The application failed to initialize

Pa nije bas isto,tamo ne moze da pokrene program kad skine u RAR-u a ovde nece da se podigne Windows.;)
Pokusaj nesto od ovoga,ne znam sta bi mogao da bude problem:
http://www.google.rs/#hl=sr&source=...q=0&oq=the+application+fa&fp=1395400a71e496b8
Javi sta si uradio.Pozdrav

Nisam nista uradio.Kad startujem racunar pojave se opcije kako zelim da otvori windows,ima cetiri opcije,normalno,preko safe moda,safe networking,i jos neke.
Na onom sajtu sto si ostavio link pise da treba da ukucam neke komande,a ja jednostavno nemam gde to da ukucam,jer sve jednostavno pocrni.
 
Nisam nista uradio.Kad startujem racunar pojave se opcije kako zelim da otvori windows,ima cetiri opcije,normalno,preko safe moda,safe networking,i jos neke.
Na onom sajtu sto si ostavio link pise da treba da ukucam neke komande,a ja jednostavno nemam gde to da ukucam,jer sve jednostavno pocrni.

Sad kapiram gde stane...
A sta se desava kad kliknes na "Start windows normally"?
 
uđi u safe mod i sačekaj malo...
pojaviće ti se pitanje da klikneš na ne kako bi ti se odma pojavio kalendar za oporavak sistema...
Ne desava se nista ni u jednoj opciji.
Sad kapiram gde stane...
A sta se desava kad kliknes na "Start windows normally"?
Nista.Izgleda da ne valja hard.Skinuo sam ga i stavio na ovaj racunar s kog sad pisem,nista se nije desilo dok je radio zajedno sa ovim,ispravnim,a kad sam ga prikljucio samog,desilo se isto ovo sto i pre.Jer to hard riknuo?
 

Back
Top