Ode pritisak...

[COLOR="Magenta"Kad se stvori neki problem oko jako vaznih stvari ja se zatvorim i mislim stalno o tome to me vuce jedno vreme,a kada je neka sitnica ja poludim,vristim,placem dva sata....aa
haos!!
[/COLOR]
 
И мене нервира професорка руског.....
То је тако леп језик, а она уме да га упропасти......
Не може да схвати да нико у одељењу није глув.....
Сунце ти....Кад почне да се дерња...Упери прст у огледало и виче:''ЗИИИИИИИИИИИРКАЛА!!!!!!''
Ах, мрзим је:confused:
 
И мене нервира професорка руског.....
То је тако леп језик, а она уме да га упропасти......
Не може да схвати да нико у одељењу није глув.....
Сунце ти....Кад почне да се дерња...Упери прст у огледало и виче:''ЗИИИИИИИИИИИРКАЛА!!!!!!''
Ах, мрзим је:confused:

:zcepanje:
a sta to znaci uopste?
 
Nemacki?!
Kao da ce da te pljunu u jednom trenutku.
odstampala sam 99 luft ballons. i resila da naucim liriks, sramota da ne znam taj liriks, a kako iz pesme ne razaznajem sta je sta, ja sa papira, i iscitavaj iscitavaj, i nisam ni refren naucila ljudski.
A ni ranije nisam volela da ga slusam, ni vivu da gledam
 
nervira me samo nečije ponašanje i negativne emocije uperene prema MENI, a sve ostale spoljašnje pojave me uglavnom ne dotiču... dakle nervira me kad se neko drnda bez razloga, kad mi prosipa pamet a nema je, kad me iskulira, ispali, zajebe, nepoštuje dogovor, hoće nešto na finjaka da uradi i vidi se iz aviona koje su mu prave namere... e nervira me još i foliranje, poziranje, kamene face i uopšte malograđanština, patrijarhalno-lokal.seoske norme i pravila, i to kao svi smo prefini i prepošteni i a sve ološ do ološa... al to onako generalno, nije da mi nešto dotiče nervni sistem..
 
nervira me samo nečije ponašanje i negativne emocije uperene prema MENI, a sve ostale spoljašnje pojave me uglavnom ne dotiču... dakle nervira me kad se neko drnda bez razloga, kad mi prosipa pamet a nema je, kad me iskulira, ispali, zajebe, nepoštuje dogovor, hoće nešto na finjaka da uradi i vidi se iz aviona koje su mu prave namere... e nervira me još i foliranje, poziranje, kamene face i uopšte malograđanština, patrijarhalno-lokal.seoske norme i pravila, i to kao svi smo prefini i prepošteni i a sve ološ do ološa... al to onako generalno, nije da mi nešto dotiče nervni sistem..

Pa dobro..ono to nervira svakog....
 

Back
Top