cesci slucaj kod muskaraca.

Ego,sujeta,tastina...to je vec nesto od cega mogu da 'boluju' oba pola.

pojen...
 
mushkarci su samo egocentrichni.
kad dodje do toga da njima neshto fali/treba/daih povredjuje.... postanu emotivni dok si rek`o keks.
sve dok ih se ne tiche, nema za shta da troshe zzivce...
 

Back
Top