problem prilikom surfofanja

mosa

Početnik
Poruka
13
nikako ne otvara iz prve ni jednu stranu niti naslove na njima.uvek je prvo the page can not be desplayed,pa onda idem back,pa ponovo i onda uspe.van interneta komp.funkcionise ok.koristim XP PRO.imam neke silne zastite protiv virusa,mislim da nije ni to.skoro da sam laik,svaki savet dobro doso.ovo kucam 3. put jer nece da posalje poruku!
 
Iskreno... KOliko mogu da primjetim koristis IE dal 5.5 ili 6.0, nije ni vazno.. Sa njim se kako da kazem nikada ne zna.. Pomenuo si brdo zastite.. Ne forsiraj sebe mnog u tome jer nisi postigao mnogo.. Znaci dva ili vise antivirusa ti ne cini nista pozitivnim cak i mozda steti a da dam konkretan odgovor. Vjerovantno po mom misljenju si zakacio neki spyware program koji vrslja po tvom IE i zeza te kako hoce.. Prvo moras da se odlucis sta hoces da imas i kako da koristis.. Dakle odluci se za jedan AV program i podesi ga na najbolje moguce opcije. Pored AV programa trebalo bi imas i neki firewall program koji ce stiti stvoju privatnost i na krajutreci vid zastite je panti spyware program koji ce da cisti one gamadi koje dodju internetom a firewall ih ne neadje i ne blokira.. Dakle organizuj se prvo.. Da se vratim na IE.. Za pocetak nadji CW sherer i pokusaj sa njim da skeniras komp i vidis sta se desava. Ne instalira se program vec se samo pokrene aplikacija.. Nije lose ga imati.. Dalje, Otvori IE i pogledajs ta je sa HOME PAGE i vidi koja je stranica ukucana.. Mozda se neka ubacila koja je nezeljena a nekim slucajem pobrisao si kukije od nje pa kaze da ne moze da prikaze stranice od prve.. Sledece a po meni je najbolje i iskreno ne kazem to bez veze ako je ikako moguce uopste ne koristi IE..

Predlog za poravljanje stanja:

AV program (znaci samo jedan) a) Norton, B)Kaspersky, c) NOD 32

Firewall, za pocetak je dobar i dosta dobar ZoneAlarm

I anti pyware program probaj sa Ad-aware 6..
Kad sve ovo odradis mislim da ces biti relativno zadovoljan sobom i svojim racunarom kao i surfanjem po internetu..

Prdlog za browser posto si kako kazes pocetnik pokusaj i mislim da je dosta dobra OPERA, v.7.23, v. 7.50. v.751.. Za sve njih mozes da nadjes i prevod kao i registarski kljuc.. Poz. GZ.
 

Back
Top