Eurosong :)

alexy

Zainteresovan član
Poruka
383
Sredovecan par u Zapadnoj Evropi gleda TV.
Odjednom ce baba: "Jao, evo opet prikazuju one nesrecne iracke zatvorenike iz zatvora Abu Graib. Pogledaj samo kako ih maltretiraju. Mrsavi su i goli. Moraju da skacu uz ovu uzasnu glasnu muziku. Strasna tortura".
Deda se slozio sa babom: "Da, jadni oni. Uzasno".
Tek se za njima cuje..
TV Voditelj:"To je bio evrovizijski predstavnik Bosne i Hercegovine i pesma In the Disco"
 
alexy:
Sredovecan par u Zapadnoj Evropi gleda TV.
Odjednom ce baba: "Jao, evo opet prikazuju one nesrecne iracke zatvorenike iz zatvora Abu Graib. Pogledaj samo kako ih maltretiraju. Mrsavi su i goli. Moraju da skacu uz ovu uzasnu glasnu muziku. Strasna tortura".
Deda se slozio sa babom: "Da, jadni oni. Uzasno".
Tek se za njima cuje..
TV Voditelj:"To je bio evrovizijski predstavnik Bosne i Hercegovine i pesma In the Disco"

E care svaka ti cast sto si to smislio. HAHAHAHAHAHAHA Da te znam castio bih te.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Xperiment:
alexy:
Sredovecan par u Zapadnoj Evropi gleda TV.
Odjednom ce baba: "Jao, evo opet prikazuju one nesrecne iracke zatvorenike iz zatvora Abu Graib. Pogledaj samo kako ih maltretiraju. Mrsavi su i goli. Moraju da skacu uz ovu uzasnu glasnu muziku. Strasna tortura".
Deda se slozio sa babom: "Da, jadni oni. Uzasno".
Tek se za njima cuje..
TV Voditelj:"To je bio evrovizijski predstavnik Bosne i Hercegovine i pesma In the Disco"

E care svaka ti cast sto si to smislio. HAHAHAHAHAHAHA Da te znam castio bih te.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ma nisam ja smislila, ali hvala u svakom slucaju :wink:
 

Back
Top